Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Akademickie Radio Pomorze - kasety z JK (szukam informacji)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam tej informacji od pewnego czasu. Moze ktos tutaj to wie ?

Chodzi mi o ustalenie kiedy dokladnie (rok wydania) ukazaly sie kasety ARP z nagraniami JK :
- ta “z wilkiem” (rysunek Sawki) pt “Jacek Kaczmarski”
- i ta skladanka z piosenka studencka, na 2 kasetach

Trafilem na witryne poswiecona ARP i nawet do nich napisalem. Niestety do dzis nie bylo odzewu.
ARP już nie istnieje (przynajmniej w takim zakresie, jak kiedyś). Część jego nagrań przejęła firma Jacek Music, która wydała tę dwykasetową składankę (tam też jest adres, a wydawca jest bardzo miły i udziela wyczerpujących informacji). Musiałabym się do niej dokopać, to trochę portwa. Kaseta z wilkiem nie ma adnotacji dotyczącej roku wydania, ja ją dostałam na początku lutego 1991 roku.
OK, napisze do wydawcy CD (myslalem ze tez splajtowali...). Dzieki za sugestie.

NB: Na kasetach z piosenka studencka tez daty wydania nie bylo...
Z tego co sobie przypominam, to kasetę z wilkiem Sawki kupiłem wiosną 1991 roku w Szczecinie. na kasecie faktycznie brak jakichkolwiek dat, a nagrania są z płyty Chicago Live.
Z "Hicago live" ?
A czy to nie na tamtej kasecie jest taki bardzo wczesny "Krzyk", bodaj z Gierakiem ?

A czy ktos zna e-mail firmy "jacek music" ?
Hmmm, faktycznie Krzyk jest chyba dwa głosy śpiewany, czyli jednak nie wszystko jest z Chicago Smile