Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Jedna z nowszych fotek :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja wam się podoba to (trochę makabryczne może):

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.maxmodels.pl/index.php?t=pokaz_foto&u=1340308">http://www.maxmodels.pl/index.php?t=pok ... &u=1340308</a><!-- m -->

Smile))
Przemek napisał(a):Ja wam się podoba to (trochę makabryczne może):
proporcje sa spieprzone. ręka ze szkłem za długa i dłoń za wielka. Poza tym poprawne, choć trochę wredne.
Pamiętam, że robiłeś zdjęcia na schodach, ale tej sytuacji nie pamiętam...
Panie z internatu skarżyły się na "panią", która sprawia problemy, ale nie wiedziałem, że aż takie...
Paweł Konopacki napisał(a):proporcje sa spieprzone. ręka ze szkłem za długa i dłoń za wielka.
może tak miało być... ja się nie znam...
wygląda to to jak fotomontaż. Oczywiście technicznie lepszy, niż np. fotomontaże Kuby Mędrzyckiego, ale jednak....jakieś to tandetne? Jeśli to Twojego autorstwa, Przemku, to przepraszam...
Fotomontaż powiadasz, ale konkretnie co jest tam zmontowane?

ps. przepraszać nie musisz, bo to bez sensu by było. Masz takie, a nie inne poczucie estetyki i za to nie możesz przepraszać Smile
Przemek napisał(a):Fotomontaż powiadasz, ale konkretnie co jest tam zmontowane?
Ja nie mówię, że to JEST fotomontaż, tylko, że to WYGLĄDA JAK fotomontaż. Ale chyba montażem nie jest,
Przemek napisał(a):Masz takie, a nie inne poczucie estetyki i za to nie możesz przepraszać
Jak spojrzałem pierwszy raz to pomyślałem, ze to jest zdjęcie, które wrzuciłeś gdzieś na publiczny serwer - tak tylko, aby pokazac innym. Dopiero potem zorientowałem się, że to nie jest taki zwykły public, jak inne, tylko galeria Twoich prac (nie spojrzałem uważnie po prostu).
A przepraszam, bo generalnie nie jestem zwolennikiem wydawania tego typu ocen wobec tworczości osób związanych z forum.
Paweł Konopacki napisał(a):Oczywiście technicznie lepszy, niż np. fotomontaże Kuby Mędrzyckiego

A ty oczywiście pajacu nie potrafiłeś się powstrzymać? Gdybyś jeszcze wspomniał, o który fotomontaż ci chodzi byłoby już w ogóle fantastycznie. Chyba, że postanowiłeś już spędzać wieczór kawalerski bądź wręcz ciąg kawalerskich wieczorów, to jestem w stanie jakoś tam zrozumieć. Wszak do 22 sierpnia już niewiele ponad tydzień Big Grin
[
Kuba Mędrzycki napisał(a):Gdybyś jeszcze wspomniał, o który fotomontaż ci chodzi byłoby już w ogóle fantastycznie.
A to było/jest ich więcej? :rotfl: :rotfl:
Kuba Mędrzycki napisał(a):Chyba, że postanowiłeś już spędzać wieczór kawalerski bądź wręcz ciąg
Od ciągów to nie ja tu jestem specjalistą Wink
Paweł Konopacki napisał(a):Kuba Mędrzycki napisał(a):
Gdybyś jeszcze wspomniał, o który fotomontaż ci chodzi byłoby już w ogóle fantastycznie.

A to było/jest ich więcej?

Wskazałeś poniekąd na liczbę mnogą, stąd takie a nie inne moje pytanie.

Paweł Konopacki napisał(a):Kuba Mędrzycki napisał(a):
Chyba, że postanowiłeś już spędzać wieczór kawalerski bądź wręcz ciąg

Od ciągów to nie ja tu jestem specjalistą

Wiele wskazuje na to, że jednak tak.
Przemek napisał(a):może tak miało być... ja się nie znam...
Dłoń wydaje się spuchnięta, za duża w stosunku do ciała..... ale może potem tak to właśnie wygląda.Czy tez celowo ją wyeksponowałeś. Czy makabryczne- dla mnie nie. W takiej śmierci widzę estetykę i powagę raczej niż makabrę. To jest pięknem ostatecznym.
Elzbieta napisał(a):W takiej śmierci widzę estetykę i powagę
Jakiej tam śmierci... Ja tu widzę zalane w trupa emo jakoweś, którego nikt nie rozumie. Big Grin
Simon napisał(a):Jakiej tam śmierci.
Gdy dwoje patrzy na to samo, a co innego widzi... Wink Może widzi to co chce zobaczyć? Wink

e.
Emo wyglądają inaczej i nie tną się na poważnie :>
Przemek napisał(a):Emo wyglądają inaczej
Dlatego napisałem: jakoweś.
Przemek napisał(a):i nie tną się na poważnie
No, to tak jak na zdjęciu - wszystko się zgadza. :lol:
no nie wiem - krew się leje...