Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okładka
to nawet nie rysunek,ale ozdobna okladka- mam nadzieje ze nikt nie skojarzy z proznoscia tego iz swoja godnosc opatrzyłam takimi zawijasami : niech wersja oficjalna będzie ze musiałam sie w takie esyfloresy ustroic Wink

[ Dodano: 30 Styczeń 2006, 23:35 ]
aha-i nie jest to jakis wielki szał- zwykłe szlaczki, ale niektórym się podoba (to co zamieszczam nie ejst efektowne jak prace na wiekszym formacie , ale niestety tutaj tlyko na takowy moge sobie pozwolic-co jak co, ale bez wyrazistosci to sienie da tego ogladac Wink
Odpowiedz
Bardzo podoba mi się okładka zeszytu, którą zaprezentowałaś. Smile Jak dla mnie to najlepsza z Twoich prac, które miałam okazję widzieć na tym forum. Świetny pomysł, wykonanie, wspaniały efekt. Ta praca ma w sobie coś.
No coż, chyba w końcu trafiłaś w moje gusta. Smile Chciałabym mieć takie zeszyty (oczywiście opatrzone moim nazwiskiem Wink )

Pozdrawiam
Justysia
Dajcie żyć po swojemu grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!
Odpowiedz
Bardzo fajna okładka. Jaką technikę stosowałaś? Czy to się później nie rozmazuje, nie brudzi? Przypomina mi trochę Muchę.
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Odpowiedz
a mnie ciekawi liternictwo, wygląda super, jak wydruk, czy letrasety, to tez recznie cienkopisem?

pozdrawiam
Odpowiedz
Juta: ciesze się tym bardziej ze cóz..w twoja szczerosc akurat nie watpie Wink

Gredler: technika;iście uczniowska: żelopis czarny i troche cierpliwosci Tongue

tsteifer: niestety tutaj wychodzi moje lenistwo (i brak kaligraficznych zdolnosci)..literki świezo drukowane z worda Wink

Dzięki za odwiedziny
Pozdrawiam
Agata
Odpowiedz
robisz świetne ornamenty
Odpowiedz
Luthien Alcarin napisał(a):żelopis czarny i troche cierpliwosci
Dobre mi trochę... Siebie uważam za cierpliwego, ale chyba bym umarł trzy razy zanim coś takiego bym spłodził...
Genialne.
Bo źródło wciąż bije...
Odpowiedz
2 filmy po 2,5 godziny i spłodzone Wink ) (kwestia tego czy pod reka jest jakies dobre kino Tongue
Odpowiedz
To nie patrzysz na ekran? Czy rysujesz po omacku? Big Grin
A tak serio, to - powtórzę po raz kolejny: masz talent dziewczyno!
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości