Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kolejna mazanka paluchami
Smile

[ Dodano: 2005-11-13, 00:40 ]
niestety są plamy biale od papieru; farba nie byłą słucha i mi "przypsneło";/
Odpowiedz
ten rysunek obejrzałem póżniej od tego na zeszycie od chemii, i cofam to co mówiłem o rozdwojeniu jażni.
Tu ta sama oszczędność formy przy dużej sile ekspresji jak w wierszu "Trąba – bomba "
dobry rysunek, jaka to technika? monotypia? czy zwykłe tempery na papierze? I czy to portret z wyobrażni czy z natury? Jeśli z natury to trzeba pochwalić podobnie jak w "chemicznym" zmysł obserwacji i notowania pozornie blahych a ważnych szczegółów
- np.wyrazisty zarys brwi, delikatne usta, charakterystyczny zapewne profil nosa.
brawo, aby tak dalej Confusedpoko:

pozdrawiam

pozdrawiam
Odpowiedz
technika: włąsciwie brak: farba na place i jak najwieksza ekspresyjnosc Smile
Odpowiedz
Te obrazy są, świetne, aż chce się na nie patrzeć... Co ciekawe w znacznym przyliżeniu włosy owej niewiasty układają mi się w kwiaty.
Nie ma co powtarzać postów, które zauważają Twój duży talent. Pozostaje tylko pytanie, kiedy coś nowego? Wink

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Twarz wydaje się być półpłynna i daje to bardzo dobry efekt. Jednak motyw twarzy kobiecej (na taką mi ona wygląda) się u Ciebie strasznie powtarza i już po obejrzeniu kilku kolejne nie przemawiają tak samo dobrze.

Pozdrawiam
Bo z wolnością jest jak z kołdrą, pod którą się śpi ze wszystkimi na jednym łóżku.
Każdy chciałby mieć ją tylko dla siebie, ale jak za mocno ją pociągnie
to osobie z drugiej strony jest zimno.
Odpowiedz
Filip: komplemenciarz jestes :>

Cece: dobrze ze dobry efek tWink a co do kobiet: lubię i tego nie zmienie, bo napsize tak: rysnkiem nigdy nie będe mogła się zajmowac poważnie bo brakuje mi warsztatu i czasu zebyzaczac powaznie owy warsztat szlifować, kobiety są wdziecznym motywem do zabawy i przekazywanai jakis tam emocji czy eksperymentów (choc zastrzegam by nie być tu nadętym palantem że do owego rysunku ządna wyższa idea mnie nie natchneła)
Odpowiedz