Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koncert Patrycji Kaczmarskiej z Trio Łódzko - Chojnowskim
ann napisał(a):A ta 20ta jest już pewna?
Dowiedziałem się właśnie u organizatora, że ostateczna godzina rozpoczęcia koncertu, to 21. Kolejność: Trio, Patrycja, my(Mateusz,Kuba).
Odpowiedz
Ło matko! Taksówkarze zarobią...
[size=85][color=darkgrey][i]Jak jest tylko śmiesznie – może być niewesoło[/i]
Edward Dziewoński[/color][/size]
Odpowiedz
pkosela napisał(a):Pawle, co do warszawskiego koncertu, z tego, co się zdążyłem zorientować, to kościół jest na Ursynowie, a koncert o godzinie 19:00. Błąd na Waszej stronie?
Na naszej stronie podana jest godzina 21:00.
O 19:00 jest koncert w Siedlcach, 13 grudnia 2006.
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]
Odpowiedz
Ze tak powiem - toż to koniec świata!!!
Kiedy idę,to idę.Jeśli przyjdzie mi walczyć,jeden dzień nie będzie lepszy od drugiego,by umrzeć.Bo nie żyję ani w przeszłości,ani w przyszłości.Istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej
Odpowiedz
pkosela napisał(a):tmach, znowu obiecujesz... Wink
Nawet już męża namówiłam , żeby mnie zawiózł. Smile Więc , jako że grypsko właśnie mam, zjawiam się. Właściwie zjawiamy się ( aż nie wierzę, że tak łatwo przekonałam męża) Smile
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Dowiedziałem się właśnie u organizatora, że ostateczna godzina rozpoczęcia koncertu, to 21. Kolejność: Trio, Patrycja, my(Mateusz,Kuba).
Poprawione, dzięki Smile
Odpowiedz
tmach napisał(a):Więc , jako że grypsko właśnie mam, zjawiam się.
No to trzymam za słowo i zdrówka życzę Smile
A swoją drogą rad bym się dowiedzieć, kto wymyśla koncerty w taki dzień i o tak makabrycznej porze... Chyba trudno mieć pretensje do artystów, ale... No właśnie to "ale"...
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem co jest złego w niedzieli ? Taki sam jak kazdy inny. Właśnie w niedzielę najczęściej odbywają się podobne imprezy. A pora? Cóż, orgaqnizator postanowił, że koncert będzie w kościele, a w tym jak wiadomo, o 19tej zaczyna się msza. Fakt, jest trochę późnawo, ale wykonawcy nie mieli wpływu na porę.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Nie bardzo rozumiem co jest złego w niedzieli ?
Dla mnie na przykład to, że w poniedziałek grubo przed świtem muszę być na nogach.
Odpowiedz
Dokładnie tak. Niektórzy (większość?) publiczności musi wstać w poniedziałek rano do parcy/szkoły. A i dojechać do domu ciężko, jak komunikacja miejska już nie kursuje...
Odpowiedz
Ok, co do godziny można marudzić, ale z dniem się nie zgodzę. Jesli jest koncert w poniedziałek czy czwartek, można powiedzieć to samo - że praca, szkoła itd.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Jesli jest koncert w poniedziałek czy czwartek, można powiedzieć to samo - że praca, szkoła itd.
W moim przypadku nie. Niedziela wieczorem to dla mnienajgorsza ze złych opcji.
Odpowiedz
Cóż, ciężko wszystkim dogodzić. :/
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Cóż, ciężko wszystkim dogodzić.
Oczywiście. Dlatego używam sformułowań typu: "na przykład", "dla mnie".
Trudno takie sprawy komentować ogólnie - jedyne wyjście to odwołać się do własnych doświadczeń. Sam padłem ofiarą takiego niedzielnego koncertu - we Wrocławiu szybko musiałem się ewakuować, a posiedziałoby się, posiedziało. Co prawda chłopy z tria musieli się też szybko zawijać, ale z chęcią pogadałbym z innymi kaczmarofilami. Niektórzy zjechali wszak z daleka.
Odpowiedz
spóźnione ale szczere Smile

byłem pierwszy raz na forumowym koncercie-spotkaniu i zarówno przed, w trakcie jak i po mi sie podoboło( momentami bardzo) Big Grin

może tylko było za dużo wrażeń, imion i "wiedzy" na raz, ale wydaje sie że moje skromne ciało przetrawi to i wyjdzie mu to na dobre

pozdrawiam wszystkich co byli

Paweł
Zawsze zostaje ta możliwość:z wnętrza wyjść na ulicę
Odpowiedz
A mi się i godzina i dzień podoba. Wrócić mogę sobie nocnym a w poniedziałek zajęcia mam na 11.30 i do tego tylko wykład. Jednak komuś pasuje Smile
p.s.
ile będzie trwał występ poszczególnych podmiotów wykonawczych?
Odpowiedz
OLI, a możesz napisać (może jednak tutaj - może komuś jeszcze się przyda), jak najlepiej dojechać (z centrum) i wrócić (nocny) komunikacją miejską? Odkąd zostałem wygnańcem z Mokotowa, Ursynów, to dla mnie koniec świata... Wink
Odpowiedz
No przecież do 23.30 masz metro Smile. A koncert do tej godziny raczej się skończy, bo każdy wykonawca będzie grał ok.30 minut.
Jeśli jednak tak by się nie stało, to oobiście odwiozę Cię do domu. Smile
Odpowiedz
A, czyli to niedaleko metra? No to... Ten... Kamień z żołądka Wink

[ Dodano: 20 Październik 2006, 11:08 ]
Kuba Mędrzycki napisał(a):każdy wykonawca będzie grał ok.30 minut.
Króciutko Sad
Kuba Mędrzycki napisał(a):oobiście odwiozę Cię do domu.
Nie chciałbym Cię fatygować, ale za propozycję dziękuję.
Szczerze mówiąc, to po cichu liczyłem, że jak Wykonawcy rozwiną skrzydła, to być może zdążę rano do pracy... ;-)
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Jeśli jednak tak by się nie stało, to oobiście odwiozę Cię do domu.
A do Wrocławia? Wink
Odpowiedz
Simon napisał(a):A do Wrocławia? Wink
A to jest gdzieś po drodze?
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):A to jest gdzieś po drodze?
Gdzieś na pewno. Na przykład - do Berlina. Wink
Ok, ok, figle figlami a teraz poważnie: nie macie zamieru trochę z Matem pojeździć koncertowo? Na przykład do Wrocławia właśnie?
Odpowiedz
Po Polsce to my nawet trochę jeździmy. Wink Ale z Wrocławia ostatnio akurat nie ma zaproszenia.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):akurat nie ma zaproszenia.
Kiedyś było w te strony, troche bardziej na południe co prawda. Wink
Coś pomyślimy zatem. :ok:
Odpowiedz
Ja Was wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do Białej Podlaskiej : > Byłbym równie zaszczycony co podniecony i ucieszony.
Odpowiedz
13.12 możesz się udać do Siedlec na koncert Tria. Tak daleko nie masz Smile .
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
Odpowiedz
To jest.. bardzo.. świetny pomysł. Szczerze to się właśnie napaliłem :Smile

Zbieram ekipe (czyt. biore 1-2 kolegów ;f) i..

Pozdrawiam Smile)
Odpowiedz
Zadaję pytanie w imieniu kilku zainteresowanych osób. Czy koncert 29X będzie free, a jeśli nie, to jaka jest cena biletu?
Odpowiedz
Skoro chyba upadł pomysł wracania nocnym Smile to linie nocne z ursynowa podaje tylko pro forma 604 i 607. Koncert widzę będzie faktycznie krótki, ale i tak zamierzam się pojawić Smile
Odpowiedz
Myślę, że przed 23cią wszystko się skończy, więc bez obaw.
A co do biletów, to impreza jest free. Całe spotkania organizuje Jan Cieślak - jeden z menadżerów i przyjaciół Jacka. Ci którzy byli podczas kwietniowego nagrania w Antrakcie, mieli okazję poznac tego przemiłego i uroczego człowieka. Koncert jest w hołdzie JK, w związku ze zbliżającym się 1wszym listopada.
Odpowiedz