Forum o Jacku Kaczmarskim
[kupię]publikacje na temat twórczości J.Kaczmarskiego... - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (http://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: [kupię]publikacje na temat twórczości J.Kaczmarskiego... (/showthread.php?tid=3674)[kupię]publikacje na temat twórczości J.Kaczmarskiego... - biały_motyl - 12-28-2006

W szczególności zależy mi na książce "Jacek Kaczmarski w świecie tekstów" K. Gajdy, (której mimo długich poszulkiwań nie mogłam odnaleźć w internecie ) ale chętnie kupię również inne rzetelne publikacje na temat utworów Jacka, których potrzebuję do prezentacji maturalnej.
Proszę o kontakt: <!-- e --><a href="mailto:gosiaczek152@poczta.onet.pl">gosiaczek152@poczta.onet.pl</a><!-- e -->, podając tytuł i autora książki oraz proponowaną cenę.


- Simon - 12-28-2006

W zasadzie nie ma innych książek niż "JK w świecie tekstów", poświęconych osobie i dziełu Jacka Kaczmarskiego. Praktycznie wszystko co ważne zawarte jest w publikacjach prasowych.


- Elessar - 12-28-2006

Wiem, że książka "Jacek Kaczmarski w świecie tekstów" była wystawiana ostatnio na Allegro (dwa razy ta sama, więc może nikt jej jeszcze nie kupił i sprzedawca wystawi ją po raz kolejny).


- fizol - 12-28-2006

Tyle że nie jest/była zbyt tania...


- Elessar - 12-28-2006

Ale co takie ceny dla prawdziwego kolekcjonera? Tongue


- biały_motyl - 12-28-2006

Widziałam już tę ksiązkę na allegro i nie kupiłam jej właśnie ze względu na wysoką cenę, dlatego poszukuję innych źródeł.


- pkosela - 12-28-2006

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.wydawnictwo-poznanskie.pl">http://www.wydawnictwo-poznanskie.pl</a><!-- m -->
Gdyby komuś udało się kupić w wydawnictwie i dostarczyć do Warszawy, to jestem chętny na egzemplarz, a moja wdzięczność dla tej osoby nie miałaby granic Smile


- Simon - 12-28-2006

biały_motyl napisał(a):poszukuję innych źródeł.
Zapraszamy zatem do poszukiwań na stronie. Znajduje się tu przebogate archiwum publikacji:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/media/index.php">http://www.kaczmarski.art.pl/media/index.php</a><!-- m -->


Re: [kupię]publikacje na temat twórczości J.Kaczmarskiego... - Karol - 12-28-2006

biały_motyl napisał(a):W szczególności zależy mi na książce "Jacek Kaczmarski w świecie tekstów" K. Gajdy, (której mimo długich poszulkiwań nie mogłam odnaleźć w internecie )
A sprawdzałaś tu: <!-- e --><a href="mailto:wydawnictwo@wydawnictwo-poznanskie.pl">wydawnictwo@wydawnictwo-poznanskie.pl</a><!-- e -->?


- Luter - 12-28-2006

Pisałem do wydawnictwa w tej sprawie. Niestety, oni też już nie mają. Szkoda, bo to jedyna praca naukowa z prawdziwego zdarzenia na temat twórczości Jacka Kaczmarskiego.


- OLI - 12-29-2006

Wydaje mi się, że ja mogę załatwić taki egzemplarz. Byłem kiedyś u kolegi na imprezie i zaskoczony(fakt, że było to już po paru butelkach) ujrzałem książkę pana Gajdy na półce. Kolega powiedział, chcesz to weź, bo mi niepotrzebna. Ale jako, że miałem już swój egzemplarz odmówiłem. Spytam go i mogę dla kogoś odkupić ją po cenie okazyjnej. Ale nie mówię hop, dopytam i się dowiem.
Pozdrawiam


- biały_motyl - 12-29-2006

Jeśli by Ci się udało, byłabym bardzo wdzięczna o nawiązanie ze mną kontaktu.


- Krasny - 01-01-2007

Biały Motylku, napisz do Gajdy po prostu.
biały_motyl napisał(a):inne rzetelne publikacje na temat utworów Jacka
Cóż, inne mają to do siebie że nie istnieją Smile


- Tomek_Ciesla - 01-02-2007

OLI napisał(a):Wydaje mi się, że ja mogę załatwić taki egzemplarz. Byłem kiedyś u kolegi na imprezie i zaskoczony(fakt, że było to już po paru butelkach) ujrzałem książkę pana Gajdy na półce. Kolega powiedział, chcesz to weź, bo mi niepotrzebna. Ale jako, że miałem już swój egzemplarz odmówiłem. Spytam go i mogę dla kogoś odkupić ją po cenie okazyjnej. Ale nie mówię hop, dopytam i się dowiem.
I ja jestem zainteresowany Wink Chciałbym wreszcie sie do tego dorwać Wink