Forum o Jacku Kaczmarskim
Większy kontrast w pasku - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (http://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Sprawy techniczne (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Uwagi o stronie i forum (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Większy kontrast w pasku (/showthread.php?tid=4042)

Większy kontrast w pasku - Miszel - 02-24-2007

Mam drobną sugestię żeby zwiększyć kontrast pomiędzy suwakiem a paskiem przewijania. Osobiście jak coś przeglądam to nigdy nie mogę w niego trafić Wink

- Zeratul - 02-24-2007

Na forum by się faktycznie przydało :]

Pozdrawiam
Zeratul

- Olo - 02-24-2007

Zeratul napisał(a):Na forum by się faktycznie przydało
Zeratul - to tutaj mozna wpisywac swoje uwagi na temat forum? Ta wiadomosc niewatpliwie ucieszy wielu forumowiczow! Wink

- Zeratul - 02-24-2007

Olo napisał(a):
Zeratul napisał(a):Na forum by się faktycznie przydało
Zeratul - to tutaj mozna wpisywac swoje uwagi na temat forum? Ta wiadomosc niewatpliwie ucieszy wielu forumowiczow! Wink
Formalnie nie można, ale od przenoszenia offtopiców w tym dziale są AA a nie ja Wink

Pozdrawiam
Zeratul

- tmach - 02-24-2007

A czy nie miło być tak, że wszelkie uwagi o forum, to na PW Administracji miały iść ?

- ann - 02-25-2007

tmach napisał(a):A czy nie miło być tak, że wszelkie uwagi o forum, to na PW Administracji miały iść ?
Oj miało miało :evil:

- Miszel - 02-25-2007

ann napisał(a):
tmach napisał(a):A czy nie miło być tak, że wszelkie uwagi o forum, to na PW Administracji miały iść ?
Oj miało miało
Faktycznie. Sorry za kłopot :wstyd:

- ann - 02-26-2007

Miszel, spox. Swoją drogą - proponuję jednak zmienić przeglądarkę Wink

- pkosela - 02-26-2007

Ja przepraszam, że tak między wódkę a zakąskę, ale mnie uczono, że to webmaster ma zadbać o usability strony i o to, żeby tak samo wyglądała w różnych przeglądarkach...
A skoro już wkradł się język obcy, to dodam oczywistość: no offence Smile

- Artur - 02-26-2007

pkosela napisał(a):Ja przepraszam, że tak między wódkę a zakąskę, ale mnie uczono, że to webmaster ma zadbać o usability strony i o to, żeby tak samo wyglądała w różnych przeglądarkach...
Nierealne Wink. Zadbać by wszędzie bylo czytelne, ale tak samo nie będzie. choćby głupie input, każda przeglądarka je po swojemu wyświetli. Opera najładniej trzeba przyznać.

[ Dodano: 26 Luty 2007, 20:04 ]
I które suwaki wkońcu, naforum czy na stronie?

- pkosela - 02-26-2007

Artur napisał(a):Nierealne .
No coś Ty? "Twardym trza być! Nie miętkim!" Wink
Najśmieszniejsze, że przeważnie największe problemy miewam z IE, ale M$ ma swoje standardy...

- Kazia:) - 02-27-2007

Artur napisał(a):Opera najładniej trzeba przyznać.

[ Dodano: 26 Luty 2007, 20:04 ]
I które suwaki wkońcu, naforum czy na stronie?
Skoro już temat tu powstał to odpowiem Wink Ja korzystam z opery i suwaków na forum nie widać, też mam zawsze problem żeby w nie trafić...

Pozdrawiam Smile

- Miszel - 03-01-2007

Miszel napisał(a):Mam drobną sugestię żeby zwiększyć kontrast pomiędzy suwakiem a paskiem przewijania.
O, teraz dużo lepiej, przynajmniej w Explorerze Smile