Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzyk - interpretacja
Co do błędów przepraszam pisałem nie patrząc na klawiature gdyż wszystko mam zapisane ręcznie i chciałem to przepisać. W sumie to część z nich jest przypadkowa, nie sądzę żeby aż do takiego błędu doszło na maturze ustnej gdyż pracy nie zamierzam uczyć się na pamięćSmile Co do Torrenrius nie mam możliwości sprawdzenia. Mój brat niestety nie przywiózł mi z biblioteki uniwersyteckiej tej książki z poznania więc nie mam możliwości sprawdzenia gdyż jestem mieszkańcem małej miejscowości i aby mieć możliwość dotarcia do zbiorów bibliotek uniwersyteckich musiałbym jechać przynajmniej jakieś 150 km. Prosiłem na forum kiedyś wysyłając do jednego z forumowiczów wiadomość prywatną, jednak ten uznał, że nie będzie mi pracy robił, a ja poprosiłem tylko o 3 strony. No cóżSmile. Pozdrawiam gdyby ktoś miał dostęp to tej książki chętnie przyjrzałbym się tego co tam jest napisane na temat obrazów. Wiem, że znalazłem tutaj w wywiadzie co zreszta zamieściłem iż ten utwór został zainspirowany spotkaniem z pewną bliską obłąkania kobietą. Jeżeli ktoś sobie życzy moge zaoferować treści interpretacyjne zawarte w książce Aliny Białej. Dziękuje i pozdrawiam
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku