Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adekwatnie
do Internetu
Mama's gonna make all of your nightmares come true
Mama's gonna put all of her fears into you...

Mama's gonna keep baby cosy and warm...
...of course mama's gonna help build the wall
Odpowiedz
Jak dla mnie to raczej lekcja biologii albo przygotowania do życia w rodzinie Wink .
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
Odpowiedz
Wszystko Ci się kojarzy Lodbroku tak odrazu? Tongue Nieładnie Smile) Taka sieć to chyba symbol internetu w pewien sposób. Pająk, któy w jakiś sposób niszczy zawartość oka zamienia je w sieć a sam staje się emotikonką. Troszkę makabryczne. Zresztą internet też jest straszny w pewien sposób.
Bo z wolnością jest jak z kołdrą, pod którą się śpi ze wszystkimi na jednym łóżku.
Każdy chciałby mieć ją tylko dla siebie, ale jak za mocno ją pociągnie
to osobie z drugiej strony jest zimno.
Odpowiedz
Żartowałem CeCe. Gertruda zasypała nas dzisiaj taką ilością swoich prób artystycznych, że trochę się pogubiłem Wink .
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
Odpowiedz
Trochę dziwię Ci się Gertrudo, że zamieszczasz takie coś. Confusedly: Nie jest to chyba Twoje największe dzieło. Wygląda to tak, jakbyś wyrwała jedną z przypadkowych kartek z zeszytu z rozmaitymi bazgrołami i chwaliła się tym na forum. Wierzę jednak, że nie jest to szczyt Twoich artystycznych możliwości i zaprezentujesz następnym razem rysunki , którym warto poświęcić choć trochę uwagi. Na temat tego wolę się niestety nie wypowiadać.

Pozdrawiam
Justysia
Dajcie żyć po swojemu grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!
Odpowiedz
JUTA napisał(a):Wygląda to tak, jakbyś wyrwała jedną z przypadkowych kartek z zeszytu z rozmaitymi bazgrołami i chwaliła się tym na forum.
Odnoszę podobne wrażenie, jednakże to nie jest chwalenie się tylko pytanie do Forumowiczy co sądzą, czyż nie? Mnie akurat ten pająk i te oczęta zupełnie nie przekonują... Jakby zupełnie przypadkowe - ot zabijanie nudy podczas długiego dnia w szkolnej ławie Wink

Pozdrawiam
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Ale jest koncept - nie jest źle.
[b][i][size=75]ukončite prosím výstup a nástup, dveře se zavírají[/b][/i][/size]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości