Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22 marca płyta w "Dzienniku"
22 marca do "Dziennika" będzie dodana płyta z piosenkami JK.
Cena z gazetą 6,99 zł
Niestety nic więcej nie wiem

[ Dodano: 19 Marzec 2007, 18:43 ]
Skan reklamy z "Newsweeka":
[Obrazek: dziennik_plyta.jpg]
[size=85][color=darkgrey][i]Jak jest tylko śmiesznie – może być niewesoło[/i]
Edward Dziewoński[/color][/size]
Odpowiedz
a wie ktoś jakie maja byc tam piosenki ?
Odpowiedz
Warto by to info wyeksponować gdzieś.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Samo się wyeksponuje...
W radio i telewizji we środę...

A może mała zabawa w "co będzie na płycie"?
Ja obstawiam: Mury, Nasza klasa, Źródło, Zbroja, Obława, Epitafium dla W.W. Wink
Odpowiedz
Ja czuję w powietrzu jeszcze "Krajobraz po uczcie"... zobaczymy ;].
Odpowiedz
A ktoś wie jakie tam będą piosenki? Bo nie wiem, czy chcę wyrzucać 6,99 w błoto. Bo ja to w zasadzie wszystkie oficjalne mam, to co tam może być? Może czysta płyta z nienapisanymi piosenkami? A może 15 wykonań Murów na różne melodie? No wie ktoś czy nie? Bo nie wiem, czy mam sobie odłożyć te 6,99 czy mogę je wydać.

Jeszcze tak pomyślałam, że może to powielone Żródło, albo to samo, co na płycie z Rzepy z czasów choroby Jacka. Jak tak, to jeszcze zdążę puścić na Allegro. Ja idę robić zdjęcie płytkom a Wy dajcie cynk jakby co.

A w ogóle to skandal, bo wyprodukowanie takiej płytki to koszta rzędu 10 gr pewnie, a ja 6,99 zapłacę. Pewnie się Dziennik nie sprzedaje.

I w tym miejscu pragę zaznaczyć, że płytkę to sobie zostawię, ale Dziennik to chętnie odsprzedam.

A w ramach tej płytoteki to będą potem inne płyty Kaczmara?

Tomek Cieśla, jak będę robiła Ci ten futerał na Arkę to zrobić trochę większy żeby i to się zmieściło? Odpisz mi w końcu w sprawie koloru futerka.

A w ogóle to dupa, że w jakiś plastik pakują. Jak normalnie mam papierowe opakowania to mogę sobie dociąć, żeby mi się do kieszeni nowej torebki mieściły.

No, to sorry, ze się rozpisałam i piszcie jakby coś było wiadomo.

Wink
Odpowiedz
pkosela napisał(a):Ja obstawiam: Mury, Nasza klasa, Źródło, Zbroja, Obława, Epitafium dla W.W. Wink
+ Świadectwo Smile podejrzewam, ze też będzie nasza klas '92
Odpowiedz
pkosela napisał(a):A może mała zabawa w "co będzie na płycie"?
Ja obstawiam: Mury, Nasza klasa, Źródło, Zbroja, Obława, Epitafium dla W.W
Dobre. Smile A dla zwycięzcy konkursu płyta Habakuka. Big Grin
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Z "Murami" Marleya? :rotfl:
Odpowiedz
jako gratis Wink ja eweualną nagrodę przeznaczę na cele charytatywne Wink
Odpowiedz
Tomek_Ciesla napisał(a):
pkosela napisał(a):Ja obstawiam: Mury, Nasza klasa, Źródło, Zbroja, Obława, Epitafium dla W.W. Wink
+ Świadectwo Smile podejrzewam, ze też będzie nasza klas '92
+ Arka Noego !!
Odpowiedz
Tomek_Ciesla napisał(a):ja eweualną nagrodę przeznaczę na cele charytatywne Wink
Wrzucisz płytę do ulicznego kontenera Caritasu? Smile)
Odpowiedz
Myślę, że nie ma co się spodziewać jakiejś zaskakującej kompilacji. Ja tam jestem ciekaw, czy jest fajna książeczka Smile) . Może się uda podpatrzyć w jakimś większym kiosku.
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Odpowiedz
Po co podpatrywac?? Kupic - 6,99zł nie majątek, a pamiątka będzie i okaz do kolekcji wydanych dzieł J.K.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
A po co nie?
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Odpowiedz
Edyta napisał(a):Tomek Cieśla, jak będę robiła Ci ten futerał na Arkę to zrobić trochę większy żeby i to się zmieściło? Odpisz mi w końcu w sprawie koloru futerka.
Futerko szkarłatne Smile
Edyta napisał(a):I w tym miejscu pragę zaznaczyć, że płytkę to sobie zostawię, ale Dziennik to chętnie odsprzedam.
To już są dwa do odsprzedania, ewentualnie wymienię na wyborczą (zwaną takze koszerną Wink ). Miejsce na tą płytkę oczywiście zostaw a i pamiętaj o "Świadectwie"
Edyta napisał(a):A w ramach tej płytoteki to będą potem inne płyty Kaczmara?
! kto wie?

Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.dziennik.pl">www.dziennik.pl</a><!-- w --> pojawia się baner, w którym można przeczytać: "Pieśni, które burzą mury. 10 najsłynniejszych utworów"
Złota dziesiątka? Wink
Odpowiedz
A to się nazywa zaradność
Plus Leonardo i Mach
Odpowiedz
tmach napisał(a):A to się nazywa zaradność
Ale coś cena spadła. Wczoraj widziałam to za 15,99 Wink
Jestem egzemplarz człowieka
- diabli, czyśćcowy i boski.
Odpowiedz
pkosela napisał(a):Na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.dziennik.pl">www.dziennik.pl</a><!-- w --> pojawia się baner, w którym można przeczytać: "Pieśni, które burzą mury. 10 najsłynniejszych utworów"
Złota dziesiątka?
Jakiś mętny ten baner, bo ja zadnego nie znalazłem, mimo poszukiwań przed chwilką. Można psioczyć, ze nic tam nowego nie bedzie, ale przecież taka płyta nie jest po to, zeby posiadacze wszelkich boksów i róznych nagrań nieoficjalnych coś nowego mieli, a zeby Dziennik się sprzedawał. I to akurat jest chwalebne, bo jest róznica pomiędzy promowaniem Dziennika i jednoczesnym upowszechnianiem JK niz promowaniem takiej Dody, czy Ich Troje, nie? Przeciętny człowiek moze nawet nie chodzi do Empiku a jesli to niekoniecznie kupi płytę JK za 20-30 pln, nie mówiąc o boksach. A tu ma szansę posłuchać tych 10-u "evergreenów" i kto wie - moze jakiś nowy miłosnik się pojawi? Przecież większość z nas tak poznawała twórczość Jacka. Gdzieś kiedyś coś sie usłyszało, ktoś dał kasetę/płytę do odsłuchania i człowieka wzięło. Ja dość niedawno w ten sposób "wpadłem" w Karela Kryla a od całkiem niedawna w Nohavicę.
A i myslę, ze jako ciekawostka, moze być to coś fajnego. Boję się tylko, że może to być kopia pomatonowskiego "Źródła" albo "Pokolenia" w okrojonej formie.
Na margnesie - ciekawe, czy to początek jakiejś serii. Aż prosi się o cykl w stylu "Wielcy pieśniarze - poeci"
Odpowiedz
piotru napisał(a):Jakiś mętny ten baner, bo ja zadnego nie znalazłem
Na stronie głównej, na samej górze. Może być inny. Wciśnij <ctrl>+<r> - strona się przeładuje i za którymś razem trafisz na JK...
piotru napisał(a):A tu ma szansę posłuchać tych 10-u "evergreenów"
I to jest IMHO ważne. Bo nie każdego stać na "Arkę", a wydawnictw typu "Złota kolekcja", czy "Świadectwo" trzeba się naszukać...
piotru napisał(a):Boję się tylko, że może to być kopia pomatonowskiego "Źródła" albo "Pokolenia" w okrojonej formie.
Ależ nie ma się czego bać! Przecież jest zapowiadane jako "10 najbardziej znanych piosenek JK". Czego się bać? Najwyżej nie kupować.
piotru napisał(a):Na margnesie - ciekawe, czy to początek jakiejś serii. Aż prosi się o cykl w stylu "Wielcy pieśniarze - poeci"
Jest to seria "Płytoteka Dziennika". W zeszłym tygodniu była płyta z piosenkami Osieckiej.
Odpowiedz
Bardzo jestem ciekawy, czy wśród owych utworów znajdzie się jakiś z programów "postLive'owych".
Odpowiedz
gredler napisał(a):Naprawdę przepraszam.
Ależ ja się nie gniewam, bo naprawdę nie ma o co Smile.

Lista utworów z "Płytoteki Dziennika" poświeconej Kaczmarskiemu:

1) "Nasza klasa" z albumu "Live"
2) "Listy" z albumu "Chicago Live"
3) "Rejtan, czyli raport ambasadora" z albumu "Muzeum"
4) "Sen Katarzyny II" z albumu "Strącenie aniołów"
5) "Zbroja" z albumu "Live"
6) "Obława" z albumu "Live"
7) "Encore, jeszcze raz" z albumu "Strącenie aniołów"
8) "Mury" z albumu "Mury w muzeum raju"
9) "Źródło" z albumu "Strącenie aniołów"
10) "Epitafium dla Wysockiego" z albumu "Live"

Szkoda tylko, że niektóre utwory ("Epitafium..." i "Zbroję") wybrano z płyty "Live", gdzie ich wykonanie (podejrzewam, że przez chorbę gardła Jacka) jest jednak słabsze niż choćby na "Chicago Live" Wink.
Odpowiedz
W zasadzie można powiedzieć, że "Dziennik" zaprezentował nam po prostu mix utworów JK. Ale oczywiście czuć jakąś konsekwencję wyboru. Generalnie ładna płyta Wink
Paweł Chmielewski
Odpowiedz
Płytka wygląda tak:
1. Nasza klasa z Live
2. Listy z Chicago Live
3. Rejtan z Muzeum
4. Sen Katarzyny II ze Strącania aniołów
5. Zbroja z Live
6. Obława z Live
7. Encore ze Strącania aniołów
8. Mury z Murów w Muzeum Raju
9. Źródło ze Strącania aniołów
10. Epitafium dla Wysockiego z Live

Na tyle okładki przedniej (dziwnie brzmi Wink ) krótka notka autorstwa Krzysztofa Nowaka. Pudełko plastikowe, płytka estetyczna. Pozdrawiam!
Żydowinem być mi raczej,
Gdy mianuje mnie Polaczek...
Odpowiedz
Kamil, dzięki za informację. Jest coś ciekawego w książeczce?
Odpowiedz
To nie książeczka, ale krótki komentarz. A czy coś ciekawego - sam oceń Big Grin
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
Paweł C napisał(a):Generalnie ładna płyta
Jedno zaskoczenie: pudełko.
Praca "w prasie" przyzwyczaiła mnie do konwencji tekturowych opakowań.
Odpowiedz
Czy mi się wydaje, czy trzy ostatnie posty powinny się znaleźć w innym temacie? :evil:
Odpowiedz
No, właśnie! Porządne opakowanie! Też mnie zaskoczyło! I dobór tekstów - ponieważ dotąd nie mam żadnego z "boxów" jestem zadowolona, bo jest coś "innego". Smile
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz