Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tren spadkobierców
Chcieliśmy serdecznie zaprosić na nasz koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego - TREN SPADKOBIERCóW, który otwiera serię koncertów, podczas których chcemy zaprezentować piosenki Jacka z Jego ostatnich trzech programów. W koncercie znajdą się piosenki z "Mimochodem", "Między nami" i "Dwóch skał"

Premierowy koncert odbędzie się 1go października 2006, w DKS SMOLNA w Warszawie przy ul. Smolnej 9.
Wstęp 10 PLN.

Mateusz Nagórski - spiew, gitara
Kuba Mędrzycki - fortepian

Zapraszamy!
Odpowiedz
Do imprez też dodać?
Odpowiedz
Zrozumiałem przesłanie Twojego emota, ale jakiś czas temu pojawiały się głosy oburzenia, dlaczego nie informuje się szerokiego grona forumowiczów o nowych przedsięwzięciach związanych z twórczością JK.
A co do działu IMPREZY, wydawało mi się, że już przesyłałem info.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):jakiś czas temu pojawiały się głosy oburzenia, dlaczego nie informuje się szerokiego grona forumowiczów o nowych przedsięwzięciach związanych z twórczością JK.
Z tym oburzeniem, to bym nie przesadzał. To raczej prośba była (jeśli piszesz o tym, o czym ja myślę Wink)
Ale dzięki tej informacji będę miał wreszcie okazję zobaczyć Wasz "pełnowymiarowy" koncert, na co już się cieszę Smile
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Zrozumiałem przesłanie Twojego emota, ale jakiś czas temu pojawiały się głosy oburzenia, dlaczego nie informuje się szerokiego grona forumowiczów o nowych przedsięwzięciach związanych z twórczością JK.
A co do działu IMPREZY, wydawało mi się, że już przesyłałem info.
Kubo! Tamten emot nie miał żadnego (a już na pewno negatywnego Wink ) przesłania (zresztą już go nie ma Smile )
Po prostu nie dogadaliśmy się z Artem i myślałam, że nie podałeś informacji do tamtego działu :Smile
Odpowiedz
Coś cicho na temat koncertu...
Czyżby nie warto by było się wybrać?
Niewiele słyszałem na razie w wykonaniu Mateusza i Kuby, ale to, co miałem okazję słyszeć podobało mi się. Jak mnie grypa (albo inne świństwo) nie powali na dobre, to się wybiorę...
[size=85][color=darkgrey][i]Jak jest tylko śmiesznie – może być niewesoło[/i]
Edward Dziewoński[/color][/size]
Odpowiedz
A ja bym się wybrał chętnie, ale akurat w weekend mnie w mieście nie będzie. Na jakieś nagrania będzie można liczyć? :>
Odpowiedz
Na pewno na powtórkę. Smile
Mateusz
Odpowiedz
pkosela napisał(a):Niewiele słyszałem na razie w wykonaniu Mateusza i Kuby
Polecam. Naprawdę warto.
Kiedy idę,to idę.Jeśli przyjdzie mi walczyć,jeden dzień nie będzie lepszy od drugiego,by umrzeć.Bo nie żyję ani w przeszłości,ani w przyszłości.Istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej
Odpowiedz
Eryk, wiem. Dlatego się wybieram. Smile Mało tego, polecam innym. Jutro najprawdopodobniej przyciągnę jeszcze jedną osobę. Mam nadzieję, że się nie zawiedzie (A do Kuby i Mateusza zgłoszę się po prowizję od jej biletu Wink )
Odpowiedz
A tak jeszcze jakby Kuba, albo Mateusz godzinę podali, to by było dobrze. Chyba, ze jest w imprezach, bo tam nie sprawdzałam.
Odpowiedz
W imprezach jest napisane, że o 18:00
Odpowiedz
To w takim razie w imprezach jest pomyłka.

Koncert zaczyna się o godz. 19!
M.
Odpowiedz
Dziękuję Mateuszu w imieniu tych, którym zaoszczędziłeś godzinę niedzieli i trochę nerwów Wink
Odpowiedz
MateuszNagórski napisał(a):To w takim razie w imprezach jest pomyłka.

Koncert zaczyna się o godz. 19!
Poprawione Smile
Odpowiedz
O, to tym bardziej raczej uda mi sie przyjść. Zwlaszcza jestem ciekaw wlasnie nowszych piosenek Kaczmarskiego. Tym bardziej ze z tego co rozumiem, maja one byc grane z fortepianem. Czyli nieco inaczej niz oryginalne.
Odpowiedz
Oj, a bedzie w końcu jakieś nagranie ? Sad
[b][size=80]"Ty przed Tobą świat,
za Tobą ja,
a za mna już nikt."[/size][/b]
Odpowiedz
Już po.
"Frekwencja nie dopisała. Niech frekwencja żałuje." - jak pisał Wiech.
Jest czego!
Odpowiedz
Mateusz coś pisał, że "frekwencja" będzie miała jeszcze sposobność posłuchać. Mam nadzieję, że chłopaki napiszą kiedy. Smile
Odpowiedz
tmach napisał(a):Mam nadzieję, że chłopaki napiszą kiedy.
Po co mają pisać, jak dziewczyny nie przychodzą :evil:
Odpowiedz
No jest mi przykro, ale nie mogłam Sad( . Wybierałam się, naprawdę.
Odpowiedz
Wierzę, wierzę... Ale musiałem przygadać Wink
Odpowiedz
Dlatego napisała w Tawernie, ze juz sie z nikim i nigdzie nie umawiam. Zawsze coś mi wypadnie. A tak to będzie niespodzianka jak sie zjawie. Smile ( mam nadzieję, że miła Wink )
Odpowiedz
Jasne że miła! Tylko mogę nie wziąć płyt dla Ciebie...
Odpowiedz
Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu "Tren spadkobierców", tym razem we wtorek 24 października o godz. 19 do Piwnicy pod Harendą.
Wstęp - 8 zł, bilety do nabycia od przyszłego tygodnia w Harendzie i na wydziale Wydziale Polonistyki UW (blisko bocznej bramy przy ul. Oboźnej).
M.
Odpowiedz
Mateuszu! Z tą ceną biletów, to nie pomyłka?
Odpowiedz
A czemu ma być pomyłka?
Odpowiedz
Bo, z tego co pamiętam, bilety do Harendy "na cokolwiek" były po ~25 zł...
Odpowiedz
Na Kaczmara z reguły po dwadzieścia. Ale Panie Szanowny, chyba nie doszliśmy jeszcze do tego żeby bilety na epigonów były droższe niż bilety na JK...
Odpowiedz
Ależ, Szanowny Panie, ja niczego nie sugeruję... Ja tylko chciałem się upewnić. Bilet w cenie piwa (tańszy?) nie jest zjawiskiem codziennym...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości