Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Menda, ostrzeżenia etc
Tym razem post dotyczy Administratorów i niektórych Forumowiczów. Proszę prześledzić uważnie wszystkie moje posty. Czy o nikim nie pisałem dobrze? Natomiast ja przejrzałem różne wypociny Jakuba Mędrzyckiego. Dlaczego Administratorzy dopuszczają publiczne, bo na forum właśnie, wtrącanie się wszechstronnie nieutalentowanego użytkownika Jakuba M. do życia prywatnego osób, z którymi przecież nie jest rodzinie (ani w jakikolwiek inny sposób) związany? I tak oświadczył niegdyś na forum, że Pan Zbigniew Łapiński ma raka (co było ohydną plotką), powołując się przy tym na jakieś rzekomo stuprocentowe źródło. Nigdy nie ujawnił informatora z nazwiska, a wymaga tego od innych. Pomijam już fakt logowania się użytkownika Mędrzyckiego pod infantylnymi nickami np. Ćwirek, Elemelek itp. bo to po prostu jego poziom umysłowy. Przewertowałem dokładnie życiorys Jacka Kaczmarskiego. Nie zauważyłem, by w jego rodzinnych, czy nawet towarzyskich koneksjach, pojawiło się nazwisko Jakuba Mędrzyckiego. A mimo to miał dużo do powiedzenia o testamentowym zapisie Mistrza, o jego prawach autorskich i wydawniczych, o podziale zysków finansowych, czyli na kogo i co Mistrz zapisał. Jest to zwyczajne chamstwo. Już za te dwa przypadki, gdyby Administracja działała odpowiedzialnie, użytkownik Mędrzycki powinien zostać usunięty na zawsze z forum. W tej mierze uważam Wasz regulamin za zbyt liberalny i niemający nic wspólnego z demokracją. Tyle na ten temat.
Drodzy Forumowicze,
Dwie sprawy:
Bardzo ciekawie zapowiada się Michał Mańki. Chętnie odwiedzę któryś z jego recitali, pod warunkiem, że zagra je z zawodowym akompaniatorem!
A teraz propozycja dla „fanów” Jakuba M. Zaproście któregoś z polskich pianistów, wymienionych przeze mnie w ostatnim poście i zorganizujcie salę do przesłuchań. Pianista ów przyniesie dwa standardy jazzowe, dla ułatwienia tradycyjne. Wręczy nuty użytkownikowi Mędrzyckiemu i poprosi o wykonanie. Jeśli ktoś ma czelność podpisywać się „Artysta” i uważać się za zawodowca, zagra to „z biegu”. Zapewniam was. Jak na 1069 zarejestrowanych użytkowników, aż dziwne, że tylko kilku z was, rozumie co pisze i o czym czyta. Zaś użytkownik Mędrzycki, jeśli chce wylewać swą żółć nieudacznika, niech założy prywatne forum :rotfl:
Serdecznie wszystkich pozdrawiam,
Menda1974
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku