Forum o Jacku Kaczmarskim
Pomoc dla siostry Wojtka z ProFormy - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (http://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Pomoc dla siostry Wojtka z ProFormy (/showthread.php?tid=7825)Pomoc dla siostry Wojtka z ProFormy - Zeratul - 03-04-2012

Po dzisiejszym koncercie charytatywnym chłopaków z PF, przekazuję apel Wojtka także i tu:

Wojtek Strzelecki napisał(a):Witaj

Wiem, że zbliża się okres rozliczania pitów. Wysyłam więc numer KRS, na który możesz przekazać 1% na moją, chorą na raka siostrę. Sytuacja jest niezwykle trudna, a leczenie, które może uratować jej życie wymaga poważnych nakładów finansowych.
Możesz pomóc przekazując swój 1% podatku na rzecz Fundacji "Gwiazda Nadziei" o numerze KRS 0000298237 z dopiskiem "dla Hani" lub wpłacając pieniądze na numer konta Fundacji 32 1940 1076 3045 2145 0003 0000 także z dopiskiem dla Hani.

Roześlij proszę dalej.

Pozdrawiam i bardzo dziękuję

Wojtek

Dodatkowo tu: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ratujdzieci.com/licytacja.html?task=listItems">http://www.ratujdzieci.com/licytacja.ht ... =listItems</a><!-- m --> odbywają się licytacje na rzecz siostry Wojtka (niedługo dojdą też m.in. "Tren" z autografem PG i Antologia [bez autografu ;) ] )

Pozdrawiam
Zeratul


Re: Pomoc dla siostry Wojtka z ProFormy - Simon - 03-04-2012

Ja już przekazałem Hani 1% :)


Re: Pomoc dla siostry Wojtka z ProFormy - gosiafar - 03-09-2012

Kolejny koncert w tym celu:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://kwartetproforma.com/?pl_koncerty%2C8">http://kwartetproforma.com/?pl_koncerty%2C8</a><!-- m -->
Koncert dla Hani
(gościnnie: Łukasz 'Spalding' Majewski + Piotr Kajetan Matczuk,
Piotr Woźniak + Przemysław 'Śledziuha' Śledź,
Kazimierz Staszewski oraz Grzegorz Tomczak)

Poznań, Scena na Piętrze
ul. Masztalarska 8
bliższe szczegóły wkrótce
_________________________
Kwarter ProForma:
Zwracamy się do Was z apelem o wsparcie w trudnych dla nas chwilach - u siostry naszego basisty Wojtka, Hani, zdiagnozowano niedawno czerniaka złośliwego wątroby. Niestety, jakiekolwiek dające nadzieję opcje leczenia wiążą się z dosyć poważnymi kosztami.

Dziś potwierdzona została data i miejsce drugiego (większego) koncertu - 22. marca w Scenie na Piętrze (dość późno dajemy znać, ale działać trzeba szybko). Wszystkie szczegóły będą znane w najbliższy czwartek, póki co możemy potwierdzić gościnny udział w tym koncercie dwóch znakomitych gości - Kazika Staszewskiego i Grzegorza Tomczaka, którzy zaśpiewają przy akompaniamencie Kwartetu ProForma. Koncert poprowadzą Krzysztof Gajda oraz Mikołaj Świderski (jeden z liderów zespołu Gdzie Jest Mój But). Podczas koncertu odbędą się też aukcje, z których dochód przeznaczony zostanie na ten sam cel. Dalsze info - wkrótce.


Informacja dla tych którzy jeszcze nie rozliczyli się z fiskusem: można pomóc przekazując swój 1% podatku na rzecz Fundacji "Gwiazda Nadziei" o numerze KRS 0000298237 z dopiskiem "dla Hani", lub wpłacając pieniądze na numer konta Fundacji 32 1940 1076 3045 2145 0003 0000, także z dopiskiem "dla Hani".