Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JK a Belon
Zastanawiałem się niedawno czy Jacek znał się z Wojtkiem Belonem? Chodzi mi oczywiście o jakąś bliższą znajomość - w sensie tego czy ze sobą kiedykolwiek rozmawiali, śpiewali etc Wink Wiem, że trzeba być omnibusem albo Jackiem samym żeby wszystko o jego życiu wiedzieć - ale może ktoś wie coś na ten temat? Jeśli to wyjątkowo niemądre, Waszym zdaniem pytanie to proszę o krytykę... Wiem, że JK i WB to inny rodzaj piosenki - ale Studencki Festiwal itd... mogli się chyba znać, przynajmniej teoretycznie - a pytam z czysto egoistycznych względów bo twórczość Belona jest mi nieobojętna :-)

Pozdrawiam
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Szymonie, taki temat już był na forum. Nie ma w nim za wiele informacji, ale tylko tyle nam wiadomo. Załączam link. Serdecznie pozdrawiam

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?t=572">http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?t=572</a><!-- m -->
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
Przepraszam - ale może nie kasujcie tematu, Moderatorzy Szanowni - toć ktoś sobie ten stary przeczyta - albo coś nowego się pojawi Wink Dziękuję za odpowiedź, Lodbroku - powinienem był sam odszukać...mea maxima culpa etc

Pozdrawiam
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Nie przejmuj się, nic się nie stało Smile . Ale polecam Ci sukcesywne przejrzenie dawniejszych tematów na forum bo wiele jest w nich ciekawych rzeczy. Pozdrawiam
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.
Czytam forum od roku - ale widocznie coś niecoś musiałem przeoczyć - trudno spamiętać wszystkie tematy, które były poruszane - jak się tylko biernie obserwuje.

Wielkie dzięki raz jeszcze.
[b][i]
[/i][/b]
JK

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości