Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wieszanie zdrajców
cześć,

nie ma osobnego tematu na temat tego utworu, więc wklejam w nowym wątku link do tekstu poświęconego warszawskiemu wieszaniu:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/plus_minus_070210/plus_minus_a_1.html">http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/pl ... s_a_1.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
Cytat:Bezpłatny dostęp do dokumentów nie starszych niż 7 dni jest najłatwiejszy ze strony spis treści
Szkoda, że nie skopiowałeś tu Wink
Odpowiedz
wiem, że tam jest tylko tygodniowy dostęp, ale to był długi tekst a już kiedyś ktoś tu marudził, że zamiast wklejać wystarczy podać link. Zazwyczaj jak wklejam coś z Rz to staram się wkleić 1-2 istotne akapity i podaję link, ale tym razem to nie był jakiś news tylko długi wywiad, takie "streszczenie" nie wchodziło więc w grę.

Ewentualnie można wcale nie wklejać takich linków, ale uznałem, że jeżeli kogoś to zainteresuje, to w ciągu tygodnia zdąży przeczytać.
Odpowiedz
Artur napisał(a):Szkoda, że nie skopiowałeś tu
Jaśko napisał(a):wiem, że tam jest tylko tygodniowy dostęp, ale to był długi tekst
tekst byl rzeczywiscie zbyt dlugi na wklejenie go na forum - zastanawiam sie, czy mozna (w sensie prawnym) wrzucic go w calosci jako zalacznik? Jezeli tak, to jak bede w miejscu, gdzie maja prenumerate Rzepy, postaram sie go sciagnac i zalaczyc. Chyba, ze ktos mnie ubiegnie Wink
Odpowiedz
ta książka jest genialna Wink właśnie ją skończyłem czytać Wink Ten facet jest naprawdę nienormalny Wink najbardziej mi sie podobało zdanie "gdyby Polacy powiesili swojego króla staliby sie narodem strasznym, ale nowoczesnym" Wink A kiedy skończyłem czytać to akurat zaczęłą się piosenka "wieszanie zdrajców" Wink
Odpowiedz
Jaśko napisał(a):Ewentualnie można wcale nie wklejać takich linków, ale uznałem, że jeżeli kogoś to zainteresuje, to w ciągu tygodnia zdąży przeczytać.
Tekst jest obecnie dostępny po pierwotnym linkiem. Informuję, bo może ktoś nie zdążył przeczytać, a miał taki zamiar.

A propos "Wieszania zdrajców" i składania ich w złotych trumnach, pamiątka z Wilna:

[Obrazek: img4855ncv.th.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości