Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fedorowicz
ann napisał(a):No i efekty widać...
To znaczy ?? :rotfl:
ann napisał(a):Chłopie - co to za debilna szkoła? Wychodzenie w połowie lekcji, brak WOS-u... Tu się nie ma czym chwalić
Ależ ja się nie chwalę ! Też uważam, że to dosyć dziwne. Ale co mam poradzić ?
ann napisał(a):Ile razy to jeszcze powtórzysz i ile jest tematów na które coś nie-coś wiesz (czyli jak wynika z Twoich wypowiedzi: wszystko)

Bynajmniej nie wiem wszystkiego. Bardzo niewiele. Wiedza o społeczeństwie nigdy mnie specjalnie nie zajmowała, ale co z tego ? Przecież nie twierdzę, że wiem więcej od was na temat rozmaitych doktryn politycznych itp. itd. Ale co to ma do rzeczy - nie wiadomo. Zapewne nic, ale lubisz mi dogadać, co ? Wink
adme napisał(a):No tak. Tylko że na tym opiera się demokracja - a wybory są chyba najskuteczniejszym mechanizmem demokracji bezpośredniej.
Wiem, Adme. Ja przecież tego nie neguję.
adme napisał(a):Jesteś oczywiście wybitnym autorytetem w sprawach PRL.
Absolutnie nie jestem, ale co z tego ? Wszyscy, którzy się wypowiadają tutaj na temat PRL-u są "wybitnymi autorytetami" w tej materii ? Albo inaczej - czy ktokolwiek jest ? Raczej nie. To czemu służył ten Twój komentarz ? Ano niczemu ! No to lepiej poczytaj Zgorzelskiego, Maciejewskiego, względnie Witkowską bo ustny tuż, tuż :Smile Wink
adme napisał(a):A Lucyny się czepiasz...
Racja ! Biję się w piersi. Dzięki.

Pozdrawiam
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości