Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajemnicza "Bajka"
Na stronie przy antologii "Ale źródło wciąż bije" jest lista utworów. Pod nr 7 rozdziale "Przybycie tytanów" figuruje wiersz Bajka. Mam pytanie o jaki wiersz/piosenke chodzi, przeciez nie o "Bajke" znana z Kosmopolaka, bo ta jest w tymże rozdziale, czy moze jest to pomyłka w spisie.
Pozdrawiam
Tomek
"Ale po co męczyć gamę
Gdy się gra akompaniament..."
Odpowiedz
W "Ale źródło wciąż bije..." w rodziale "Przybycie tytanów" jako "Bajka" figuruje Kanarek
Odpowiedz
Dzieki, w takim razie sa dwa wiersze o tym samym tytule, mysle ze w nastepnym wydaniu nalezaloby to poprawic.
pozdrawiam
tomek
"Ale po co męczyć gamę
Gdy się gra akompaniament..."
Odpowiedz
Nie wiem jak Kaczmarski to nazwał, ale gdzieś słyszałem że jeden tytuł był "Bajka" a drugi "Bajka (Kanarek)"
Na ile to prawda - nie wiem.
Kiedyś ELROND
Odpowiedz
Tomasz Susmęd napisał(a):Dzieki, w takim razie sa dwa wiersze o tym samym tytule, mysle ze w nastepnym wydaniu nalezaloby to poprawic.
Z tego co pemiętam, to już po wydaniu "Ale źródło wciąż bije..." tytuł został zmieniony na "Kanarek", zdaje się że JK zgodził się na tę zmianę, i w ewentualnych kolejnych wydaniach będzie już tytuł "Kanarek".
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Tomasz Susmęd napisał(a):w nastepnym wydaniu nalezaloby to poprawic
Wlasni. Moze jest szykowane nastepne wydanie ??
"Gdy czasem ogarnia cię uczucie dziwnego przygnębienia - nie przejmuj się. Pewnie jesteś głodny."
Odpowiedz
Torrentius napisał(a):Wlasni. Moze jest szykowane nastepne wydanie ??
Poczytaj dokładnie forum Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości