Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wigilia na Syberii
Właśnie się dowiedziałem, że mój siotrzeniec miała na lekcji polskiego w 6 klasie temat czytanie tekstu ze zrozumieniem. Nauczycielka wybrała utwór "Wigilia na Syberii", którego w podręczniku nie znajdziemy Smile)) To taka ciekawostka w dziale Smile
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
może któreś się zainteresuje i zacznie słuchać Wink
Odpowiedz
Przemek napisał(a):Właśnie się dowiedziałem, że mój siotrzeniec miała na lekcji polskiego w 6 klasie temat czytanie tekstu ze zrozumieniem. Nauczycielka wybrała utwór "Wigilia na Syberii", którego w podręczniku nie znajdziemy
A masz pytania ? :Smile
[b][size=80]"Ty przed Tobą świat,
za Tobą ja,
a za mna już nikt."[/size][/b]
Odpowiedz
fizol napisał(a):A masz pytania ?
Chcesz się sprawdzić? Smile
Odpowiedz
Mniej więcej Smile)
[b][size=80]"Ty przed Tobą świat,
za Tobą ja,
a za mna już nikt."[/size][/b]
Odpowiedz
Fizol chce przed maturą poćwiczyć...
Odpowiedz
OLI napisał(a):Fizol chce przed maturą poćwiczyć...
w sumie jakbym na maturze dostal tekst JK to byłbym hmmm.... zadowolony Big Grin
Odpowiedz
Poprzeczka wysoko ale do przejścia. Założenie : dzieci wiedzą co to Wigilia. Warunek : dzieci wiedzą co znaczy Syberia. Smile
Nie ma złych wierszy. Są wiersze o niczym.
Odpowiedz
stopawel napisał(a):w sumie jakbym na maturze dostal tekst JK to byłbym hmmm.... zadowolony Big Grin
Nie chciałem nowego tematu zakładać. Ostatnio wybrałem się na egzamin ustny na studiach i nagle wykładowczyni kładzie przede mną kartkę i mówi: "Słyszałam, że inteteruje się pan twórczością Kaczmarskiego. Proszę omówić zagadnienie "Postmodernizm" na podstawie tego wiersza o tym tytule." Zdziwiony byłem wielce. 5 w indeksie widnieje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości