Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kraków, 10.11.2009
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
co wy na to, żeby się spotkać 10 listopada we wrędze, jako, że 11. wszyscy mają wolne i można wtedy odespać?
Wręga to nie jest dobry pomysł, już nas tam nie lubią Wink
eee tam, zapomnieli do tej pory ;P
Zwłaszcza, że o tej porze roku każdy klient jest na wagę złota Wink
najwyżej Patka pojawi się z opóźnieniem, wszak tylko ona była winna ;P
żuław napisał(a):najwyżej Patka pojawi się z opóźnieniem, wszak tylko ona była winna ;P
Nie, Mój Drogi, nie wrobisz mnie.
Kod:
Tylko ona ma poczucie winy ≠ Tylko ona jest winna
Czego Cię uczą na tych studiach? :agent:
Słoneczko, nikt Cię nie wrabia, chyba nie zaprzeczysz, że to Ty nabroiłaś, w końcu sama przepraszałaś za to. Poczucie winy nie ma tu nic do rzeczy, podobnie jak moje studia, bo nie mówimy o teorii winy w sensie prawnokarnym, tylko w potocznym...
Ej, ale powiedzcie co się wówczas wydarzyło?!
Może ktoś ma zdjęcia? Big Grin
to jak? byliby chetni na spotkanie 10 listopada? mniejsza o miejsce;]
Być będą, ale lokal trzeba inny wybrać, bo Wręga po zmianach stała się nie do użytku niestety.
kiedys to sie odbywało w porcie, może by tam spróbować?
chętni chętnymi, ale jest odgórne postanowienie, że impreza odbyć się może jedynie wtedy gdy przyjdzie jakiś Leszek, Adam Leszek lub Jęcek i będą grać...
Leszka podobno dopadła jakaś szalona grypa o bardzo dziwnej nazwie Wink
czapon napisał(a):Leszka podobno dopadła jakaś szalona grypa o bardzo dziwnej nazwie Wink
zakochanie? Tongue
Cytat:chętni chętnymi, ale jest odgórne postanowienie...
A czy istnieje siła wyższa, która może przeformułować to odgórne postanowienie na: "impreza odbyć się może jedynie wtedy gdy przyjdzie jakiś Żuław, Leszek, Adam Leszek lub Jęcek i będą grać..."? Wink
fthissite napisał(a):A czy istnieje siła wyższa, która może przeformułować to odgórne postanowienie na: "impreza odbyć się może jedynie wtedy gdy przyjdzie jakiś Żuław, Leszek, Adam Leszek lub Jęcek i będą grać..."?
Istnieje, ale tego nie zrobi.
partycja napisał(a):
fthissite napisał(a):A czy istnieje siła wyższa, która może przeformułować to odgórne postanowienie na: "impreza odbyć się może jedynie wtedy gdy przyjdzie jakiś Żuław, Leszek, Adam Leszek lub Jęcek i będą grać..."?
Istnieje, ale tego nie zrobi.
A skąd ta pewność?! Śmiem twierdzić że siła ta potrafi być bardzo nieprzewidywalna, zwłaszcza wtedy, gdy ktoś się pod nią podszywa...
Witam,
Nowy tu jestem, ale kiedyś niechcący trafiłem na was w Starym Porcie i sobie trochę podśpiewywałem znad mojego stolika. Czy na dzisiaj może ustaliliście jakieś „śpiewograjne” spotkanie? Bardzo chętnie bym się dołączył jeśli to nie byłby zbyt duży problem.
Obawiam się, że nic z tego nie wynikło. Ale jeśli ktoś zweryfikuje mój stan wiedzy, to pewnie umieści też tutaj odpowiednie powiadomienie.
A jednak... Godzina 20.30 w Starym Porcie.
No tak - po przedostatniej wiadomości w wątku już nie sprawdzałem a tu się okazuje, że jednak było spotkanie. Cóż, może następnym razem.