Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Największy na świecie fan Jacka Kaczmarskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem największym na świecie fanem Jacka Kaczmarskiego i nie chodzi mi tu o wzrost.
To forum, jak widzę zmarło śmiercią tragiczną, ale pamieć o Jacku będzie wiecznie żywa.
Tyle-bo cóż więcej pisać.
Pozdrawiam.
Jakieś pytania i uwagi do <!-- e --><a href="mailto:mnie-bragiel@o2.pl">mnie-bragiel@o2.pl</a><!-- e -->
lub <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.bragiel.blox.pl">www.bragiel.blox.pl</a><!-- w --> i <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.poezjabragiela.blox.pl">www.poezjabragiela.blox.pl</a><!-- w -->. Poszukuję również osób które pisałyby muzykę do moich wierszy.
Pozdrawiam.
[quote="Bragiel"]Jestem największym na świecie fanem Jacka Kaczmarskiego[quote]

A czym argumentujesz powyższe stwierdzenie?
Kaczmarski to moje życie.
Wiem, ze może brzmi to nieskromnie-ale nie znam się na samochodach, samolotach, fizyce, mateamatyce-gówno o tym wiem, o Kaczmarskim wiem wszystko.
Także jak ktoś chce się dowiedzieć o Kaczmarskim to zapraszam.
Który utwór Jacka Kaczmarskiego inspirowany jest książką Szymona Wiesenthala "Sprawiedliwość - nie zemsta"?
Jakim dziełem (jakiego twórcy) inspirowana jest piosenka "Nad spuścizną po przodkach deliberacje"?
Lutrze... Proszę Cię... Co chcesz udowodnić?
Nie wiem o co chodzi bo Luter jest u mnie zbanowany jeszcze 9 lat temu.
Najbardziej denerwują mnie ci ludzie którzy mówią,,znalem Jacka" ,,to był mój kolega".
Jeżeli ktoś tak mówi to znaczy tylko jedno-bredzi.
Jacek nie miał przyjaciół.
Ja Jacka nie znałem.
Jestem jego największym fanem na świecie.
Jeśli Luter jest zbanowany u Ciebie, to może ja zadam te same dwa pytania, bo też nie wiem, a tu trafia się wyjątkowa okazja, dzięki której mógłbym wreszcie dowiedzieć się:

1. Który utwór Jacka Kaczmarskiego inspirowany jest książką Szymona Wiesenthala "Sprawiedliwość - nie zemsta"?
2. Jakim dziełem (jakiego twórcy) inspirowana jest piosenka "Nad spuścizną po przodkach deliberacje"?
Okej, to pobawimy się-na jakiej ulicy i pod jakim numerem mieści się okno z wiersza ,Ballada o samotnym oknie?
Czy i na kogo glosował Jacek Kaczmarski w 1990roku?
Na oba pytanie znam odpowiedzi, jak ktoś udzieli poprawnych, ja udzielę odpowiedzi na te dwa pytania.
E, no nie, nie, nie. Nie odpowiada się pytaniem na pytanie. To wbrew regułom.
Nie zapominaj, że to jemu, jako największemu na świecie fanowi Kaczmarskiego, przysługuje prawo do ustalania zasad zabawy.
Dokładnie, Jakubie.
Każdy wie, że Brągiel i Kaczmarski to jak dwaj bracia.
Ale zabawmy się, w znajmomość twórczości Jacka.
Ktoś zna odpowiedzi na moje pytania?
Żeby było jasne-nic nie wiem o samochodach, samolotach, budowie mostów, hodowli trzody chlewnej, gastronomii w Argentynie, chemii o fizyce, ale o Kaczmarskim wiem wszystko.
Każdy kto mnie zna-potwierdzi.
Pozdrawiam.
Można z ciekawości zapytać, jaka jest odpowiedź na pierwsze pytanie (książka Szymona Wiesenthala)? "Młodych Niemców sen"? "Szkielet Mengele"?
Już koniec zabawy w pytania i odpowiedzi?
Tak dobrze się czyta.
A i dowiedzieć się czegoś można.
Nie kończcie chłopaki!