Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncerty Kaczmarskiego w tele
thomasek, 06/10/04 o 14:05:07
Cześć pozdrawiam wszystkich mam pytanie czy ktoś wie o jakimkolwiek koncercie (poza Paryżem'88 ) który będzie w telewizji??
z góry dzięki

Olaff22, 06/10/04 o 14:36:44
A co, chciałbyś nagrać? Big Grin Zdaje się, że kilka tematów niżej już pytałeś o koncerty Kaczmara w TV. Jest tego trochę.

Cóż, ja owszem mam nagrane na wideo wystąpienia Kaczmara. Co ja tam mam? Tak z głowy teraz:
Mam "Wojnę Postu z Karnawałem",
mam "Sarmatię",
mam "Dwie Sarmacje" - koncert z J. Kowalskim,
jakieś pojedyncze wystąpienia JK w różnych programach i podczas rozmaitych imprez publicznych,
mam "Dwie Skały",
mam koncert z Krakowa z 1990,
mam rozmaite wywiady
mam wyśmienity koncert z Olsztyna z 1997 roku (jeden z lepszych nagranych przez TV)
nie wiem, czy jeszcze mam, ale na pewno miałem "Wieczór bardów" - koncert JK, PG i ZŁ z 1992 roku ze Starej Prochowni.
miałem nagrani koncertu z T. Romy w Warszawie z 1999 roku ("JK, PG, ZŁ ponownie razem" i takie tam...)

Tak, wszystko to i jeszcze trochę mam! Ale wybacz, nie mam jednej rzeczy, a właściwie dwóch! Otóż, nie mam możliwości technicznych by to wszystko zgrać w formacie avi ew. przegrać z kasety na inną kasetę. Pal sześć możliwości techniczne. Nie mam ich, ale mam znajomych, którzy mogliby to zrobić. Chodzi zatem w pierwszej kolejności o czas.
A zatem, jeśli znasz jakiś nie-czasochłonny sposób, który pozowli ten skromny zbiorek powielić i Ci przesłać, wykorzystam na pewno ową myśl i z całą pewnością kopie moich nagrań dostaniesz pocztą.
Ewentualnie, jeśli dysponujesz innym pomysłem, który z jednej strony pozwili przekazac Ci oryginały moich materiałów a z drugiej - pozwoli zmarginalizowac ryzyko ich wieczystej utraty, napisz! Z całą pewnością wykorzystam tą ideę by Ci pomóc!

Olaff22, 06/10/04 o 17:31:33
Temat zablokowali z jakichś niewiadomych przyczyn, więc muszę w ten sposób odpowiedzieć (kreując nowy)

Thomasek, nie gorączkuj się. Wytrzymałeś tyle miesięcy, to wytrzymasz jeszcze trochę Big Grin
Daj mi czas, bo to wszystko muszę jakoś do kupy zebrać. Wolałbym nie wysyłać kaset pocztą, bo koszty takiej przysyłku przekroczą mój średnią dniówkę (nie zarabiam zbyt wiele)
Poczekaj trochę. Skontaktuj się ze mną mailowo pisząc na adres: <!-- e --><a href="mailto:konop23@interia.pl">konop23@interia.pl</a><!-- e -->
Jakoś na początku lipca, już po sesji, dogadamy się w omawianej sprawie. Wolałbym się np. przy okazji jakiegoś zjazdu kaczmarofilów spotkać i dać Ci te kasety na czas określony.

Do usłyszenia, zobaczenia, zmailowania, zgadugadania und so weiter!

ann, 06/10/04 o 18:07:54
Pawle - temat został zamknięty z prostej przyczyny. Thomasek mógł napisać w tym; pomyśl, co by to było, gdyby każdy zakładał nowy temat odpisując drugiej osobie Wink

btw - znalezienie Twojego maila nie jest zbyt trudne, więc mógł pytanie skierować bezpośrednio do Ciebie Smile

Olaff22, 06/10/04 o 22:06:25
Gorliwa Ann!
Masz, jak widzę, wielkie upodobanie w zamykaniu tematów. Oczywiście, to zasadnicze pytanie, co by było gdyby każdy otwierał nowy temat, odpisując drugiej osobie. Ale, po pierwsze, żeby odpisać thomaskowi, musiałbym albo założyć kolejny temat (bo zamknęłaś temat otwarty przez thomaska) albo odpowiedzieć mu gdzie indziej, np. przy wczesniejszym temacie, który on założył. Wybrałem to drugie rozwiązanie, bo nie chciałem otwierać jeszcze jednej nowej kwestii. No i skutek jest taki, że biedny thomasek nie może znaleźć mojego maila, który mu podałem.
Po drugie, przejrzyj sobie Gorliwa Anno niektóre posty z kwietnia 2003. Pojawiały się wówczas tematy w rodzaju "No" albo "To". Tematy te składały się z jednego posta! I jakoś nikt nie narzekał i nie pytał, co by było, gdyby każdy z byle powodu zakładał nowy temat.
Odpowiadając na Twoje pytanie: co by było? Nic by nie było strasznego!

Olaff22, 06/10/04 o 22:09:00
A swoją drogą, mnie, jako osobie nie zalogowanej na forum, chyba faktycznie nie pojawia się adres mailowy przy wypowiedziach.

thomas.neverny@noos.fr, 06/10/04 o 22:37:40
Sadze ze jesli sam nie wpiszesz, to sie samo nie wyswietli. Cudow nie ma, Aniol Stroz i Duch Swiety maja inne klopoty na glowie. Sprobuj moze sie podpisywac Twoim adresem... Ja tez nie mam ochoty byl klasyfikowany jako dzialacz, krzykacz, smarkacz etc i tytul "ja jestem gosc" zupelnie mi odpowiada...
Acha, zrob sobie chociaz kopie tych kaset, jesli chcesz dac oryginaly temu entuzjascie z wolnym czasem i sprzetem. Do dzis oplakuje rzeczy, ktorych nie skopiowalem i ktore zagubily sie w przeprowadzce, zostaly pozarte przez magnetofon itd itp...
PZDR
TN

olaff22, 06/10/04 o 23:47:15
Wpisałem ten adres w odpowiedzi udzielonej thomaskowi. Ale się biedny thomasek nie doczytał. Gdybym mógł zrobić kopie tych nagrań, to pewnie nie było by problemów, ale nie mam możliwości Sad

ann, 06/11/04 o 17:56:31
Pawle - kolega thomasek otworzył ten temat i o możliwość udostępnienia przez Ciebie ww. nagrań mógł zapytać tutaj; otwieranie nowego tematu w tym przypadku wydawało mi się całkowicie bezzasadne (nie mówiąc już o temacie w którym ww. kolega postanowił całemu forum ogłosić, iż poszukuje Twojego maila).

A co do maila osób niezarejestrowanych - pod Waszym "pseudo" i tytułem - gość jest takie "małe białe coś"; wystarczy w to kliknąć - otworzy się program pocztowy, gdzie w nowej wiadomości, w polu "Od" pojawi się adres właściwej osoby (nie na darmo goście muszą podać swojego maila wysyłając wiadomość Wink )

slawomir, 06/25/04 o 23:26:08
Sobota 26.06. godz.15 pr 2 a muru runą- recital J.K.

nadzieja, 06/26/04 o 15:52:43
Widziałam... Chyba nie uda mi się teraz wyrwać z tego nastroju aż do wieczora. Ale nie żałuję. Dzięki za informację.

ann, 06/26/04 o 16:35:32
Widziałam... ostatnie 10 minut... Sad

Jola, 06/27/04 o 17:50:39
A ja niestety nie widziałam bo jestem tutaj ostatnio bardzo rzadko. Było cos fajnego?? Czy znowu powtórki??

nadzieja, 06/27/04 o 17:59:33
Otóż fajne powtórki...

sławomir, 06/27/04 o 18:45:03
dzisiejszy program Czrny Pies czy Biały kot, ilustrowany w całości muzyką Jacka i fragmentem wykonania "Źródła" z 1979 roku.Warto zobaczyć powtórkę bo poświęcony pamięci Jacka Kuronia.

W zespole gra Dariusz Łapiński to syn?

nadzieja, 06/27/04 o 18:54:32
A kiedy powtórka? Kto wie? Wiem wiem, mogę sama sobie poszukać...

lodbrok, 06/28/04 o 13:32:42
Ja nagrałem. To był koncert z 1990 r. z Krakowa, nagrywany przy okazji bodajże 26 Festiwalu Piosenki Studenckiej. Koncert był oczywiście strasznie pocięty, ale lepszy taki niż żaden. To była chyba pierwsza trasa koncertowa po powrocie Jacka z emigracji i choć był chyba bardzo zmęczony, to na jego twarzy od czasu do czasu przebijał delikatny uśmiech takiej łobuzerskiej satysfakcji, że oto jest w kraju i gra dla takiego tłumu ludzi, po tylu latach... Dla mnie osobiście koncert bardzo ciekawy.

slawomir, 06/28/04 o 22:26:49
Powtórka psa czy kota jutro na polsacie o 23.50.

lodbrok, 06/30/04 o 11:40:06
Oglądałem. Oczywićcie opóźniło się o pół godziny... Polska norma. Program sam w sobie warty obejrzenia. Zespół który w nim przygrywał wykorzystał przearanżowane nieco motywy z utworów Jacka. Można więc było w tle usłyszeć motyw przewodni z "Naszej Klasy" "Źródła" i "Arki Noego". Poza tym kawałek "Żródła" puszczono w oryginale jako podkład do fragmentu filmu dokumentalnego o Kuroniu. Trochę mi się oczka kleją bo wstałem o 5.30. ale cóż... Wink