Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
głowa
nie jest prawdziwa Smile
Mama's gonna make all of your nightmares come true
Mama's gonna put all of her fears into you...

Mama's gonna keep baby cosy and warm...
...of course mama's gonna help build the wall
Odpowiedz
Skojarzyło mi, zresztą trochę bezsensownie z "Wiwisekcją"... W każdym razie jest to ciekawe.

Pozdrawiam serdecznie
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Czy nie uznasz mnie za ignorantkę jeśli powiem, że nie słyszałam o "Wiwisekcji"? Chętnie usłyszę (przeczytam) Smile

Odpowiedz
"Wiwisekcja" to książka Patricka White'a, australijskiego noblisty. Owa tytułowa wiwisekcja nie jest oczywiście dosłownie (tj. fizycznie) w książce przeprowadzana, stąd też moja uwaga, że może nieco bezsensownie mi się skojarzyło. Z drugiej strony Twój rysunek przypomniał mi utwór i tam przedstawioną kreację bohatera... A książkę zdecydowanie polecam.

Pozdrawiam serdecznie Smile
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
Myślę, że nie jest to bezsensowne skojarzenie. Rysunek przedstawia co prawda model z sali biologicznej, ale gdy go rysowałam, chciałam pokazać coś więcej niż kawałek gipsu...

Odpowiedz
A co chciałaś pokazać?
Odpowiedz
Też jestem ciekaw...
A tak swoją drogą nawet nieźle uchwycone pewne rzeczy - na szyi... Tylko nie mam pomysłu co do jednego mięśnia - coś tam się nie zgadza...
Ale rozumiem,że nie to było tam najważniejsze Smile
Odpowiedz
Kurczę, nie lubię pisać o takich rzeczach, bo zawsze mi to wychodzi strasznie patetycznie... chyba chodzilo mi o uchwycenie jakiegoś smutku, jakiegoś zmęczenia, jakiegoś może wstydu w tym odarciu ze skóry. Właściwie to sama czasem nie jestem pewna swoich intencji. A co widać, że uchwyciłam?
Fakt, mięsień nie jest najważniejszy ale obejrzę jeszcze raz ten model Wink

Odpowiedz
Dla mnie to widać raczej negatywne emocje i to takie dreczące i długotrwałe, pewnie przez te kolory i ułożenie ust na modelu.
Kobieta to jedyna zdobycz, która zastawia sidła na myśliwego...
Odpowiedz
Kolor wynika z tego, że było rysowane ołówkiem Wink A emocje to właśnie takie co chciałam przekazać Smile Dzięki, pozdrawiam

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości