Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kołobrzeg - organizacyjnie
Ten temat NA PEWNO było poruszany, ale (korzystając ze zmiany forum, hehe) zapytam - czy mamy zamiar jakoś się spotykać przy okazji festiwalu w Kołobrzegu? Poza tym może ktoś ma jakieś namiary na miły nocleg (trzy osoby, najchętniej jedna oddzielnie...)? I może ktoś podałby jakieś szczegóły organizacyjne - gdzie, jak o której co...?

Pozdrawiam
[size=75][i]Ciągle mam czarny palec od pisania
I w oczach ciągle coś na kształt płomyka
Poetycznego...stąd mię częsciej wita
Poetą - ten, co widzi, niż co czyta.[/i][/size]
No więc tak - spotkać na pewno sie spotkamy Smile
Jeśli chodzi o nocleg to proponuję namioty Wink

A szczegóły - myślę, że na początku sierpnia wystarczy to ustalić Smile
Namioty, niestety, nie wchodzą w grę bo jedno z nas ma problemy z skórą i w namotach spać nie może, ale to z tym jakoś sobei poradzimy Smile Czekam więc na szczegóły!
Szczególy będą na przełomie lipca i października Smile
Na razie znikam Wink
A ten październik to chyba z pośpiechu... :-o
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
Nocleg proponuję na plaży, a najlepiej nie nocleg, tylko nocne plażo-czuwanie.
miało być sierpniu Wink Ann pisała na dwa fronty, bo przenosi archiwum ze starego forum Smile
Nic to Smile To gdzie się spotykamy w Kołobrzegu? :wink:
Mam wakacje więc pewnie wsiądę w pociąg i mykne. Bardzo chętnie spotkam się z "forumowiczami". Nie usmiecha mi sie taszczyć namiotu na plecach*. Było by pięknie, gdyby udało się zamiast noclegu zorganizowac jakieś gigantyczne ognisko :roll:.

* - nie mam namiotu :mrgreen:
Kiedyś byłem [size=134][color=red][b]TJD[/b][/color][/size]
Ognisko może być, my i tak wracamy dopiero ósmego.
To gdzie się spotykamy?
Sam nie wiem, ja mam mniej wiecej taki plan: rano wyjazd z domu, po południu koncert, po koncercie, spotkanie (samo spotkanie to może i nawet przed), w nocy ognisko, rano powrót ...i odsypianie w pociągu -to tak w skrócie mój plan wygląda - no chyba, żeby były inne postanowienia - jestem otwarty na propozyjce :p

Aha... gdyby się naprawde coś ciekawego szykowało to moge przedłużyć troszkę wyjazd.
Trzeba poczekać na Artura. Niech on coś zaproponuje.
Ok. Mam prośbę. Będę śledził ten wątek i byłbym bardzo wdzięczny, gdyby wszystkie propozycje były tu zamieszczone. Myslę, że szybko dojdziemy do "porozumienia".

Nigdy w życiu nie byłem w Kołobrzegu. Kto zna troche to miasto i wie gdzie co jest?
Tomasz, nie rób jaj! Nie wiesz gdzie jest Kołobrzeg? A koncert ma być koło latarni morskiej więc chyba nie zbłądzisz? Smile
Wydaje Ci się, że latarnia to taki charakterystyczny punkt -pozory mogą mylić. Ostatnio tłumaczyłem uroczej turystce jak trafić do pałacu kultury. Niby takie wielkie coś trudno przeoczyć -a jednak. Rzecz sie działa w al. Jerozolimskich - 400m od wspomnianego pałacu :mrgreen: Ale za to przyjemna gadka się wywiązała... skąd takie piękne dziewczyny przyjezdzają!?
Nie no wiesz...jak będziesz szedł brzegiem tego tam takiego dużego co szumi i jest deczko słone to latarnie znajdziesz...oczywiście zakładając, ze jestes nieco bardziej rozgarnięty niż ta wspomniana urocza turystka... :wink:
"Przed wszystkim cofaj się przezornie,
Nic nie jest tym, czym miało być.
Groźne - co zdaje się bezbronne,
Siła się umie w słabym skryć."
I z dużym ilorazem inteligecji... :rotfl:
Kate napisał(a):Nie no wiesz...jak będziesz szedł brzegiem tego tam takiego dużego co szumi i jest deczko słone to latarnie znajdziesz...oczywiście zakładając, ze jestes nieco bardziej rozgarnięty niż ta wspomniana urocza turystka... :wink:

O ile nie pójdę w drugą stronę.... no już, poradzę sobie Smile Ale tak czy inaczej powaznie pomyślcie o wspólnym spotkaniu.

lodbrok napisał(a):I z dużym ilorazem inteligecji... :rotfl:

Za dużo byś chciał. Nie od dziś wiadomo, że nie ma ideału.
Oj w którą byś nie poszedł to jakąś latarnie znajdziesz... :wink:
Drogie KOleżanki i Koledzy.
Z tego co wiem, scena, na której odbedzie się Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego, będzie ustawiona na plazy, trochę vis-a vis Latarni Morskiej. Nie będzie problemów z dotarciem na miejsce. Koncert rozpocznie się o 18.00, a zakończy około 24.00 a może i później nawet, bo jak mówią moi przyjaciele, którzy pracują przy organizacji festiwalu, wszystko zalezy od atmosfery itd. Tym którzy wybierają się pod namiot...to podpowiem, że jest bardzo dobry camping w Kołobrzegu przy ul. IV. Dywizji Piechoty, tak 300 -400 metrów od plaży. Gdyby były jakieś pytania..to proszę zadawać...jeżeli będę mógł w czymś pomóc, to odpowiem. Piotr
Witam! Może jakieś namiary na wolne miejsca 'pod dachem'?
Witam raz jeszcze. Odnośnie pytania o dach nad głową. Pensjonatów jest mnóstwo, ale wystarczy pójśc na dworzec PKP, tam jest "targ" wolnych kwater prywatnych. W tej chwili koszt doby na kwaterze prywtanej kosztuje od 20 do 30 złotych od osoby. Pozdrawiam. Piotr
Dzięki!Jezeli nie znajde nic ciekawego to właśnie tak zrobie.Myśle ze nie będzie problemów z 1 osb. pokojem na 4-5 dni.Mam nadzieję ze pogoda dopisze bo o frekwencje można być spokojnym.W sumie pogoda to najmniejszy problem jak ma się 3 tygodnie urlopu Big Grin .Do zobaczenia na miejscu!
Naprawdę z noclegiem nie powinno być trudności. A pogoda tez powinna być ładna. Do zobaczenia na plaży i na koncercie "Nadzieja". Gdyby jakies pytania- służę pomocą. Piotr
No dobra...moze do czegos dojdziemySmile A tak poza tym to pozdrowienia z AngliiSmile Mam nadzieje ze sie zobaczymy Smile
Spotkanie? Admini oczywiście są za Smile
Ale powiemy coś więcej jak sami będziemy wiedzieć kiedy dotrzemy na miejsce Wink
Napisała do mnie włąsnie pani Katarzyna. Organizatorka koncertu. Myślę, że mogę przytoczyć część jej listu.

Witam p. Arturze.
Myślę, że można powtórzyć, lub zrobić nowe info odnośnie "Nadziei".
Podstawowe wiadomości:
1. I Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego "Nadzieja" - letnia scena kulturalna na plaży, na wysokości latarni morskiej.
2. Rozpoczęcie: godzina 18.00
3. Wystapią: Andrzej Poniedzielski, Mirosław Czyżykiewicz, Jacek Bończyk, Radosław Elis oraz tria z Poznania pod kierównictwem Przemka Klempicza i z Łodzi pod kierownictwem Pawła Konopackiego.
4. Patronat honorowy festiwalu: Alicja Delgas, prezydenta miasta Kołobrzeg
5. Patronat medialny: PR 1, TVP3, "Rzeczpospolita" i media regionalno- lokalne,
6. Tuż po koncercie głównym odbędzie się "koncert w ramach mikrofonu dla wszystkich", którzy zechcą zaśpiewać własne aranżacje piosenek Jacka.
7. W trakcie "Nadziei" będą przygotowane specjalne stoiska z książkami i kasetami oraz płytami Jacka Kaczmarskiego.
8. Gdyby bardzo mocno padało tego dnia( 6 sierpnia) to koncert jest przeniesiony na 7 sierpnia na tę samą porę.

Panie Arturze:
Podaję adres b.dobrego, bezpiecznego campingu dla tych wszystkich, którzy chcieliby wybrać się na ten dzień i noc do Kołobrzegu pod namiot: Camping Baltic nr 78 ul. IV Dywizji Piechoty ( na przeciwko hotelu "Solny") tylko 500 metrów od morza.
Gdyby ktoś szukał kwater pojedyńczych, to z tym nie ma problemu, wyjątkowo tego lata nie ma natłoku w Kołobrzegu, a po wyjściu z pociągu tzw. "łapacze" oferują tanie noclegi w domach i domkach jednorodzinnych. Za dzień biorą w granicach od 20 do 30 złotych.

[shadow=red]Dopisek[/shadow]
Właśnie zadzwonił mąż pani Katarzyny. Ceny za namioty:
Doba w namiocie ok:
7,50zł za namiot + dodatkowo za osobę 9,50 zł (studenci, licealiści etc...) lub 11 zł nie uczący się + 1,50 zł klimatyczna...

Przykładowe pole: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.camping78.republika.pl/">http://www.camping78.republika.pl/</a><!-- m -->
No to wszystko już wiem.Dzięki za wyczerpującą informacje,pozostaje mi tylko kupic bilet i 4.08 godz. 20.00 w drogę.
Czy istnieje szansa zeby ktos mi dal znac na kom. gdzie sie umawiamy jak i o której? Bo ja jutro wyjeżdżam (jeszcze nie do KołobrzeguTongue) i forum sprawdzic nie będę mogła...więc - prrroszę?

509358464
Ania
Proponuję przy stoisku z muzyką i książkami Jacka. Tego na pewno nikt nie przegapi!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości