Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Złota 10" na antenie.
I część tego koncertu dziś w RDC o 21.10 w audycji "Strefa Piosenki".

To druga audycja nagrania z "Nadziei" prezentująca. C.D.N.

Pozdrawiam,
Odpowiedz
A czy RDC można słuchać w sieci? Smile)
Odpowiedz
Podobno, ale sama nie sprawdzałam.

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.rdc.pl">www.rdc.pl</a><!-- w -->

Pozdrawiam,
Odpowiedz
Strefa Piosenki napisał(a):Podobno, ale sama nie sprawdzałam.

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.rdc.pl">www.rdc.pl</a><!-- w -->
Dzięki. Działa Big Grin
Odpowiedz
łooo matko! Nagranie technicznie tragiczne - to chyba z odsłuchów zebrane było
Fachowcy od nagłośnienia nie dali Wita gitary nawet w "Zbroi". Maskara!
Nie rozumiem, jak można było coś takiego dać na antenę.
Odpowiedz
Daj spokój Paweł do łóżka fajnie się słucha Smile) Wink
[color=green][b],,Trzeba wciąż żywić nadzieje jakąś
wbrew sobie sobą żywić ją trzeba''[/b][/color]
Odpowiedz
Pawełku, czepiasz sie drobiazgów Wink Chwała za to, ze można jeszcze raz posłuchać i przypomnieć sobie jak było fajnie.
Odpowiedz
No widzisz Pawełku, jak niewiele potrzeba żeby się podobało?! Smile
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Bez komentarza.
Odpowiedz
Paweł Konopacki napisał(a):Fachowcy od nagłośnienia nie dali Wita gitary nawet w "Zbroi". Maskara!
Pawle, tam nie było fachowców od nagłośnienia, raczej jakieś przypadkowe fachury...
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Dzisiaj druga część. Miejsca od 4 do 1.
Odpowiedz
O której i które to Radio RDC? Smile

Pozdrawiam
Agatka Smile
Odpowiedz
W Twoim przypadku, to tylko przez internet. <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.rdc.pl">www.rdc.pl</a><!-- w --> , godzina 21,10 , audycja Strefa Piosenki. A rozwijając skrót Radio Dla Ciebie.
Odpowiedz
Agatka napisał(a):O której i które to Radio RDC? Smile
Po 21.00 - <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.rdc.pl">www.rdc.pl</a><!-- w -->

Nie mam pewności, czy emitować dalszy ciąg "Złotej 10" po sprzeciwach Pawła.

Nie jestem wyczulona tak bardzo - jak artyści - to generalna uwaga - artyści wiedzą co i jak ma brzmieć... słyszę słowa, nie ma innych zakłóceń, ani strasznych fałszów czy pomyłek... więc emituję.
Zazwyczaj jednorazowo - dla mnie to rodzaj dokumentu dźwiękowego...
Ale szanuję głos (czy nawet sprzeciw Pawła), więc nie wiem, czy emitować dalszy ciąg tego koncertu.

Gościem programu będzie dziś Przemek Bogusz, który "na żywo" zagra i zaśpiewa kilka swoich piosenek. Studio spikerskie nie jest do tego jakoś specjalnie przygotowane... to będzie trochę tak jak siedzenie przy stole z gitarą, której się czasem używa... ale takie próby sprawdzają się. Tak myślę. Więc zapraszam.

Sprawę "Złotej 10" jeszcze przemyślę.

Pozdrawiam,
Odpowiedz
Strefa Piosenki napisał(a):Nie mam pewności, czy emitować dalszy ciąg "Złotej 10" po sprzeciwach Pawła.
Chyba rzeczywiście nie ma sensu psuć efektu przez wątpliwej jakości nagrania.
Ale może niech sam, jakże skromny wykonawca się w tej kwestii wypowie.
Odpowiedz
Szkoda. Sad( Ja już się dzisiaj nastawiałam na dalszą część. Ale decyzja należy do Pawła.
Odpowiedz
Ale słuczaczom się chyba podobało bo miałem kilka pytań czy można to gdzieś sciągnąć Wink
Odpowiedz
Dokładnie Smile Poza tym na dobranoc lepiej posłuchać kogoś kto to dobrze gra a nie słuchać swoich marnych brzdęgoleń :Smile
[color=green][b],,Trzeba wciąż żywić nadzieje jakąś
wbrew sobie sobą żywić ją trzeba''[/b][/color]
Odpowiedz
Mi sie wydaje, ze Pawel nie wnosil sprzeciwu wobec emisji materialu na antenie, a jedynie narzekal na techniczna strone nagrania, zawinionej przeciez nie przez pania Terese, tylko przez akustykow. Tak bym to rozumial.
Jesli chodzi o pierwsza czesc to mam ja nagrana, co prawda jakosc jest kiepska ze wzgledu na transmisje internetowa, ale jak beda takie zyczenia to moge wrzucic na ftpa.
Pozdrawiam
Tomek
"Ale po co męczyć gamę
Gdy się gra akompaniament..."
Odpowiedz
Nie wnoszę sprzeciwu Smile I w sensie formalnym nigdy nie wnosiłem - ani na forum, ani prywatnie. Inna sprawa, że gdybym nawet chciał wnieść (a nie chcę), to bym to wpierw konsultował z kolegami a potem jakoś formalnie przekazał p. Teresie.
W ogóle nie aspiruję do miana osoby, która rości sobie jakiekolwiek pretensje, to ingerowania w treść audycji i w dobór materiałów, które będa emitowane.
Po prostu zauważyłem obiektywnie słabą jakośc nagrania - to raz.
Dwa, zadałem pytanie, jak można coś takiego dać na antenę. To pytanie mogła p. Drozda odebrać jako sprzeciw- chociaż sprzeciwem to nie jest a jedynie pytaniem.
Niemniej, jeśli materiał ma pełnić rolę dokumentu dźwiękowego to nieco inne prawa w takim wypadku wchodzą w grę.
A zatem, podsumowując, jako dokument dźwiękowy niech sobie idzie w eter.

Proszę tylko pamiętać, że to co słyszycie nie jest dokładnie tym, co słyszeli słuchacze. Nie jest choćby z tego powodu, ze -jak sądzę - ten materiał jest "zebrany" niejako z odsłuchów (takie mam wrażenie, że proporcje nagłośnionych instrumentów i wokali są takie, jakie były na monitorach odsłuchowych) a nie " z przodów", czyli z głośników które szły "na publicznośc".
Mętnawo to trochę tłumacze, ale ...no....wiecie, co chcę powiedzieć! Big Grin
Odpowiedz
Czyli jest dziś dalsza część Złotej 10?
Odpowiedz
tmach napisał(a):Czyli jest dziś dalsza część Złotej 10?
Jeśli sprawy tak się mają... będzie.
Bisy za tydzień, bo będzie też Przemek Bogusz, o czym pisałam wyżej...

PS
mnie zza sceny "złoty koncert" bardzo się podobał... ale więcej nie napiszę, bo tak naprawdę go nie widziałam.

Pozdrawiam,
Odpowiedz
Tomasz Susmęd napisał(a):ale jak beda takie zyczenia to moge wrzucic na ftpa.
Wydaje mi się, że życzenia są. Mam nadzieję, że nie tylko moje życzenie, a właściwie prośba.
Odpowiedz
Właśnie słucham. Marna jakość, fakt, ale jakoś mi nie przeszkadza. Miło posłuchać ,zwłaszcza że się w Kołobrzegu nie było.
Bo źródło wciąż bije...
Odpowiedz
A ja zdążyłem niestety tylko na samą końcówkę i nawet najpierw myślałem, że na koniec dali oryginalne Epitafium dla W.W. , dopiero po około dwóch minutach mnie olśniło (po "Zniszczy Danię, lud ograbi" Smile ). Gratulacje
Odpowiedz
A ja słucham i przypominam sobie, jak było w Kołobrzegu. Nawet nie najlepsza jakość mnie nie odstrasza. Ale akustycy to rzeczywiście zwalili robotę.
Odpowiedz
Znowu nie zdążyłem Sad
Mam nadzieję (nomen omen Wink ), że Tomek nagrał i drugą część, a obie trafią we wiadome miejsce jako "dokumentacja muzyczna" Big Grin

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
Wysłuchałam i wspomniałam. Jakość jakością, mogła być lepsza. Ale przede wszystkim świetna atmosfera koncertu się do panów akustyków nie przedarła, co stwierdziłam z nostalgią Smile

Przy okazji udało mi się wysłuchać jeszcze raz Przemka Bogusza i gratuluję mu w szczególności "Ostatniej korespondencji" (wiem, że o obu utworach już było na forum). Musiałam przyzwyczaić się do uderzającej dosłowności "Munira" i "Camp Babilon", ale uważam, że piosenka jest fantastyczna.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Ola K. napisał(a):ysłuchałam i wspomniałam. Jakość jakością, mogła być lepsza. Ale przede wszystkim świetna atmosfera koncertu się do panów akustyków nie przedarła, co stwierdziłam z nostalgią
Warto było tego wysłuchać zwłaszcza, że Paweł nie tak dawno deklarował iż nie wystąpi więcej na NADZIEI.

[ Dodano: 21 Sierpień 2006, 01:32 ]
Ola K. napisał(a):Przy okazji udało mi się wysłuchać jeszcze raz Przemka Bogusza i gratuluję mu w szczególności "Ostatniej korespondencji"
A tu jest wersja nieco bardziej zinstrumentalizowana:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.przemekbogusz.republika.pl/page3.html">http://www.przemekbogusz.republika.pl/page3.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
Witam, jestem tu nowy i właśnie się zarejestrowałem.
Słuchałem wczorajszej audycji w RDC i chciałem zapytać, gdzie można posłuchać na żywo zespołu, który prezentował się wczoraj w radio? Nagrania rzeczywiście nie były najwyższych lotów, ale przypuszczam że na żywo zespół lepiej się prezentuje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości