Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SUPLEMENT w mp3 na ebay...
Oto co mozna sobie kupic za jedyne 3 dolary z hakiem (plus wysylka) na ebay :

Do sprzedazy 7 nieoficjalnych albumow Jacka Kaczmarskiego tak zwany SUPLEMENT na 1dysku. Produkt jest pokazany na zdjeciu.

Nagrania pochodza z materialow archiwalnych Polskich Stacji Radiowych z calego Swiata.

Plyta tylko i wylacznie dla fanow i kolekcjonerow tworczosci Jacka Kaczmarskiego

Na dysku znajduje sie 7 albumow nagranych w formacie MP3 -jakosc bardzo dobra! Dysk mozna odtwarzac na komputerze na CD-ROM, lub w odtwarzaczu DVD albo w odtwarzaczu mp3

Albumy:

Suplement-Radio Wolna Europa vol1
Suplement-Radio Wolna Europa vol2
Suplement-Radio Wolna Europa vol3
Suplement-Polskie Radio Wroclaw
Suplement-rarytasy i Niespodzianki
Suplement-Wiersze
Suplement-Dodatki
Wysylka to tylko $2.00 na terenie USA i $4.00 na Caly Swiat.

Dziekuje i pozdrawiam POLONIE na CALYN SWIECIE

Jest to ten sam Polonus ktory stara sie sprzedawac plyte ze zgranymi z telewizji koncertami JK a takze dosc duzy wybor kopii oficjalnie wydanych w Polsce DVD.

O ile jestem w stanie zrozumiec ze ktos moze miec ochote zrobic jedna kopie dla znajomego (a i to nie jest legalne) o tyle tego typu handel mnie naprawde mierzi...
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
tak to ja jeszcze ja Poznaję
Co słychać Ano po staremu"
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
możesz podać linka, bo nie mogę w to uwierzyć 8o
Odpowiedz
Ja mogę. To naprawdę okropne!
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Odpowiedz
O ile się nie mylę, to można zgłosić sprzedaż pirackiej muzyki przez link "Report this item"...
[size=85][color=darkgrey][i]Jak jest tylko śmiesznie – może być niewesoło[/i]
Edward Dziewoński[/color][/size]
Odpowiedz
Właśnie to zrobiłem.
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Odpowiedz
Czy to cały czas ten sam sprzedawca? Patrząc na inne jego aukcje, to ma "niezły" sposób na zarabianie pieniędzy: nagrywanie programów telewizyjnych i ich sprzedaż... I to w takim praworządnym i upominającym się o prawa autorskie kraju... :/
Odpowiedz
Wiadomo, Polaka wszędzie poznasz! dSmile
Odpowiedz
Polak = kombinator
Przykre
Odpowiedz
ciekawe czy ktoś się zgłosi
Odpowiedz
gredler napisał(a):Właśnie to zrobiłem.
Skutecznie :wredny:

Pozdrawiam
Zeratul

[ Dodano: 4 Styczeń 2007, 22:35 ]
BTW - możesz podać namiary eBayowe na tego gościa? - możemy mu utrudnić życie jak znowu coś takiego wymyśli :]
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
Wystarczyloby zestawic liste jego DVD z "kopiami multi-zone" i porownac z tym co mozna dostac np w empiku. Bo wiekszosc jego pozycji to oficjalnie wydane filmy, zerzniete na DVD+R.
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
thomas.neverny napisał(a):O ile jestem w stanie zrozumiec ze ktos moze miec ochote zrobic jedna kopie dla znajomego (a i to nie jest legalne)

Jest to jak najbardziej legalne i zgodne z polskim prawem. Co wiecej legalne jest posiadanie, sciaganie plików mp3 i filmow z utworami juz rozpowszechnionymi (czyli takimi, ktore mialy juz swoja premiere). Nielegalnym jest jednak udostepnianie takich plikow osobom z ktorymi nie pozostajemy w bliskich stosunkach towarzyskich. Nielegalnym jest takze sciaganie i samo posiadanie pirackiego oprogramowania, prawo wyraznie ostrzej traktuje nielegalne oprogramowanie, niz muzyke i filmy (widocznie microshit ma wieksza sile przebicia i lepszych lobbystow)...

[ Dodano: 6 Styczeń 2007, 13:04 ]
Przemek napisał(a):Nielegalnym jest jednak udostepnianie takich plikow osobom z ktorymi nie pozostajemy w bliskich stosunkach towarzyskich.

Czyli, musi to byc bliski znajomy oczywiscie.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Przemek napisał(a):Nielegalnym jest jednak udostepnianie takich plikow osobom z ktorymi nie pozostajemy w bliskich stosunkach towarzyskich.
Przemek napisał(a):musi to byc bliski znajomy oczywiscie.
A jak to z zewnątrz sprawdzić, Przemku?
Odpowiedz
To juz nie nasze zmartwienie Smile
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
To pojecie "bliskiej znajomosci" zawsze mnie intrygowalo. Czyli jesli chce sie podzielic moimi skarbami zwiazaymi z JK to mam sie domagac zeby najpierw doszlo bliskiego zblizenia? :wredny:
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz
Jak najbardzej :papa:

[ Dodano: 22 Styczeń 2007, 20:12 ]
A jakie masz skarby?
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
thomas.neverny napisał(a):To pojecie "bliskiej znajomosci" zawsze mnie intrygowalo. Czyli jesli chce sie podzielic moimi skarbami zwiazaymi z JK to mam sie domagac zeby najpierw doszlo bliskiego zblizenia? :wredny:
Dlatego właśnie na stronach pirackich często na początku zaznaczasz, że zgadzasz się być znajomym jej właścicieli Smile.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości