Forum o Jacku Kaczmarskim
[polonistyka] Do uczniów liceów - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Szkoła (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: [polonistyka] Do uczniów liceów (/showthread.php?tid=4399)[polonistyka] Do uczniów liceów - Przemek Bogusz - 04-23-2007

Witam
Piszę pracę magisterską na temat pewnych aspektów twórczości Jacka Kaczmarskiego i Jana Krzysztofa Kelusa. W pracy próbuję m.in. odpowiedzieć na pytanie jak odbierana jest twórczość obu autorów przez współczesną młodzież. W tym celu zadałem kilka pytań uczniom drugich i trzecich klas licealnych. Chciałbym porównać ich odpowiedzi z odpowiedziami ich rówieśników, którzy są zainteresowani twórczością wymienionych autorów. Myślę, że forum działające przy stronie o JK jest miejscem odwiedzanym przez młodych ludzi o takich zainteresowaniach, dlatego właśnie tutaj zwracam się do licealistów z klas drugich i trzecich o pomoc. Proszę o wypełnienie załączonej ankiety i odesłanie jej na adres:
<!-- e --><a href="mailto:przemek.bogusz@op.pl">przemek.bogusz@op.pl</a><!-- e -->

Ankieta jest anonimowa; składa się z sześciu pytań zamkniętych (w dwóch można wybrać odpowiedzi wymagające uzupełnienia) i jednego otwartego. Proszę o podkreślenie wybranej odpowiedzi w pytaniach zamkniętych i o kilkuzdaniową wypowiedź w odpowiedzi na pytanie otwarte. Na wypełnione ankiety czekam do godz. 20 w piątek, 27 kwietnia. Z góry serdecznie dziękuję osobom, które zechcą poświęcić kilkanaście minut, aby wzbogacić pracę poświęconą w dużej mierze twórczości Jacka Kaczmarskiego.


- Alek - 04-23-2007

A osoba praktycznie tuż po liceum też może?


- Przemek Bogusz - 04-23-2007

Bardzo proszę, jeśli ubiegłoroczni absolwenci mieliby ochotę na wypełnienie ankiety, to również zapraszam. Z jednej strony zależy mi na poznaniu opinii jak największej liczby młodych ludzi, z drugiej - chciałbym, żeby ta forumowa "próba" była zbliżona wiekiem do uczących się jeszcze licealistów, dlatego proponuję ustalić granicę na 20 lat.
Pozdrawiam


- jodynka - 04-23-2007

łeeee Smile
Ale popatrzcie - kolejna magisterka, w której będzie się pisało o JK. Niech się nam rynek rozszerza! Big Grin


- Karol - 04-23-2007

Mała uwaga - w ankietach także stosuje się zasady polskiej interpunkcji, a w niej ciągle jeszcze istnieją przecinki Wink


- Zbigniew - 04-24-2007

Poszło!


- stepniarz - 04-24-2007

co zrobić za starym :/ ale ciekawy temat. czy wyniki będą gdzieś do wglądu ??


- Mała Niedźwiedz - 04-24-2007

Ja się nie nadam to tej ankiety, jestem w trzeciej kl. gimnazjum Big Grin Ale sprawdź maila Big Grin