Forum o Jacku Kaczmarskim
Ankieta - pomoc bardzo potrzebna. - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (http://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Szkoła (http://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Ankieta - pomoc bardzo potrzebna. (/showthread.php?tid=3511)

Strony: 1 2 3 4

Ankieta - pomoc bardzo potrzebna. - Eryk - 11-28-2006

Witam. Ostatnio na niezwykle ciekawym przedmiocie jakim są podstawy statystyki wykładowca zadał nam do przeprowadzenia dowolne badanie statystyczne, które będzie zaliczało semestr. Wobec tego pomyślałem sobie tak: ćwiczenie ćwiczeniem, ale warto zrobić coś ciekawego (przynajmniej w moim subiektywnym odczuciu). I wymysliłem ankietę dotyczacą Jacka Kaczmarskiego, a konkretniej Nas. Pytan jest oczywiście wiecej niż wykorzystam w pracy na statystykę, mimo wszystko jednak wyniki całościowe opublikuje na forum.

Tylko jedna bardzo ważna uwaga. Abym mógł mieć zaliczone to badanie (a co za tym idzie semestr) został mi postawiony warunek. Muszę mieć odpowiedzi minimum 60 osób. Dlatego bardzo proszę Was Forumowicze o to, by w miarę mozliwości każdy wypełnił ankietę. Dzięki Wam zaliczę semestr, a ponadto badanie będzie dokładniejsze.

Wiem - postawiłem sobie ciężkie zadanie, ale wydaje mi się, że warto.

Pozdrawiam serdecznie Eryk

P.s. ankietę zamieszczam w załączniku. W dwóch wersjach - jedna jest w wordzie druga w notatniku. - zamieszczam dwie, bo pojawiły się problemy z otwarciem wersji word. Wystarczy oczywiście wypełnienie tylko jednej. Smile

P.s. 2 - Ankieta jest skierowana do wszystkich - nawet tych, którzy nie graja na zadnym instrumencie. Głosy tych użytkowników też są dla mnie bardzo wazne.

P.s.3 - Są jakies problemy z adresem. Podaje więc jeszcze raz na wszelki wypadek i na ten wysyłajcie. <!-- e --><a href="mailto:trollgoku@poczta.onet.pl">trollgoku@poczta.onet.pl</a><!-- e --> albo piszcie na adres z ankiety - przekopiujcie go i wysyłajcie odpowiedzi. To na pewno działa (znam taki przypadek Smile ).

- Elessar - 11-28-2006

Odpowiedzi przesyłać na maila?

[ Dodano: 28 Listopad 2006, 18:07 ]
Aa już widzę w ankiecie pisze Smile

Poszło również Smile

- Bartek.K - 11-28-2006

Ok poszło mailem.

- Eryk - 11-28-2006

Dzięki za pomoc.

- piotrek - 11-28-2006

Pytanie o rodzinę jest niejasne - czy chodzi o rodzinę, w której się wychowywało, czy którą się założyło?

- Zbigniew - 11-28-2006

Nawet gdybym chciał... w WordPadzie mi nie działa, a MSword'a nie mam. Gdyby się dało jakoś przekonwertować, czy coś - byś miał 1 osobę więcej Smile

- Eryk - 11-28-2006

piotrek napisał(a):w której się wychowywało, czy którą się założyło?
w której się urodziło
Zbigniew napisał(a):Gdyby się dało jakoś przekonwertować
zaraz coś z tym zrobię.

[ Dodano: 28 Listopad 2006, 19:15 ]
Eryk napisał(a):w której się urodziło
no tak - nie da rady wszystkiego przewidzieć. Jęsli wpłynęła na Ciebie rodzina którą założyłeś, to napisz o tym. Dzieki za pytanie

- pkosela - 11-28-2006

Zbigniew, OpenOffice otwiera bez problemu.

A swoją drogą, to można z tego problemu zrobić ogólniejszą uwagę do forumowiczów chcących zamieścić plik tekstowy: nie samym Microsoftem użytkownicy żyją - warto przy zapisie wybrać format *.txt lub *.rtf.

Wypełnione, wysłane Smile

- Eryk - 11-28-2006

pkosela napisał(a):warto przy zapisie wybrać format *.txt
Ok. załatwione

- tmach - 11-28-2006

Ja z chęcia bym wypełniła tylko druga część pytań jest nie do mnie. Nie wiem, czy taki obraz coś da. I niedyskretne pytania zadajesz, Eryku. Big Grin

- Eryk - 11-28-2006

tmach napisał(a):niedyskretne pytania
Niby tak, ale nie bede publikował listy dat urodzenia wszystkich kobiet. Zachowam to dla siebie Big Grin (Mam nadzieję, ze o to chodzilo)
tmach napisał(a):Ja z chęcia bym wypełniła tylko druga część pytań jest nie do mnie
Ankieta jest skierowana do wszystkich nawet tych, którzy nie graja na zadnym instrumencie. Głosy tych użytkowników też są dla mnie bardzo wazne.

- tmach - 11-28-2006

Wypełniłam i wysłałam. Zlitowałam sie i podałam rok urodzenia Big Grin ( i tak widać na forum ).

- Elzbieta - 11-28-2006

Wypelnilam, wysle jutro z pracy ( mam jakies problemy z outlook w domu i nie mam czasu sie tym zajac :wstyd: ), data urodzenia na forum jest niewlasciwa :evil: , ale wszystko jedno. Gralam 10 lat na fortepianie w Polsce -tu nie , a teraz 'przez' Jacka wracam do grania.Rodzina -'jeden rodzin' gral na gitarze -juz nie gra ( po wypadku -sztywne srodrecze z szyna metalowa). Rodzina bliska, ale nie 'ten jeden' gra -na klasycznej.

Elzbieta

Muzyki nie ma

- adam_marian - 11-28-2006

Zrobione szczerze, uczciwie i w ogole cacy, prblem był z trzema ulubionymi utworami i albumem - wszystkie sa great Big Grin

poleciało zawiłościami kabli i pajeczyn

- Simon - 11-28-2006

Kilka pytań jest wątpliwych.
Co do rodziny juz ktoś sie wypowiedział.
Ulubiony album - ja na przykład nie potrafię wskazać. Byłoby ich dużo. Łatwiej byłoby mi wskazać najmniej lubiany.
W przypadku starego zgreda - trudno określić (albo raczej: przypomnieć sobie) impuls, który pchnął do gry na instrumencie. Podobnie jest z pierwszym "zagranym" utworem. Jakbym miał 16 lat pewnie nie miałbym kłopotów z odpowiedzią na te pytania. Smile
Najbardziej dla mnie kontrowersyjne jest pytanie o oceną własnych umiejętności. Rozumiem, że chodzi o grę na instrumencie. W takim razie jaki przyjąć punkt odniesienia? Umiejętności gry W OGÓLE czy umiejętności "odgrywania Kaczmarskiego"? To najmniej miarodajny wskaźnik tej ankiety: ja np. im dłużej gram - tym bardziej zdaję sobie sprawę, jaki ogrom pracy trzeba wykonać, by grać dobrze. Ocenię się więc obiektywnie nisko. Natomiast ktoś, kto zagrał ostatnio "Wędrówkę z cieniem" czy parę innych kawałków Jacka - może się optymistycznie ocenić wysoko. Brak kryteriów...

- DX - 11-28-2006

Ankietę wysłałem. Udanej pracy Smile.

- Eryk - 11-28-2006

Simon napisał(a):pchnął do gry na instrumencie
Chodzi mi o to czy zacząłeś grać na gitarze dlatego, ze chciałeś grać piosenki Jacka. (mogłeś np. spotkać się z twórczością Jacka dopiero wtedy gdy umiałeś grać na gitarze.
Simon napisał(a):pierwszym "zagranym" utworem.
Fakt - nie sprecyzowałem - chodzi o pierwszy zagrany utwór Jacka.

- partycja - 11-28-2006

poszło.

- Simon - 11-28-2006

Eryk napisał(a):Chodzi mi o to czy zacząłeś grać na gitarze dlatego, ze chciałeś grać piosenki Jacka.
Ja wiem o co Ci chodzi. Smile I powtarzam: nie umiem sobie przypomnieć tego pierwotnego impulsu. Nie potrafię dziś, po latach, odpowiedzieć czy akurat to było dla mnie wtedy wyzwanie.
Eryk napisał(a):chodzi o pierwszy zagrany utwór Jacka.
i znowu: wiem o co Ci chodzi. :rotfl: I znowu powtórzę: nie pamiętam, jaki był pierwszy zagrany przeze mnie utwór Jacka, bo było to zbyt dawno.

- ann - 11-28-2006

Wysłane.

Tylko dlaczego przy odpowiedzi nie w pytaniu 12. każesz przejśc do 17., czyli pytania o umiejętności gry na instrumencie? Wink

- Eryk - 11-28-2006

ann napisał(a):pytaniu 12. każesz przejśc do 17
Sorry - błąd. Chodzi o to żeby przejść do pytania osiemnastego.

- Simon - 11-28-2006

Wysłałem. Z niecierpliwością będę wyczekiwał wyników odpowiedzi na pytanie siedemnaste. Big Grin

- Tomek_Ciesla - 11-28-2006

poszło Smile

- Zbigniew - 11-28-2006

Simon napisał(a):Natomiast ktoś, kto zagrał ostatnio "Wędrówkę z cieniem" czy parę innych kawałków Jacka - może się optymistycznie ocenić wysoko
He, he.

Ja się oceniłem na 2, za wysoko? Możliwe Tongue Ale niech tam, już meil wysłany.

- gredler - 11-28-2006

A tak w ogóle, to co jest celem tej ankiety?

- Simon - 11-28-2006

Zbigniew napisał(a):He, he.
Nie bierz tego do siebie - znam takich co chwytając F uważają, że juz wiele umieją.

- partycja - 11-28-2006

Zbigniew napisał(a):Ja się oceniłem na 2, za wysoko? Możliwe Tongue Ale niech tam, już meil wysłany.
Ja swoją umiejętność gry na saksofonie oceniłam na 1.

- Eryk - 11-28-2006

gredler napisał(a):A tak w ogóle, to co jest celem tej ankiety?
Nie podawałem na razie bo nie chce nikomu nic sugerować. Podam razem z opracowaną ankietą. (na pewno nie jestem żadnym agentem, i nie kolekcjonuje własnej szafy lesiaka - o to możecie byc spokojni Big Grin )

[ Dodano: 28 Listopad 2006, 21:45 ]
Jeszcze jedno - piszcie na adres z ankiety - przekopiujcie go i wysyłajcie odpowiedzi. To na pewno działa.

- piotrek - 11-28-2006

Zbigniew napisał(a):Nawet gdybym chciał... w WordPadzie mi nie działa, a MSword'a nie mam.
Open Office otwiera też doki, a można go legalnie posiadać za darmo.

- k. - 11-28-2006

mysle ze akurat Ty Simonie mozesz dosc spokojnie ocenic swoje umiejetnosciSmile
zgadzam sie ze pytania sa niekonkretne a niektore naprawde wypadaloby poprawic, ale to w sumie nic, mam nadzieje ze wyslalem i mam nadzieje ze dojdzie.
pozdr