Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kobiece myśli- supełkowo;)
no tym razem bez pomyłek Wink
Odpowiedz
Z jednej strony sądzę, że to nic dobrego - takie publiczne zachwyty nad młodym Artystą, a z drugiej....jak tu się powstrzymać, skoro coś się podoba?

[ Dodano: 11-11-2005, 07:45 ]
właśnie zobaczyłem mój wpis obok mojego nowego avatarka :lol:
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
Smile fajnie ze doceniasz-siedzałam nam tym baaaaardzo długo, -> kobieta jakieś 5minut, ale tło absolutnie mnie wykończyło:p
Odpowiedz
Przepraszam, że tak wygrzebuję stare tematy ;-), ale... jestem wgnieciony w fotel. Ten obraz wywołuje we mnie ogromny zachwyt, jest niesamowity, przepiękny. Luthien, mam nadzieję, że to nie koniec malarstwa. Coś pięknego!!!
Żydowinem być mi raczej,
Gdy mianuje mnie Polaczek...
Odpowiedz
Może to kwestia płci, ale mnie jakoś w fotel nie wgniata Wink Aczkolwiek podoba mi się sposób zaznaczenia jej twarzy i kształtów, chociaż pod piersiami jak dla mnie za ciemno. I tło ciekawie się komponuje.

Pozdrawiam
Mama's gonna make all of your nightmares come true
Mama's gonna put all of her fears into you...

Mama's gonna keep baby cosy and warm...
...of course mama's gonna help build the wall
Odpowiedz
Kamil dzięki wielkie Wink

Gertrudo: moje prace nigdy nie próbowały nawet być rzeczywiste, bo mnie to ani nie bawi ani nie mam ku temu warunków (stad przejaskrawienie cienia pod biustem-choć nie neguje ze rzeczywiście może się gryzcz całoscia) , co do tła: to siedzałam nad nim chyba godzine Tongue
Odpowiedz
No, w moim fotelu rownież nie ma sladów wgnieceń, ale biust mi się podoba. :rotfl:
Odpowiedz
rysunek świetny Smile i podziwiam Cię za cierpliwość do wykańczania szczegółów...mnie jej zwykle brakuje Wink
Odpowiedz
hej Smile ja wiem ze technicznie srednio i mebli łamac przez niegonikt nie bedzie-ale c jak co to moja pierwsza pracagdzie wykazałam cierpliwosc (za to mozna mnie po głowie pogłaskac Wink )
Odpowiedz
:-) To ja chętnie głaszczę ;-) Nadal mi się barrdzo podoba. Pozdrawiam
Żydowinem być mi raczej,
Gdy mianuje mnie Polaczek...
Odpowiedz
danke schon panie Kamilu Smile
Odpowiedz
A że tak się zapytam - to było rysowane z pamięci,czy jakaś modelka była? :rotfl:
Odpowiedz
kobieca intucija podpowiedzała mi co jak rysować Tongue
Odpowiedz
A nie było to pytanie o wątki auto... auto... no jak to nazwać? Autobiograficzne? Big Grin
Tu koniecznie: Wink
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz