Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Magisterka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich!
Spieszę donieść, że zatwierdzony temat mojej pracy magisterskiej brzmi: Innowacje frazeologiczne w poezji Jacka Kaczmarskiego. Mam nadzieję, że od czasu do czasu, będę mogła liczyć na Waszą pomoc.

Agnieszka
Agnieszko, miało być w dziale Szkoła a Ty napisałaś w Życiu! Stanowczo za rzadko wpadasz na forum :wink: .
Faktycznie Smile
Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Wink

Agnieszka
Juz jest dobrze. Dopiero temat Ci zatwierdzili?
Temat był ustalony wcześniej. Po napisaniu kilku rozdziałaów (i sprawdzeniu ich przez promotor) jestem pewna, że chcę, aby mój temat pracy tak brzmiał, po prostu chcę o tym pisać. Smile

Dzięki Arturze za pomoc! Smile

Agnieszka
Agnieszka napisał(a):Po napisaniu kilku rozdziałaów
To ile będziesz mieć rodziałów? :o
Nie chcę podawać konkretnej liczby, bo sama nie wiem dokładnie ile mi wyjdzie Smile
Typów innowacji wyróżnię około 10. Opisanych i sprawdzonych mam już pięć.
A jak Twoja praca, Aniu?

Agnieszka
Przepraszam, że zapytam - na którym jesteś roku, Agnieszko?

Moja praca? Powolutku posuwam się do przodu Wink
Niestety już na piątym.

Agnieszka
Agnieszka napisał(a):Niestety już na piątym.
A jaka uczelnia?
Bo zadziwia mnie system pisania Wink

A jeśli chodzi o moją prackę. Pierwszy podrozdział już właściwie jest Wink
Aniu!
Studiuję na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie.
A co Cię dziwi w moim trybie pisania pracy? Wink
Wydaje mi się to całkiem normalne.

Agnieszka
Agnieszko!
Po prostu jest diametralnie różny od mojego.
Po zatwierdzeniu tematu pracy, kolejną rzeczą było sporządzenie jej planu - i dopiero potem pisanie. Z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że u Ciebie jest trochę inaczej.
Ale cóż - co "kraj" to obyczaj Wink

Pozdrawiam Smile
To nie tak do końca. Smile
Temat oczywiście był ustalony z promotor wcześniej oraz to, co ma się w pracy zawierać.
Ale jest to praca językowa, więc pisanie jej i analiza materiału nie jest taka łatwa. Wolałam najpierw spróbować i przekonać się, że chcę zostać przy tym temacie, bo był jeszcze czas, żeby go zmodyfikowac. Odczekałam,az pani odda mi rodziały i wtedy was poinformowałam.
Na uczelni było wszytsko w chronologicznym porządku, tylko ja napisałam o tym później.

Agnieszka
Widzisz... Ty miałaś jeszcze czas, by zmodyfikować. U mnie wszelkie modyfikacje tematów wymagają od roku zgody dziekana (rok temu je zatwierdził) Wink

no ale nic.
powodzenia w pisaniu życzę Smile