Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert w Krakowie 4 VI 2006
Ja tam z kolei co do dźwięku nie mam nic przeciwko... Ale żeby tak od razu video... Strach pomyśleć, a co dopiero spojrzeć... Wink
Odpowiedz
Ela, nie przesadzasz trochę? Wink

A co się mnie tyczy, to jako ten który występował (co prawda ze skutkiem mizernym, bo z gardłem, krtanią i tchawicą zajętymi przez plugawe chróbsko nie pozwalające na wydobycie głosu o w miarę czystej barwie) wyrażam zgodę na rozpowszechnianie.

Proszę jedynie o wyrozumiałość w stosunku do mojego śpiewu tych którzy będą słuchać tych nagrań.

Pozdrawiam wszystkich.
Antek
Celui qui a eu le bonheur de rencontrer sa Marguerite Gautier
mais qui est devenu Emma Bovary
D'Artagnan sans courage de se laisser guider par ses passions
regrettant une décision jamais prise...
Odpowiedz
Kuba Mędrzycki napisał(a):Swoją drogą, Gintrowski dlatego własnie niechętnie zgadzał się na amatorskie nagrywanie jego koncertów. Sam byłem świadkiem jak po premierze KAMIENI w w-wskiej Rivierze, producent programu PG, przyłapał jednego z widzów i porwał mu taśmę.
Mnie się na szczęście udało... Wink
Ja w taki sam sposób nagrywałam Muzeum, z tym że nie było ta formalnie zakazane.Tylko,ze ta kaseta mi sie zapodziała. Sad(
Odpowiedz
tmach napisał(a):Ja w taki sam sposób nagrywałam Muzeum, z tym że nie było ta formalnie zakazane.
Myślę, że wówczas było to nawet wskazane! Smile
tmach napisał(a):Tylko,ze ta kaseta mi sie zapodziała.
Szkoda.
Odpowiedz
występ publiczny a późniejsze rozpowszechnianie nagrań to zupełnie dwie różne kwestie. Poza tym chcę mieć czyste sumienie i byc w porządku w stosunku do kolegów z którymi gralem ten koncert.
Odpowiedz
Marcin Chatys napisał(a):kolegów z którymi gralem ten koncert
Eh, ci mężczyźni... Wink
Odpowiedz
Marcin Chatys napisał(a):kolegów z którymi gralem ten koncert.
Eh, te kobiety... (Brawo Ela! Czyli jednak najważniejsza jest POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA He! He! Wink )

no ale w sumie merytorycznie to chłopak ma rację, bo grał tylko z kolegami

a że występowała (śpiewała) z nami osoba płci żeńskiej (a śpiewała chyba najlepiej i najczyściej z nas), to do tego, myślę, nikt nie ma wątpliwości.

A.K.
Odpowiedz
przepraszam Elu. To nie było zamierzone :rotfl:
Odpowiedz
zatem:kiedy następny koncert?
Odpowiedz
AnteKopydłowski napisał(a):Dzięki Kyziu za twoją opinię, ale akurat tak się składa, że "PanZGardłemARaczejBez" (czyli ja) był właśnie pierwszym z wykonawców, więc Twój post wydaje mi się cokolwiek zagadkowy, bo trochę sobie przeczy.
Pozwolę sobie wyjaśnić: Krzysiu spóźnił się na Twój występ na początku i słyszal tylko to, co śpiewałeś (szanowny AnteKu Smile ) pod koniec wraz z dwoma innymi Panami. Od siebie dorzucę, że całkiem nieźle Ci szło mimo niesprzyjających okoliczności zdrowotnych Wink , mimo to jednak najbardziej podobał mi się występ Eliszeby (brawo, doprawdy, zostałem poruszony z siłą tysiąca stu giganiutonów Smile ) oraz PanaWOkularach (szczególnie Epitafium dla BJ i później - Korespondencja Klasowa z JeszczeInnymPanem - świetnie dobrane, należycie, jak się zdaje, przeżute i przeżyte utwory - czego antyprzykładem był dla mnie z kolei występ Pana, który (niestety) wybrał sobie Epitafium dla WW i Rublowa, które to utwory takie znów łatwe do wykonania/interpretacji nie są, a przede wszystkim, jako jedne z najważniejszych pieśni JK wymagają także szacunku, stosownego do ich wagi(?), czego IMHO niestety zabrakło). Duże brawa także dla występu w trio - szczególnie "Siedem grzechów" - mocne.
Mimo pewnych niedociągnięć występ pozostawił we mnie bardzo dobre wrażenie - więc generalnie OK Smile
o - nagrania są?? Ale z wizją, koniecznie z wizją :rotfl:
A Ela bardzo ładnie zaśpiewała "Barykadę" - zwrócił ktoś uwagę?
pozdrawiam
Odpowiedz
Witam,
To ja moze z innej beczki, (przeraszam ze w tym miejscu wpisuje tego maila), czy w Krakowie ktos sie gdzies spotyka zeby pograc wlasnie utwory Jacka, ??
Jesli sie wyglupilem pytaniem, przepraszam, dojezdzam Big Grin
Pozdrowienia Big Grin
Odpowiedz
A ja mam pytanie : Co z płytą? Będzie ? Nie będzie? Jest zgoda wszystkich wykonawców?
Bo coś ucichło na ten temat.
Odpowiedz
No Antek bracie pojechaleś po czarnych Smile

Co do nagrania: proszę się nie spodziewać specjalnych rewelacji bo kręcił mój tato (serdecznie pozdrawiam przy okazji) a on jest amatorem Big Grin z tego co wiem to materiał jest już obrobiony i teraz tylko czekam aż mi go wyśle. Jak tylko DVD dojdzie to dam znać więc prosze o cierwpliwość - to apropos postu pana tmacha.

Dziękuję panu z okładką atom heart mother pod nickiem za pozytyną opinię na temat występu "JeszczeInnegoPana" i mojego.
PanWokularach
Odpowiedz
Ja rozumiem, że nick może mylić, więc od razu prostuję Pani tmach . Będę cierpliwie czekac.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
przepraszam. Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość Big Grin
Odpowiedz
AnteKopydłowski napisał(a):a niech mi tylko ktoś spróbuje usunąć ten post za jego nieprawomyślność... :zly:
Tu nikt cudzych postów nie usuwa. To nie to forum :]

[ Dodano: 16 Czerwiec 2006, 18:10 ]
misiacz napisał(a):Witam,
To ja moze z innej beczki, (przeraszam ze w tym miejscu wpisuje tego maila), czy w Krakowie ktos sie gdzies spotyka zeby pograc wlasnie utwory Jacka, ??
Jesli sie wyglupilem pytaniem, przepraszam, dojezdzam Big Grin
Pozdrowienia Big Grin
Zaglądaj do działu spotkania Wink
Odpowiedz
Dyskusja na temat stanu środowiska kaczmarowego trafiła tu: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?p=51817#51817">http://www.kaczmarski.art.pl/forum/view ... 1817#51817</a><!-- m -->

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
Marcin Chatys napisał(a):przepraszam. Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość Big Grin
Ja tak tylko w kwestii formalnej. Nie gniewam się , bo już się przyzwyczaiłam,ze mnie biorą za faceta, patrząc na nick.
Odpowiedz
Zainteresowanych chcę poinformować że mam już nagranie DVD z koncertu krakowskiego. Moje gg:2604360
Odpowiedz
Czy ktoś może wie w które miejsce ostatecznie została przeniesiona dyskusja na temat środowiska kaczmarowego, którą, mówiąc oględnie, w dosyć mało mało elegancki zacząłem?

pytam, bo jakoś tak umilkło ...

antek
Odpowiedz
Dyskusja na ten temat jest w Hyde Parku. Jeśli chcesz go widzieć to zapisz się do grupy Hyde Park.
"In the city od blinding lights..."

--------------------------
http://www.triadapoetica.art.pl
http://www.gentlemanschoice.pl
http://www.krest.pl
Odpowiedz
AnteKopydłowski napisał(a):Czy ktoś może wie w które miejsce ostatecznie została przeniesiona dyskusja na temat środowiska kaczmarowego, którą, mówiąc oględnie, w dosyć mało mało elegancki zacząłem?
Przecież dałem linka dwa posty wyżej :/
O tym jak zapisać się do HP możesz dowiedzieć sie w "Uwagach o forum"

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
O.K. Właśnie się zorientowałem.

Dzięki,

antek

[ Dodano: 1 Lipiec 2006, 11:40 ]
A kuku!

Witam serdecznie,

Czy ktoś już widział to wideo z koncertu?

pytam bo Marcin wspominał, że już jest, i że wszyscy chętni będą go mogli otrzymać (ja go jeszcze nie widziałem, ale jestem trochę ciekawy jak to wyszło ...no może poza tym, co ja śpiewałem, bo nie wiem czy mam ochotę oglądać swoje zachrypnięte fałszowanie).
Odpowiedz