Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Cmentarny mityng
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Krasny

Cześć!
A może by tak się umówić i jakoś wspólnie pójść we wtorek na Powązki?
Najlepiej wieczorową porą. Później można by się udać gdzieś jeszcze żeby choć trochę zniwelować nastrój dnia. Co Wy na to, są chętni?
Wieczorową porą to ja pewnie gdzie indziej będę...ale zobaczę - dam znać.
stawię się swoją osobą :wink:
Ja tez postaram sie byc Smile
no to może jakiś konkret? Godzina, miejsce...?
Wobec tego proponuję godzinę 17:00. Możemy się umówić przed kościołem na Powązkach.
Którym kościołem? Wink Moze przed bramą na Powązki Wojskowe?

Byc moze wpadne, ale nie jestem pewien.
Filip P. napisał(a):Moze przed bramą na Powązki Wojskowe?
Którą? Tongue

Spotkajcie się pod grobem Gomułki :lol:

Krasny

Proponuje o 17.00 przed glownym wejsciem do Arkadii. To nie budzi watpliwosi, kazdy wie jak trafic.
Krasny napisał(a):Proponuje o 17.00 przed glownym wejsciem do Arkadii. To nie budzi watpliwosi, kazdy wie jak trafic.
?? Ja chyba nie jestem "każdy"...
Wprawdzie nie stawię się osobiście, ale zapalcie i ode mnie świecę, proszę.
OK
Ja już wiem że będę Smile do zobaczenia!
W ostatni czwartek między dwie skały nagrobne wmontowane zostały struny.

KN.
no to przy okazji zrobimy dokumentację fotograficzną Smile
A może już ktoś sfotografował?

Krasny

KN. napisał(a):W ostatni czwartek między dwie skały nagrobne wmontowane zostały struny.

KN.
Jezu.... Juz sie boje. Czy jest bardzo zle?...
przestańcie offtop robić, to raz. a dwa - odczepcie się od pomnika bo znów oberwiemy za komentarze Tongue
Co do zdjęć to tak później pomyślałam, że może ja pójdę wcześniej jutro, żeby zrobić za światła jakoś, co?
Prosze was dojechanie z Arkadii na powązki zajmie przynajmniej 30 min jak nie więcej. Lepiej było by się umówić przed bramą cmętarza wojskowego...
Chyba ze będę w mniejszości to się dostosuję... Jednak mysle z ewszyscy wiedza akurat gdzie jest ta brama, a tam można dojechać z centrum dosyć prosto...
Czekam na odpowiedź, bo raczej będę Smile
Nie koniecznie 30 min Smile O ile ja jeźdźiłem to można spod Arkadii najpierw pod stare powązki tramwajem 22 dojechać,wysiąść na Okopowej,a później podejść kawałek na powązkowską i tam wsiąść w autobus 180. To by było mniej chyba niż 30 min Smile Ale róbcie jak uważacie :]

pozdro
Radziu ja wiem że Ty znasz Warszawę Smile, ale weź pod uwagę ze to 1 listopada i w okolicach powązek zapewne będzie sporo osób.
Filip P. napisał(a):Radziu ja wiem że Ty znasz Warszawę Smile, ale weź pod uwagę ze to 1 listopada i w okolicach powązek zapewne będzie sporo osób.
Znać to może tylko troche.Też troche fakt,nie pomyślałem też o tej dacie ;/ To nie wiem,róbcie jak uważacie.Mnie niestety nie będzie,chociaż chciałem,niestety rodzice się nie zgodzili.

pozdro
A szkoda Smile
Filip, ale naprawdę dojedziemy szybciej niż w 30 minut, uwierz mi Smile
Nie wiem, jechaliśmy w wakacje i potrwało to.
Ale powiedzmy że Ci wierze Wink

chociaż mam cichą nadzieje że reszta nie uwierzy Tongue
Krasny napisał(a):Czy jest bardzo zle?...
ale "źle", czy "złe"?
A na poważnie. Struny są OK. Nawet zamontowane we właściwej kolejności.
radziu_88 napisał(a):później podejść kawałek na powązkowską i tam wsiąść w autobus 180.
<rotfl> tylko, że w te dni komunikacja w Warszawie stoi na głowie...
Filip P. napisał(a):Moze przed bramą na Powązki Wojskowe?
Główną, boczną, czy tą od Trasy AK (stamtąd jest najbliżej)?
MacB napisał(a):zapalcie i ode mnie
jedna już stoi Smile

Jeszcze taki mały offtop, ale w temacie. Jak jesteście przy grobie, to może by tak trochę tam posprzątać stare wypalone znicze i liście, bo wiatr robi tam straszną borutę. Dzisiaj z rodzinką poświęciliśmy na to ponad 20 minut.
Może ktoś mieszkający bliżej niż ja wieźmie jakieś akcesoria potrzebne do sprzątnięcia.

Mi chodzi o bramę tą blisko kościoła gdzie był pogrzeb, tam gdzie dojeżdza np. 170.
czyli tam gdzie pętla? Ja mogę wziąć co do sprzątania, nie ma sprawy. A komunikacja na cmentarze jest teraz akurat chyba lepsza niż w innym czasie Wink Ale mnie tam nie zależy, możemy się spotkać gdziekolwiek bądź.
Pils napisał(a):jedna już stoi
Dziękuję.
Tomkowi chodziło o Kościół na cmentarzu wojskowym (tam gdzie był pogrzeb JK). Myślę, że to będzie dobre miejsce na spotkanie... Ale ja się dostosuję do Was.

Pozdrawiam,
Iwa
to nie kościół tylko dom pogrzebowy :]
Niech więc będzie przed domem pogrzebowym (o godz. 17). Czy są sprzeciwy?
Stron: 1 2