Forum o Jacku Kaczmarskim
Warszawska Tawerna - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Jacek Kaczmarski (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Koncerty (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Warszawska Tawerna (/showthread.php?tid=1970)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

- Luna - 08-27-2007

Dobrze było znowu tam być!
Dzięki za koncert i spotkanie. No i... do zobaczenia, mam nadzieję - w tym, czy też w innym lokalu.

- patogen - 08-31-2007

Na stronie Taverny pokazał się repertuar na wrzesień.
W ostatnią niedzielę (30) "Wieczór z Kaczmarskim" bez zmian.

Plotka o zamknięciu okazała się być plotką. (przynajmniej na razie)

- tmach - 08-31-2007

Jeśli tak będzie, to Artur nie będzie miał akustyka. :/

- dzikakaczka - 08-31-2007

ciągle nic nie wiem

- dzikakaczka - 09-06-2007

już wszystko wiem
koncert jest przeniesiony na 23 września. Wygląda na to, że to ostatni w Tavernie Sad więc ostatnia okazja, żeby się tam pobawić.
Zapraszam serdecznie (z małą łezką)

- gosiafar - 09-08-2007

Stoliki na 23.09 zarezerwowane! Przybywajmy licznie, bo nie wiadomo, czy to nie ostatnia możliwość! ;(

Dla chętnych: Artur gra i śpiewa również we wszystkie niedziele o 20.00 i też warto się wybrać! Bo i - wtedy "Keję zna" i inne ciekawe rzeczy, i nawet jakiegoś tam Kaczmarka, Karczmarzyka czy Kaczmarskiego też gra i śpiewa... Wink

- dzikakaczka - 09-09-2007

Keja? nie znam

- gosiafar - 09-09-2007

dzikakaczka napisał(a):Keja? nie znam
"dzikakaczka" może nie, ale Artur Kaczorek zna, sama słyszałam niejednokrotnie! Big Grin

- dzikakaczka - 09-18-2007

W odpowiedzi ogólnej:
tak, choćbym nie wyzdrowiał to i tak koncert 23go się odbędzie. najwyżej mnie zniosą Wink

- gosiafar - 09-18-2007

dzikakaczka napisał(a):najwyżej mnie zniosą Wink
Przecież zawsze Cię znosimy, nawet chwalimy! :rotfl:

- OLI - 09-19-2007

To prawdopodobnie ostatnia Taverna...Dlatego mam propozycję. Parokrotnie zdarzało nam się zostać dłużej, pograć, pośpiewać. Może teraz także, jak już Kaczorek padnie z wycieńczenia po parogodzinnym koncercie by zostać i pograć. Dlatego mam prośbę, niech zgłosi się osoba chętna do zabrania gitarki, ktoś niech weźmie śpiewniki(ja niestety nie mam takich dóbr). Przecież dzień później jest poniedziałek, przedostatni poniedziałek wakacji. Osoby pracujące to twardziele i jakoś sobie poradzą. Są jacyś chętni. W Tavernie jest wiele osób, które z chęcią się przysiądą, dołączą. Zróbmy klimat Smile
pozdrawiam,
liczę na odzew.

- gosiafar - 09-19-2007

OLI napisał(a):. Zróbmy klimat Smile
Coś w tym jest! Big Grin

- Młoda - 09-23-2007

OLI napisał(a):niech zgłosi się osoba chętna do zabrania gitarki, ktoś niech weźmie śpiewniki
No to się zgłaszam! Big Grin Stawię się dzisiaj z instrumentem i ze (skromnym) śpiewnikiem. Wink
Do zobaczenia!

- tmach - 09-23-2007

Niestety, nie mogłam dzisiaj być w Tavernie. Sad Mam nadzieję,że pośpiewaliście i za mnie.

- Zmienna - 09-23-2007

ojej... a ja nie wiedziałam ze dzisiaj ostatni... Sad(
myślałam że 30-stego... kurdę.

- Młoda - 09-24-2007

Uff udało się wrócić wreszcie do domciu.
Zmienna - nie wszystko stracone! Koncert będzie jeszcze za miesiąc, zdaje się 21(?).10.
Aniu, Arturze, Patryku-dzięki za fajny koncert. Kantyczka bardzo mi się podobała! Jak ją jeszcze troszkę dopracujecie będzie super!
Wszystkim pozostałym dziękuję za miłe towarzystwo, a Antkowi i Oliemu za pomoc w dźwiganiu gitarki Smile

PS. Kaczko przebrzydła! Na następnym koncercie zagraj Kantyczkę (z ptakiem!), proszę. :aniolek:

Aaaa! I jeszcze bardzo dziękuję Ninie za płytkę! *-`-

- gosiafar - 09-24-2007

Młoda napisał(a):Na następnym koncercie zagraj Kantyczkę (z ptakiem!), proszę.
Bezwzględnie! Jestem "za"! !!

Koncert był super, serdecznie dziękuję Ani, Arturowi i Patrykowi. Przybył Wam nowy słuchacz, mam nadzieję, że na Forum też trafi!

Teresko, za Ciebie też śpiewaliśmy, szkoda, że Was nie było.

I bardzo się cieszę, że będzie co najmniej jeszcze jeden koncert w Tavernie!
(Termin 21 lub 28.10, jeszcze nie jest pewne).

I - oczywiście - dzięki Wszystkim, którzy przyszli za miłe towarzyszenie i wspólne śpiewy! Smile

[ Dodano: 24 Wrzesień 2007, 10:20 ]
A...! I specjalne podziękowania dla Młodej, za to, że była, wzięła teksty i gitarę i... rozśmieszała Artystę! Big Grin Wink

- pkosela - 09-25-2007

Na pamiątkę: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kosela.pl/foto/thumbnails.php?album=29">http://www.kosela.pl/foto/thumbnails.php?album=29</a><!-- m -->

- dzikakaczka - 09-26-2007

Dzięki za koncert Smile
Dzięki za zdjęcia Big Grin
Słuchajcie, kto to był ten młody, co przy stoliku tak wymiatał?
Aha, jeszcze jedno. Nie myślcie sobie, że jak tylko dostanę jakąś piosenkę, której nie znam to zaraz ją zagram :lol:
Do zobaczenia pyszczki

- jodynka - 09-26-2007

dzikakaczka napisał(a):Nie myślcie sobie, że jak tylko dostanę jakąś piosenkę, której nie znam to zaraz ją zagram
no jak to nie?! Przecież chwyty masz napisane :lol:

- dzikakaczka - 09-26-2007

właśnie nie miałem.
Pokazał mi użytkownik Ja na chwilę przed zagraniem, więc praktycznie układałem z marszu Smile Melodię też sobie musiałem przypominać, bo znam w wersji Kraśnego i Ja, a ma ona swoje "interpretacyjne naleciałości".
Więc: falli in ruri no nes, żebym Wam zagrał z marszu takiego Jesienina :wredny:

- jodynka - 09-26-2007

dzikakaczka napisał(a):Więc: falli in ruri no nes, żebym Wam zagrał z marszu takiego Jesienina
no nie, żeby Jesienina nie zagrać... Big Grin

- OLI - 09-26-2007

dzikakaczka napisał(a):Słuchajcie, kto to był ten młody, co przy stoliku tak wymiatał?
Antek Gustowski, występował też na tegorocznej Nadziei, to znaczy brał udział w konkursie. Wykonał swój własny utwór "Powrót" na podstawie filmu Andrieja Zwagincewa. Grał też z nami na imprezce pod internatem, gdy nam policja przerwała.

- dzikakaczka - 10-01-2007

następny koncert 21 października i wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatni koncert przed przeniesieniem Tarverny (plotki, plotki...) oczywista, jak będę coś wiedzieć, to od razu dam znać.
Kantyczka z ptakiem? pomyślimy pomyślimy...

- Zmienna - 10-01-2007

a 'przyjaciół' zagrasz?

- gosiafar - 10-03-2007

dzikakaczka napisał(a):Kantyczka z ptakiem? pomyślimy pomyślimy...
O tak! Tego życzę Tobie i sobie! Big Grin A potem "Jesienin"! (tylko bez wierszyków!) Big Grin

- tmach - 10-03-2007

21 października mogę mieć kłopoty z dotarciem do Taverny :/ Ale pożyjemy, zobaczymy.

- dzikakaczka - 10-03-2007

- hop hop!
- hop hop! czy możemy złożyć Wam wizytę, a może za wcześnie, może raczej po południu?
- przychodźcie, przychodźcie razem! bardzo lubimy niespodziewane wizyty!
- idziesz?
- nie, nie byłam zaproszona
- no to do widzenia!
- poczekaj!

Skąd to cytat?
A więc, zjawiajcie się tłumnie, będą nowe utwory i zespół raz jeszcze zmienia formułę koncertu Wink

- reuter - 10-03-2007

dzikakaczka napisał(a):żebym Wam zagrał z marszu takiego Jesienina
Phi, ja po pół roku ćwiczeń potrafię Smile Zaśpiewać tez, chociaź wielokrotnie kosztowało mnie to zdrowie zarówno fizyczne jaki i psychiczne Smile

Uprzedzając pytania: nie, nie przyjadę do Taverny i nie zagram :rotfl:

- gosiafar - 10-03-2007

reuter napisał(a):nie, nie przyjadę do Taverny i nie zagram :rotfl:
A szkoda... Może jednak? Big Grin