Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
taniec?
Smile
Odpowiedz
Znowu bardzo mi się podoba Big Grin Bardzo dobrze oddany dynamizm postaci.

pozdrawiam
Odpowiedz
Zdecydowanie bardziej niż "Różowy" Wink
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
Powstrzymuje sie od komentarzy bo przychodzą i do głowy słowa w stylu "łał", "świetne" itp. Przez niektórych takie wyrażanie opinni jest głupie i mało wartościowe... ale cóż poradze.. Smile

Wszystkie poza "różowym" mi się podobają... Wink
Odpowiedz
no nie no...nie lubicie różowego..draństwo Smile różowybedzie miał kłopoty z samoakceptacja Tongue a serio to dzięki za komentarze Wink choc jakies walenie młotkiem po głowie w postaci krytyki równie mile widziane (nie tak mile jak komplementy.... ale jednak Smile )

Pozdrawiam
Agata
Odpowiedz
Ano "różowy" będzie musiał się z tym pogodzić. Nawet przypsnięcie na mokrej farbie jest lepsze Big Grin
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
Całkiem fajny obraz. To ci się udało Luthien Smile Jest tu dynamizm, ekspresja, pomysł itd. Najważniejszy jednak jest kolor ! Zielony to strzał w dziesiątkę... ( oczywiście nieważne, że to mój ulubiony :wink: )

Pozdrawiam
Corchorus
Dajcie żyć po swojemu grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!
Odpowiedz
chciałabym mieć taki nad łóżkiem... może da się coś zrobić?
pozdrawiam
nat
"A spod grzywki niesfornej
Zerka oczko przekorne
Kuszą usta czerwieńsze
Niż wino.
A niżej, o nieba..."
Odpowiedz
ten juz sprezentowany Smile chyba ze są chetni na innych sprinterów;P
Odpowiedz
Luthien Alcarin napisał(a):chyba ze są chetni na innych sprinterów
nie mam nic przeciwko Smile
"A spod grzywki niesfornej
Zerka oczko przekorne
Kuszą usta czerwieńsze
Niż wino.
A niżej, o nieba..."
Odpowiedz
To jest... Nadzwyczajne. No i ta Zieleń... Smile Nie jestem znawcą, ale jestem pod wrażeniem, Artystko Smile

Pozdrawiam serdecznie
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz
no nic jak się uśmiechnaćWink
Odpowiedz
Chyba najbardziej przypadł mi do gustu z Twoich dzieł. Może dlatego, że kojarzy mi się z jednym z moich rysunków :] Dla mnie Twoje obrazki są ładne, łagodne... i chyba tyle. Niestety? Pozdrawiam
Mama's gonna make all of your nightmares come true
Mama's gonna put all of her fears into you...

Mama's gonna keep baby cosy and warm...
...of course mama's gonna help build the wall
Odpowiedz
A mi się najbardziej podoba uchwycenie na Twoim rysunku kobiecości, i to nie koniecznie w znaczeniu seksownosci, po prostu gibkosci i lagodnych kształtów dziewczyny.
Odpowiedz
Gertrudo: kurcze, wiem ze brakuje ekspersji i jakiegoś jaja, ale poprostu na rysownaie mam tyle czasu co na jakiejs lekcji wiec zaniedbałąm młodzieńcza pasje Wink

Markowa: fakt, kobiety nie wyrozniaja się budowa ciałą a nie zwykła gibkoscia i ąłgodnością ruchów Wink

Dzięki wielkei za koemntarze i wapdnięcie w "moej skromne progi""
Agata
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości