Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ballada o jednej Wiśniewskiej
dauri napisał(a):Ale nie widzę tu daty publikacji. :|
Obrazek pochodzi ze strony: http://www.encyclopedisque.fr Sugerowałam się datą podaną w opisie tej płyty. Informacja wydaje mi się wiarygodna.
W tym czasie wydawnictwo Barclay nie umieszczało na swoich płytach roku publikacji, są natomiast numery referencyjne, po których, angażując się czasowo, można dojść do pewnych wniosków. Tak się składa, że jestem akurat w pracy, więc dokonałam pewnej analizy. Wink W numerowaniu kolejnych wydawanych płyt jest logiczny porządek. Trochę inaczej oznaczane są płyty wydawane "normalnie", inaczej te do szaf grających, a inaczej te wydawane we współpracy z innym wydawnictwem, ale zawsze zachowana jest kolejność. Interesująca nas płyta (wzięłam oryginalną wersję, nie tę na obrazku powyżej) ma numer referencyjny 70 316. Kolejną, wydaną po niej, z numerem 70 317, była ścieżka dźwiękowa autorstwa Legranda do filmu "L'amérique insolite", który w 1960 roku otrzymał Złotą Palmę. To mnie przekonuje dodatkowo.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku