Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stringi i jędrny biust...
Markowa:) napisał(a):Albo Szymonie jesteś kujonem, albo jesteś ślepy...
:lol: :lol: :lol:

Obawiam się, że u mnie w szkole nikt by się z tą odważną tezą nie mógł zgodzić :lol:

Markowa:) napisał(a):U mnie w LO chłopacy na lekcjach skręcali skręty i oglądali rozkładów komentując na głos...
Rewelacja, doprawdy. U mnie chłopcy czytają/względnie słuchają, a dziewczęta rozprawiają donośnie o sprawach rozmaitych.
Markowa:) napisał(a):W sumie chcę powiedzieć tylko, że rwetes w szkole nie zależy od płci. Skończ z tym stereotypem chichoczącej blondynki, jako jedynej przedstawicielki kobiet, bo po prostu już nudne i nawet panowie się nie śmieją.
Ależ, Lucyno, ja znam parę kobiet i dziewcząt, które są naprawdę miłe, inteligentne, oczytane albo/i ładne - a zatem owa "chichocząca blondynka" nie jest jest jedyną przedstawicielką płci pięknej, jaką dane mi było poznać. Naprawdę Smile Niemniej jednak najwięcej spotykam takich co do których można mieć sporo zastrzeżeń, ale mniejsza o to...
Po prostu mnie osobiście lepiej się przyswaja wiedzę, kiedy dziewczęta stanowią zdecydowaną mniejszość audytorium. Co w tym złego? Smile

Pozdrawiam serdecznie
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości