Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krew z krwi, czyli szczere gratulacje
Poza tym, ja na przykład uważam, że jeżeli ktoś interesuje się daną osobą publiczną, np. Jackiem Kaczmarskim, jego życiem i twórczością, to z pewnością wie kim są/byli jego rodzice i dzieci. Nie widzę nic dziwnego i niestosownego, że ten ktoś chce, na przykład znać dalsze losy potomków tego człowieka. Moja polonistka uwielbia Wyspiańskiego i wie nawet kto jest jego wnukiem, czy prawnukiem, jaki zawód wykonuje, ile ma dzieci, itp. Podobnie jak rodziny królewskie, osoby historyczne, itd. To, że Patrycja jest w ciąży i najprawdopodobniej urodzi dziecko (oby!) będzie dość ważnym wydarzeniem z jej życia, więc nie dziwię się, jeżeli ktoś się tym zainteresował. Tak samo przecież można się zapytać kim byli rodzice Jacka i czy miał rodzeństwo, i mogę przypuścić, że wtedy nie widzielibyście w tym już nic dziwnego. Co innego, gdyby ktoś się mieszał w jej życie prywatne, np. wystawał pod jej domem, wynosił różne intymne fakty z jej życia bez jej zgody, narzucał się jej, czy coś. Jest córką sławnego człowieka i nic na to nie poradzi. Tak już zostanie i musi się z tym pogodzić, że czasem będzie pokazywana w mediach. Dla mnie jest to kolejna bardzo interesująca ciekawostka, którą wato zapamiętać. Tym sposobem wiemy, że Jacek będzie miał wnuka/wnuczkę.
Pozdrawiam,
Aneta
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku