Forum o Jacku Kaczmarskim
Refleksje pomaturalne i ogólnooświatowe - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Szkoła (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Refleksje pomaturalne i ogólnooświatowe (/showthread.php?tid=2782)

Strony: 1 2 3

- kaja - 07-03-2006

Sądze, że moi ucieszyli sie, że przyszłam. Udzieliłam im paru rad.. przypomniałam kilka dość waznych rzeczy z książek/wierszy, które wybrali a które wypadało by powiedzieć poruszająć danty temat... itp. no i zaprosiłam pare osób na ognisko. Smile Na koniec dnia bardzo mi wspólczuli, ze dopiero jutro zdaje.
Generalnie miałam bardzo sympatyczną klase i raczej trzymaliśmy sie razem. Nawet teraz jak są wakacje i w zasadzie nie łączy nas juz szkoła widujemy sie srednio raz w tygodniu ( jakieś rowery, piesza wycieczka, meczyk [piłki nożnej] .... )

- Alek - 07-03-2006

No właśnie dlatego nas prosili o nieprzychodzenie,żebyśmy nie udzielali rad i nie przypominali rzeczy z książek... Widać my nie jesteśmy wystarczająco sympatyczni Tongue

- rosa - 07-11-2006

rosa o maturach, po maturach:

zdałam Big Grin

porażką jest u mnie polski pisemny, bo testów pisać nie potrafię, a kluczy nie respektuję: podstawowy 56%, rozszerzony 65.

do biologi nie powtarzałam wogóle przed maturą, więc z wyników jestem względnie zadowolona: 66 i 66.

matematyka 98% i 76%, co mnie nie usatysfakcjonowało, ale nie jest źle.

francuski 100% i 78%, więc wystarczająco, choć i tak jestem uważana przez moje romanistki za porażkę nauczania dwujęzycznego i zrezygnowałam z matury europejskiej...

ustny polski- 90%, francuski 70%.

na leśnictwie jestem pewniakiem. szczęśliwam Wink

pozdrawiam, życząc sukcesów współforumowiczom

Wasza rosa piwna Big Grin

- Adam_Leszek - 07-11-2006

Hm... to może i ja upublicznię moje wyniki:
Polski - podstawa: 71%, szeroka: 63%
Angielski - podstawa: 96%, szeroka: 77%
Historyja (bywa przykra Smile ) - podstawa: 90%, szeroka: 58%

- Alek - 07-11-2006

rosa napisał(a):66 i 66.
żeby się o tym wiadome władze nie dowiedziały Tongue
A matematyka - świetnie moim zdaniem Wink
Czekam czy ktoś się może fizyką pochwali Tongue

- tmach - 07-11-2006

Mimo narzekań gratulacje dla Rosy i Leszka , oczywiście, też.

- acmorgop - 07-11-2006

Ja natomiast jestem załamany po historii :/ Liczyłem na 80 i 90%, a tu ponad 20% mniej ;(

Ale mogę być dumny z polskiego ustnego, bo miałem temat "Poezja jako narzędzie walki z totalitaryzmem", więc zgadnijcie, o kim mówiłem Wink

- Mico - 07-11-2006

To może ja się pochwale fizyką, choć nie jestem aktywną osobą na forum.
Z podstawowej miałem 84% z rozszerzonej 72%, uważam ten wynik jako dobry, podstawowy był banalny, więc wynik może nie rzucać na kolana, ale z rozszerzonego jestem zadowolony, zawaliłem przez nieuwagę chyba jedno z najłatwiejszych zadań, ale co tam ciesze się z tego co mam, zwłaszcza, że z matmy z podstawowej udało sie zdobyć stówkę, co jest dla mnie niewyobrażalne, bo choć sprawdziany zawsze pisałem bardzo dobrze, to jednak nie pamiętam takiego, w którym bym się na czymś nie potknął, np na mnożeniu. Rozszerzona z matmy to 84%, nie zamierzam narzekać, więc powiem, że się ciesze.

Z polaka 66%- rozszerzonego nie pisałem
Angielski 80% podstawowy i 38% rozszerzony, ale to nie jest dla mnie zaskoczeniem, bo po prostu nigdy nie przykładałem się do języków (czego żałuje) i moją znajomość można jedynie określić jako podstawową.

- Brzeginka - 07-12-2006

Leszek napisał(a):Angielski - podstawa: 96%, szeroka: 77%
czyżbyś ode mnie ściągał?? Wink

- Adam_Leszek - 07-12-2006

Brzeginka napisał(a):czyżbyś ode mnie ściągał??
O to nikt nas nie będzie podejrzewać, za daleko od siebie mieszkamy Smile

- Brzeginka - 07-12-2006

Leszek napisał(a):za daleko od siebie mieszkamy
a to nie jesteś z Opola pod Siedlcami?? :o Wink

- Alek - 07-12-2006

W Opolu to same przekręty maturalne... Tongue

- partycja - 07-12-2006

bo to mroczne miasto, ale ma swojego superbohatera...

- Przemek - 07-12-2006

A jak komisja wylicza, że ktoś ma 72 %, a nie 71 lub 73 ??

- Mico - 07-12-2006

Nie ma nieparzystego wyniku w procentach (chyba, że chodzi o angielski, polski i bodajże jeszcze historię). Z większości przedmiotów maksymalnie do zdobycia było 50 punktów i w zależności ile kto zdobył jest to przeliczane na procenty.

- Adam_Leszek - 07-16-2006

partycja napisał(a):bo to mroczne miasto, ale ma swojego superbohatera...
hm... Wilq? A może ktoś inny? O kogo chodzi?
Alek napisał(a):W Opolu to same przekręty maturalne...
Tu też nie wiem o co chodzi... :' kurcze mieszkam tu, a nic nie wiem :/
Kto mnie oświeci Big Grin ?

- partycja - 07-16-2006

Wilq oczywiście. Mój idol Big Grin

- DX - 07-18-2006

To ja się może "pochwalę" moją maturalną kompromitacją :/Wink

Matury ustne:
- polski 100% ( *-`- kilkoro forumowiczów ma w tym swój udział, za co uprzejmie raz jeszcze dziękuję Smile )
- angielski 100%

Matury pisemne:
- polski 77% na poziomie podstawowym (miało być dobrze, wyszło jak zwykle ^^)
- matematyka 92% na poziomie podstawowym i 90% na poziomie rozszerzonym ( taaaaaakie głupie błędy :wstyd: Wink )
- angielski 99% na poziomie podstawowym i 83% na poziomie rozszerzonym ( chyba przesadziłem z poczuciem humoru w wypracowaniu ^^ )
- informatyka - zwolniony (na całe szczęście Wink )

- Adam_Leszek - 07-22-2006

partycja napisał(a):Wilq oczywiście. Mój idol
Tak, a jednak bardziej interesującą postacią jest "penisoręka poducha elektryczna" :rotfl:

- Łukasz G. - 07-29-2006

DuchX napisał(a):- matematyka 92% na poziomie podstawowym i 90% na poziomie rozszerzonym ( taaaaaakie głupie błędy :wstyd: Wink )
Oż...
To da się tak maturę z matmy napisać? Ja jestem na profilu matematycznym, też planuję pisać maturę z matematyki, ale jak zobaczyłem tegoroczną... zwątpiłem. Zdradź mi swój sekret Wink

- partycja - 08-02-2006

Leszek napisał(a):Tak, a jednak bardziej interesującą postacią jest "penisoręka poducha elektryczna" :rotfl:
dziwnym nie jest

- Alek - 08-06-2006

Łukasz G. napisał(a):Zdradź mi swój sekret
Wiesz - z własnego doświadczenia Ci powiem,że to jednak chyba zależy od szcześcia dużo Wink wprawdzie z matematyką nie miałem nic wspólnego,ale za to pisałem fizykę,więc dość blisko Twojego profilu Smile jak masz szczęście i dobry humor podczas matury,to dobrze napiszesz Smile wiem co mówię Smile

- Jkub - 08-09-2006

Piszcie gdzie się kto dostał to można będzie się jakoś w przyszłości zgadać na pifko lub coś w tym stylu Tongue Ja zakotwiczę od października w Toruniu, na wydziale prawa.

- kaja - 09-15-2006

a ja od października startuje w Krakowie Big Grin .... na mojej wysnionej, wymarzonej biologi oczywiscie Uniwersytet Jagielloński Smile

czyli raczej Jkub sie nie zgadamy na piwko Smile

- Jaśko - 09-15-2006

Jkub napisał(a):Piszcie gdzie się kto dostał to można będzie się jakoś w przyszłości zgadać na pifko lub coś w tym stylu
Ja się w Toruniu nie tylko dostałem ale i przedostałem Smile) więc umówić się zawsze można, zresztą jak wiesz jest nas tu większa grupka.

marek

- SimplexEtIdiota - 09-16-2006

kaja napisał(a):a ja od października startuje w Krakowie Big Grin .... na mojej wysnionej, wymarzonej biologi oczywiscie Uniwersytet Jagielloński Smile
gratululacje Smile i do zobaczenia Smile

- Simon - 09-16-2006

MJ napisał(a):umówić się zawsze można
Niedziela 17.09 wieczorem czy wolisz poniedziałek? Big Grin

- Jaśko - 09-16-2006

No właśnie krążą plotki, że... ten... to raczej wolę niedzielę. Zresztą pewnie się umówimy przez posredników.

- Simon - 09-16-2006

MJ napisał(a):pewnie się umówimy przez posredników.
Jeśli nie biorą prowizji - może być i tak. Smile

- DX - 09-16-2006

Łukasz G. napisał(a):Oż...
To da się tak maturę z matmy napisać? Ja jestem na profilu matematycznym, też planuję pisać maturę z matematyki, ale jak zobaczyłem tegoroczną... zwątpiłem. Zdradź mi swój sekret Wink
Założyłem się z dziewczyną na trzy tygodnie przed maturą o to, kto matmę napisze lepiej.

Dobra motywacja czyni cuda ;-).