Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doda
Filip P. napisał(a):która w prawie każdej wypowiedzi używa ironii, której nie rozumieją tłumy ludzi.
Tia...
Cytat:Co sobie ostatnio kupiłaś, bo wiem, że jesteś uzależniona od zakupów?

Doda:Nic, ponieważ kupiłam mieszkanie [śmiech].

No to, jak to nic?

Doda:Chodzi mi o ciuchy, bo jestem uzależniona od kupowania ciuchów. Aż jestem w szoku, bo od jakichś trzech tygodni nawet bielizny nie kupiłam. Nic, kompletnie. Kupiłam sobie mieszkanie i stwierdziłam, że teraz oszczędzam.

A ładne to mieszkanie?

Doda:Jest piękne, opowiedzieć Ci?

Pewnie.

Doda:No więc tak: mieszkanie jest w samym centrum Warszawy. Nigdzie nie muszę chodzić, nigdzie nie muszę dojeżdżać. Wychodzę i już jestem w samym centrum. Jest w bardzo starej przedwojennej kamienicy. Mam całą górę dla siebie, całe poddasze. To jest jakieś 200 m kw. Ma wyjście na dach, na którym mam ogród, i w zwi±zku z tym mogę się tam opalać z gołym tyłkiem na wierzchu, grillować i robić inne rzeczy, o których nikt się nie dowie, gdyż obok nie stoi żaden wieżowiec. Mam cały plener dookoła, mogę wszystko widzieć.

Włożyłam w nie wszystkie pieniądze [śmiech]. Naprawdę. Sypialnię obijam sobie pluszem. Zrobiłam też pokój ekstazy, gdzie będ± się odbywać różne imprezy. Tam jest szklany sufit, więc można oglądać gwiazdy w nocy, a rano załamujące się światło słońca. Jest bardzo fajne. Na pewno zrobię sobie w nim jakąś sesję zdjęciowś albo co najmniej nakręcę jeden teledysk, bo jest bardzo nowoczesne. Acha, mam podświetlaną wannę w podłodze i saunę.
To nie chodzi o to czy jest inteligentna czy nie. To raczej

sprawa smaku
Tak smaku

Pozdrawiam
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK

Wiadomości w tym wątku