Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O tym jak nie lubię Michnika...
MJ napisał(a):Jestes pewien? W "Wyborczej" pisali? Poproszę o link do tej informacji.
Nie wiem gdzie, ale tego idiotyzmu nie idzie wyplenić.
Artur napisał(a):
Żet napisał(a):Nie czytam już wyborczej, wolę nie wiedzieć, co sadza o wydarzeniach w kraju jej redaktor naczelny i inni dziennikarze.
To tak jakby historyk pisał monografię nie znając źródeł...
Zwróć uwagę na ważne w moim zdaniu słowo już, które sugeruje, że czytałem i do pewnego okresu źródła znam. Między innymi dlatego już nie czytam, bo miałem już tego dość. Po co psuć sobie krew...

Z Korwinem - pare osób wspominało... Z nim jest ten problem, że wielu spośród tych, którzy go popieraja, nie głosuje na niego bo "i tak nie ma szans" - to oczywiście całkowicie błędne myślenie, ale tak niestety jest. Sam znam kilka takich osób. Ja oczywiście głosuję ;)
Żet napisał(a):Zwróć uwagę na ważne w moim zdaniu słowo już, które sugeruje, że czytałem i do pewnego okresu źródła znam. Między innymi dlatego już nie czytam, bo miałem już tego dość. Po co psuć sobie krew...
Ale wypowiadasz się o stanie dzisiejszym. To tak jakbym się wypowiadał o stanie "Entera" chociaż ostatni numer widziałem dość dawno temu. Przestałem go kupować, bo moim zdaniem poziom spadł, ale może teraz jest znów wysoki. Musiałbym kupić, by tak się wypowiedzieć.
Artur napisał(a):To tak jakbym się wypowiadał o stanie "Entera" chociaż ostatni numer widziałem dość dawno temu. Przestałem go kupować, bo moim zdaniem poziom spadł, ale może teraz jest znów wysoki. Musiałbym kupić, by tak się wypowiedzieć.
Postaram się temu zaradzić. Wink
ja napisał(a):posiada on najdroższy samochód seryjny na świecie
mmm Maybach najdroższy seryjny na świecie? A Bugatti Veyron Wink

[ Dodano: 26 Luty 2006, 15:44 ]
Artur napisał(a):Simon staroć... to jest lepsze Wink
no i ciekawe czemu tak idiotycznej wypowiedzi redaktor nie przerwał? Bo była zgodna z poglądami RM. Podejrzewam, że gdyby słuchaczka-poetka zaczęła kląć to redaktor tez niewiele by zrobił Wink
Michal napisał(a):A co powiedziałeś?
Nic miłego Wink nie pamiętam juz co dokłądnie, ale cos co było bardzo godzące w anyżydowska politykę RM... a wiersz stary już jest Wink
Artur napisał(a):Simon staroć... to jest lepsze
A ja miałem nadzieję, że to nasz kolega przekazał ojczulkowi nasze pozdrowienie... :rotfl:
ja napisał(a):Moim zdaniem Michnik, to jeden z "tych" prawdziwych wojowników o wolność, którzy nie nienawidzą.
No pewnie, bo i kogo? Dawnych władz PRL nie, bo do nienawiści potrzebna jest racjonalna przyczyna, jak na przykład doznana od kogoś krzywda, cierpienie, upokorzenie, zniewolenie. Jeżeli poddaje się w wątpliwość ciężar własnych (społecznych) krzywd, lub w ogóle sam fakt ich doznania za czyjąkolwiek przyczyną, trudno do tego "kogokolwiek" żywić nienawiść. Za to "antysemicką", "faszystowską", "antydemokratyczną" prawicą Michnik po prostu gardzi, o żadnej nienawiści nie może być mowy... Bo jak tu nie gardzić barbarzyńską hołotą, która najwidoczniej nie zna pojęcia tolerancji, wybaczenia i "miłosierdzia", która nie myśli o postępie, a jedynie babrze się w bezsensie rzeczy dawno już minionych i zamkniętych, na siłę wyszukując wyssanych z palca pretekstów, by oczernić własnych politycznych przeciwników (w istocie "światłych" i "postępowych" orędowników demokracji), a której w rezultacie udaje się jednynie umocnić się we własnym, śmiesznym i żałosnym zarazem przywiązaniu do narodowo-tradycjonalistycznych skamielin...

[ Dodano: 27 Luty 2006, 17:48 ]
Artur napisał(a):Simon staroć... to jest lepsze Wink
Genialne :rotfl:
Artur napisał(a):Ale wypowiadasz się o stanie dzisiejszym. To tak jakbym się wypowiadał o stanie "Entera" chociaż ostatni numer widziałem dość dawno temu. Przestałem go kupować, bo moim zdaniem poziom spadł, ale może teraz jest znów wysoki. Musiałbym kupić, by tak się wypowiedzieć.
W tym rzecz, że słowem nie wypowiedziałem się w tym temacie o stanie dzisiejszym. Napisałem, że już nie czytam bo nie miałem już do tego sił. Może teraz jest inaczej...Może ;)