Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: ANGIELSKI - Prezentacja na temat Jacka Kaczmarskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie,
Zwracam się do Was z nietypową prośbą. Niestety nie będzie to apel o pomoc przy ustnej maturze, która ma jasno sformułowany temat, w oparciu o który można rozwinąć skrzydła interpretując twórczość Mistrza.

Moje zadanie polega na przygotowaniu 15 minutowej prezentacji w języku angielskim (struktura prawdziwych wystąpień biznesowych). Temat do wyboru dowolny a uzyskana ocena będzie miała decydujący wpływ na zaliczenie tego przedmiotu.

Na forum kilkunastoosobowej grupy studentów, jako persona emocjonalnie przywiązana do utworów Jacka Kaczmarskiego (jako 4 letni kajtek czynny uczestnik koncertu "Mury w Muzeum Raju" - mam nadzieje, że znajdę na forum temat gdzie można powspominać te czasy :wzruszonySmile, bardzo chciałbym przybliżyć postać barda i jego twórczości. Wstyd się przyznać ale mam problemy z językiem angielskim i nie czuje się na siłach by podołać temu zadaniu. Oprócz bariery językowej pozostaje kwestia treści samej prezentacji i to jak nakłonić osoby nowe w temacie do sięgnięcia po twórczość JK. Wszelkie sugestie, rady, linki, gotowe przykłady, bardzo mile widziane :wstyd:
Przykładowy format prezentacji napisał(a):Your speech can be on any subject, but your outline should follow this format or something similar:

A. Introduction - tell them what you are going to tell them
1. Attention-getter (use a quote, a story or a question)
2. WIIFT (tell them What's-In-It-For-Them, why should they listen?)
3. Source Credibility (who you are your credentials, experience, where you got your information, whom did you interview)?
4. Preview (a brief overview of what you will be talking about)
B. Body
1. 3-5 main points
2. Arrange your information logically
3. Support with data
4. Keep your language simple
C. Conclusion
1. Review what you have already told them
2. Close with a memorable statement
Pozdrawiam,
Dunkan[/b]
as always we request you to show us your concept. it's very important 'cause not much people likes realize work instead of somebody. so write frame project and be patient Smile