Forum o Jacku Kaczmarskim
Zapraszam na Forum Karczmar - bez cenzury o JK! - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (http://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Jacek Kaczmarski (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Media (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Internet (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=35)
+---- Wątek: Zapraszam na Forum Karczmar - bez cenzury o JK! (/showthread.php?tid=3907)

Strony: 1 2

Zapraszam na Forum Karczmar - bez cenzury o JK! - Ludwik - 02-05-2007

Zapraszam na Forum Karczmar - bez cenzury o JK!

Pod adresem http://karczmar.gorski.it uruchomiłem Forum Karczmar dla Kaczmarofili, którzy chcą porozmawiać o JK lub czymkolwiek innym bez ryzyka skasowania posta, ostrzeżeń itp. Zapraszam serdecznie wszystkich!

Można też zobaczyć regulamin nowego forum

- Kuba Mędrzycki - 02-05-2007

Wspaniałe to nowe Forum !!

- Krasny - 02-05-2007

,.............

- fizol - 02-05-2007

Może po prostu Ludwik chciał mieć przy nicku forum admin? dumnie brzmi :wredny:

- Tomek_Ciesla - 02-05-2007

nie chcę być niemiły, ale talentem to nie grzeszysz, jeśli chodzi o budowanie witryn internetowych Wink

- Ludwik - 02-05-2007

A ja uważam, że to Nogaj psuje środowisko. Zobacz, jakie reakcje wywołał nowy tekst JK. Zobacz, jakie panuje kapusiostwo i strach. Niestety ciężko jego wywalić i naprawić to forum. Zresztą to niech sobie dalej będzie jako forum oficjalne, bez bluzgów i wg wszystkich zaleceń Lodbroka - OK. Jak ktoś wejdzie na stronę JK, to w pierwszej kolejności trafi na to forum i nie będzie nawet wiedział, że jest cenzurowane. Ba, może być nawet moderowane (każdy post przed ukazaniem się). A forum Karczmar ma być miejscem do swobodnej rozmowy. A więc jest miejsce dla obu i zapraszam do rozkręcenia rozmowy. Można nawet jakąś jatkę bez skrępowania kontynuować tam!

[ Dodano: 6 Luty 2007, 00:25 ]
Tomek_Ciesla napisał(a):nie chcę być niemiły, ale talentem to nie grzeszysz, jeśli chodzi o budowanie witryn internetowych Wink
Fajerwerki wystrzelą dopiero po przyjściu WSz. Tomka Cieśli i kilku jeszcze osób. Ale jeśli odpowiada ci styl tej strony, to na pewno się zawiedziesz.

- Alek - 02-05-2007

Ludwik napisał(a):Można też zobaczyć regulamin nowego forum
Kuba Mędrzycki napisał(a):Wspaniałe to nowe Forum
Kto nie czytał (nie był) - polecam Smile
Krasny napisał(a):Ludwiku, złą robotę robisz
Już widać skutki. Kuba Mędrzycki się wyprowadza Smile

- fizol - 02-05-2007

Ludwik napisał(a):Można nawet jakąś jatkę bez skrępowania kontynuować tam!
Pewnie po to powstało i od razu po tym umrze Smile

fizol napisał(a):Może po prostu Ludwik chciał mieć przy nicku forum admin? dumnie brzmi
A może Ludwik miał po prostu dość włazidupstwa, cenzurowania i tym podobnego szlamu? Nie wziąłeś tego pod uwagę? Adminem mógł się mianować już dawno temu. Nie od dziś można tworzyć własne forum. Smile Są jednak takie chwile, że każdy może mieć dość, nieprawdaż? Zwłaszcza, kiedy darzy ogromnym szacunkiem patrona tego forum.

- Niktważny - 02-05-2007

Kuba Mędrzycki napisał(a):A może Ludwik miał po prostu dość włazidupstwa, cenzurowania i tym podobnego szlamu? Nie wziąłeś tego pod uwagę? Adminem mógł się mianować już dawno temu. Nie od dziś można tworzyć własne forum. Są jednak takie chwile, że każdy może mieć dość, nieprawdaż? Zwłaszcza, kiedy darzy ogromnym szacunkiem patrona tego forum.
Kuba? To Ty? Ten sam, który pisał, ze chciałby aby było, jak za dawnych czasów? Jezuuu, jak to się ludzie potrafią zmienić - i to w ciągu paru dni.

- fizol - 02-05-2007

Kuba Mędrzycki napisał(a):Nie wziąłeś tego pod uwagę?
Wziąłem
Kuba Mędrzycki napisał(a):Są jednak takie chwile, że każdy może mieć dość, nieprawdaż?
Prawdaż
Kuba Mędrzycki napisał(a):A może Ludwik miał po prostu dość włazidupstwa, cenzurowania i tym podobnego szlamu?
No to zobaczymy ile osób uważa że tak naprawdę jest i przejdzie na tamto forum.

[ Dodano: 6 Luty 2007, 00:41 ]
Paweł Konopacki napisał(a):Kuba? To Ty? Ten sam, który pisał, ze chciałby aby było, jak za dawnych czasów? Jezuuu, jak to się ludzie potrafią zmienić - i to w ciągu paru dni.
Ale wtedy nie było gdzie pójść,a teraz jest

- Edyta - 02-05-2007

fizol napisał(a):No to zobaczymy ile osób uważa że tak naprawdę jest i przejdzie na tamto forum.
Ale czemu się ciągle wyzłośliwiacie? Czemu się nie cieszysz, że na Waszym forum nie będzie już kłótni?

- Ludwik - 02-05-2007

Fizolu,

Nie zachęcam do przeniesienia się! Przecież Lista też działała przez długi czas równolegle, nie? Ba! Ciągle istnieje!

Pawle,

Myślę, że Kuba nie wykonał żadnego obrotu o 180, tylko docenia rozwiązanie dwóch równoległych for!

To nie ma być konkurecja, tylko nawet dopełnienie. Przecież były tu rozmowy, że fajnie sobie powjeżdżać na siebie, ale nie wypada tak przy wszystkich na stronie JK, prawda? No więc tam wypada! Pawle, Tobie to chyba tez się przyda, nie?

A Artur troche odetchnie...

- Edyta - 02-05-2007

Natomiast gratuluję Ci Ludwiku, chyba tylko użytkowniczka Berseis13 prześcignęła się w stosunku piw do postów.

- Niktważny - 02-05-2007

Ludwik napisał(a):Pawle, Tobie to chyba tez się przyda, nie?
Nie!

Wiesz, Ludwiku, ja sobie przypominam rozmowy z pewnym byłym/obecnym Forumowiczem, który - w czasie dawnych listowych/forumowych awantur - mówił mi, jak to trzeba Artura wspierać, bo - choć nie jest bez wad - dobrą robotę robi dla sprawy JK. W tamtym czasie też było zamykanie wątków, banowanie, ostrzeżenia. Tylko akurat te represje byłego/obecnego Forumowicza szerokim łukiem omijały. On był wówczas na specjalnych prawach, które tak ochoczo teraz Luter, Ty i np. Kuba krytykujecie.

- Ludwik - 02-05-2007

Może jeszcze inaczej, żeby było jasno:

Artur postanowił podzielić rozmowę na temat Lektur... i część postów przenieść do Karczmy, gdzie nie wolno już odpowiadać. Nie zależnie od sensu i powodów - OK - niech tak będzie. Na tym forum w dziale poezja toczy się teraz powiedzmy dyskusja na poziomie o wierszu - świetnie! Ale są sprawy poboczne - i je też chcemy omówić, a w Karczmie się nie da.

A więc jeszcze raz: nie chodzi o konkurencję! Zapraszam, karczma jest pod adresem karczmar.gorski.it

[ Dodano: 6 Luty 2007, 00:48 ]
Paweł Konopacki napisał(a):
Ludwik napisał(a):Pawle, Tobie to chyba tez się przyda, nie?
Nie!
Zobaczymy Smile

- Zeratul - 02-05-2007

Krasny napisał(a):Ludwiku, złą robotę robisz.
Ależ wprost przeciwnie Big Grin
Ja mu mogę przy każdej karczemnej okazji reklamę robić Wink
Ludwik napisał(a):i nie będzie nawet wiedział, że jest cenzurowane
Zwłaszcza dlatego, że nie jest Tongue
Ludwik napisał(a):Zobacz, jakie panuje kapusiostwo i strach.
No popatrz - chwilę się udzielasz na forum i już wszystko wiesz Tongue
Zresztą nawet ewentualne "kapusiostwo i strach" jest lepsze od chamstwa :'
Kuba Mędrzycki napisał(a):A może Ludwik miał po prostu dość włazidupstwa, cenzurowania i tym podobnego szlamu?
Widzę, że już Ci się odechciało "re-integracji" Tongue
Powodzenia na nowym forum Wink

Kuba Mędrzycki napisał(a):Zwłaszcza, kiedy darzy ogromnym szacunkiem patrona tego forum.
Kubuniu! Patrona Tego Forum. Zacznij się przyzwyczajać - inaczej na Karczmarze długo miejsca nie zagrzejesz :wredny:

Pozdrawiam :zaplakany: :papa:
Zeratul

P.S.
Ludwik napisał(a):Zresztą to niech sobie dalej będzie jako forum oficjalne, bez bluzgów i wg wszystkich zaleceń Lodbroka
Lodbrokowi wiele zawdzięczam i nie ukrywam, że miał spory wpływ także na moją wizję forum - cieszę się więc, że nam dobrze życzysz :]

Paweł Konopacki napisał(a):Kuba? To Ty? Ten sam, który pisał, ze chciałby aby było, jak za dawnych czasów?
A co ma jedno z drugim wspólnego? Ostatnie dni pokazały, że w wirtualnej rzeczywistości(przynajmniej tutaj, nie wiem jak będzie gdzie indziej), ciężko o to o co apelowałem. A co do realu - no cóż, zobaczymy. Wszystko jeszcze przed nami. Myślę, że wiele zależało by właśnie od ewentualnego spotkania jakie zaproponował jakiś czas temu Maciek.

[ Dodano: 6 Luty 2007, 00:58 ]
Zeratul napisał(a):Widzę, że już Ci się odechciało "re-integracji"
Ja tego nie powiedziałem. Czy uważasz, że re-integracja ma polegać na tym co dzieje się ostatnio na tym forum? O re-integracji napisałem w odpowiedzi na post PK.

- Alek - 02-05-2007

Zeratul napisał(a):Zresztą nawet ewentualne "kapusiostwo i strach" jest lepsze od chamstwa
Akurat co do tego mamy odmienne zdania...
Swoją drogą ja jestem zdania,że dyskusję z Poezji,trzeba było dać do HP,a nie Karczmy,a co do reszty - to są dobre jaja Smile

- Niktważny - 02-05-2007

Kuba Mędrzycki napisał(a):A co ma jedno z drugim wspólnego?
Nic! Jak zwykle nic!
Kuba Mędrzycki napisał(a):Myślę, że wiele zależało by właśnie od ewentualnego spotkania jakie zaproponował jakiś czas temu Maciek.
A może Ty coś zorganizuj? Np trzydniową imprezę, koncerty, noclegi. Nie ma się co na innych ogladać, jeśli tak Ci zależy na reintegracji.

- Kuba Mędrzycki - 02-06-2007

Jeśli według Ciebie, Zeratulu, re-integracja ma polegać na zasadzie "kto nie z nami, ten przeciw nam", no to rzeczywiście nie mamy o czym mówić.

[ Dodano: 6 Luty 2007, 01:01 ]
Paweł Konopacki napisał(a):Nie ma się co na innych ogladać, jeśli tak Ci zależy na reintegracji.
Sa tacy, którym to lepiej wychodzi. Ja nie należę do najlepszych organizatorów. A poza tym,, jak wiesz i pamiętasz, spotkania w Hołubli miały swój specyficzny klimat, który niejednokrotnie poprawiał rozmaite stosunki. Cokolwiek to oznacza... Wink

- Niktważny - 02-06-2007

Kuba Mędrzycki napisał(a):Sa tacy, którym to lepiej wychodzi.
Skąd wiesz, że Tobie nie wyjdzie? Robiłeś coś takiego wcześniej? Nie przypominam sobie imprezy integracyjnej środowiska organizowanej przez Ciebie.
Kuba Mędrzycki napisał(a):A poza tym,, jak wiesz i pamiętasz, spotkania w Hołubli miały swój specyficzny klimat, który niejednokrotnie poprawiał rozmaite stosunki.

Cóż stoi na przeszkodzie zrobić jeszcze gdzieś w Polsce - niezależnie od inicjatywy Maćka - znakomitą impreze o niepowtarzalnym klimacie? Koło Zielonki jest chyba sporo miejsc dopowiednich do tego, nie?

- Ludwik - 02-06-2007

A czemu ty Pawle nie zorganizujesz??

Po za tym proszę o wycięcie wszystkich postów nie na temat Wink

- Zeratul - 02-06-2007

Kuba Mędrzycki napisał(a):Jeśli według Ciebie, Zeratulu, re-integracja ma polegać na zasadzie "kto nie z nami, ten przeciw nam", no to rzeczywiście nie mamy o czym mówić.
Widzę, że znasz mnie lepiej niż ja sam Wink
Nie mierz wszystkich swoją miarą Kubo - mi naprawdę nie zależy na zwalczaniu kogokolwiek :agent:

Pozdrawiam
Zeratul

- Niktważny - 02-06-2007

Ludwik napisał(a):A czemu ty Pawle nie zorganizujesz??
Bo ja - w przeciwieństwie do Kuby - nie narzekam na to, jak to "kiedyś było" a teraz już nie jest. Ja - w przeciwieństwie do Kuby - nie piszę, ze reintegracja zależy od inicjatywy np. Maćka i realnego spotkania środowiska.
Ludwik napisał(a):Po za tym proszę o wycięcie wszystkich postów nie na temat
Fora Ci się pomyliły

- Zeratul - 02-06-2007

Ludwik napisał(a):Po za tym proszę o wycięcie wszystkich postów nie na temat Wink
Trudno będzie podzielić, a nie chciałbym, by cały temat trafił do HP - wtedy niezalogowani nie widzieliby adresu Twojego forum Sad

Pozdrawiam
Zeratul

- Edyta - 02-06-2007

Paweł Konopacki napisał(a):Koło Zielonki jest chyba sporo miejsc dopowiednich
Wiesz ilu tam się zoofil kręci?

A może by tak - na Bocianach?

- Kuba Mędrzycki - 02-06-2007

Paweł Konopacki napisał(a):Skąd wiesz, że Tobie nie wyjdzie? Robiłeś coś takiego wcześniej?
Na tak dużą skalę jak to bywało w Przemyślu, nie.
Paweł Konopacki napisał(a):Nie przypominam sobie imprezy integracyjnej środowiska organizowanej przez Ciebie.
Bardziej kameralne spotkanie, owszem organizowałem. Znalazło by się parę osób na tym forum, które to potwierdzą. Smile

- Ludwik - 02-06-2007

Ludwik napisał(a):Po za tym proszę o wycięcie wszystkich postów nie na temat
to był żart!!

- Niktważny - 02-06-2007

Edyta napisał(a):Wiesz ilu tam się zoofil kręci?
tiaaa, tylko czekają aby dopaść jakiegoś ...Wróbelka