Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Serwer na "Własną twórczość"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam!

Piszę drugi raz żeby Ci którzy nie śledzili wątku "Utwory Jacka grane na akustyku" wiedzieli że jest taka oto możliwość:

Jestem w stanie udostępnić serwer ftp dla wszystkich chętnych, którzy chcą wrzucić swoje nagrania bądź jakieś prezentacje (rozmiar oczywiscie w granicach rozsądku).
Serwer ma 50 MB pojemności i jest raczej szybki Wink
Oczywiście w razie dużej ilosci materiałów te starsze będą usuwane.
Mam informacje że w Internet Explorerze nie działa, więc użytkownikom tej przeglądarki zostaje Total Comander, który mozna łatwo szybko i bez bólu zdobyć tu.

Oto jak mozna wejść na ftp:

<!-- m --><a class="postlink" href="ftp://ftp.neostrada.pl">ftp://ftp.neostrada.pl</a><!-- m -->

Użytkownik: <!-- e --><a href="mailto:Filip@sizer.neostrada.pl">Filip@sizer.neostrada.pl</a><!-- e -->
hasło: kaczmarski

Ps. W razie wgrywania napiszcie chociaż w nawiasie swój nick, czy imię tak żeby każdy wiedział czyja to twórczość
Ps.2. Pare osób już skorzysłało, wiec na serwerze są już utwory do posłuchania.
Michalf, cała przyjemność po mojej stronie Smile

Pozdrawiam i zachęcam do korzystania! Wink
Filipie, dzięki za inicjatywę Smile Mam nadzieję, że dzięki temu wiele osób podzieli się z nami tym, co stworzyli.
moj serwer takze jest do waszej dyspozycji i wszystkie dane sa w temacie "utwory jacka grane na akustyku"
Fizolu, ten twój ftp coś nie za ciekawie działa.
Pozwoliłem sobie Twoją piosenkę wrzucić na mój, aby w razie błędu Twojego serwera każdy mógł ściągnąć.
Wrzuciłem na serwer fizola jeszcze dzisiejsze nagranie piosenki "Laputa" Smile Muzycy wszystkich krajów wybaczcie mi Smile
prawda, prawda, Total Commander ratuje SmileSmileSmile własnie doczytałem ze pomoga, ale juz sie ciagnie od kilku minut Smile super pomysl SmileSmileSmileSmile znaczy sie z nagraniami Wink
kozystajcie z mojego serwera zapomoca jakiego ftp commandera alboco i wtedy zawsze dziala
Big Grin

pzdr
w bolach opanowalem commandera i zasysam Smile

[ Dodano: 2005-06-25, 01:47 ]
sciagnalem mniej wiecej wszystko i generalnie podpisuje sie pod wiekszoscia wczesniejszych opinii Smile
z gory przepraszam bo pozwolilem sobie wrzucic takze wlasna piosenke-przepraszam oczywiscie tych ktorzy przez przypadek jej wysuchaja Smile
pozdr
ps.mam nadzieje ze opcja edit dziala automatycznie jesli nie to znowu przepraszam
zamieszczam jeszcze raz namiary mojego serwera

ftp.members.lycos.co.uk (haslo:fizol71, log: kaczmarski).

i wszytsko jasne Big Grin

[ Dodano: 2005-06-25, 13:39 ]
mam tez taka propozycje zeby kazdy kto umieszcza piosenki na ftp'ach zakladal wlasny folder podpisany nickiem z forum zeby bylo latwo wyszukiwac.
fizol napisał(a):haslo:fizol71, log: kaczmarski
chyba odwrotnie? Wink
w kazdym razie odwrotnie dziala Smile
pozdr
Odpowiedziałem Macowi B w innym temacie w kwestii bezpieczeństwa serwerów nie zdając sobie sprawy, że publicznie podaliście hasła :-o
W tej sytuacji faktycznie każdy może tam wejść i wszystko skasować :!:
Sugerowałbym podawanie haseł na priva (opcja w miarę bezpieczna) lub użycie tagu "hide" tak, by byłu one dostępne tylko dla odpowiadających w temacie Arrow zarejestrowanych użytkowników.
Poza tym sugerowałbym "podpięcie" materiałów pod interfejs html, co:
a) ułatwiłoby dostęp
b) zwiększyłoby bezpieczeństwo, chroniąc choćby przed przypadkowym skasowaniem

Pozdrawiam
Zeratul

P.S. Fizol - login i hasło chyba odwrotnie - poza tym i tak się nie ładuje Sad
Dzięi Fizol, bo na moim już połowa...

Zeratulu, ja się zupełnie na tym nie znam... nie chce zeby nie każdy mógł pobierac pliki. Czy nie dało by się jakoś zrobic ze tylko np. Ja mam możliwosć kasowania?
Jeśli nie to wiadome jest że serwer jest do dyspozycji osób, którym zaufałem samym tym z ego udostępniłem. Nie wierze że ktoś byłby zdolny pousuwać wszystkie materaiły.
Filip P. napisał(a):Nie wierze że ktoś byłby zdolny pousuwać wszystkie materaiły.
To tylko dobrze świadczy o tobie Wink Ale sieć jest ogromna i - niestety - bezinteresownych psowaczy jest też bez liku :x
smutne to troche, ale czy oni są także tu? W dobre intencje uczestników forum nie wątpie... Wink
ja tam wierze w dobra wole forumowiczow i nie tylko.

PS: mam dobra wiadomosc, mianowicie mozliwe ze bede dysponowal serwerem 200 mb!!!!Big Grin

aha i proponuje wsyztskie dane serwerow dac np jako "przyklejony", albo "ogloszenie" w tym dziale. nie bedzie trzeba tak szuka cBig Grin
Wysłałem do Artura na priv prośbę o to ale jak wiadomo od dwóch dni się nie logował, więc nie mógł tego zrobić.

Ja wierze w dobre intencje forumowiczów, reszty nie za bardzo...
Filip P. napisał(a):W dobre intencje uczestników forum nie wątpie...
W to akurat i ja nie wątpię.
wszystko co napisalem jest niestey nieaktualne ;/ serwer ten (200mb) ma zablokowana mozliwosc wrzucania mp3 ;/
Nie wiem Fizolu, nie jestem przekonany co do darmowych serwerów. Ale nawet w total comanderze nie moge nic wrzucic na ten serwer.

Ps. W pierwszym poście w tym temacie dałem link do takiego programu :]
dobra! znalazlem juz serwer na ktorym jest 100mb i jest w miare szybki, nie wiesza sie i dziala przynajmniej u mnie bez problemow:

sky.prohosting.com

login: fizol
haslo: abc123

moze sie uda tym razem Smile

prosze o zakladanie wlasnych katalogow z utworami o nazwie takiej jak swoj nick, bedzie latwiej Smile
Nie wiem czy był sens zamykać tamten nowy temat...
Teraz każdy kto wrzuci coś na serwery nie będzie wiedział gdzie pisać że to zrobił...
tamten temat zostal celowo zamkniety zeby mozna latwo i szybko zobaczyc gdzie mozna. a moze Filipie zalozy sie po prostu temat kto gdzie co wrzucil, zeby sie nie dublowalo? i bylo wiadomo ze jest cos mnowego?
Teraz w opisie tematu jest stosowna informacja.

Dzięki Artur Wink
fizol napisał(a):po prostu temat kto gdzie co wrzucil, zeby sie nie dublowalo? i bylo wiadomo ze jest cos mnowego?
jestem absolutnie za -juz zrobil sie koszmarny chaos, nawiasem nie wiem czy wszystko musi byc wszedzie? dobrze by bylo rowniez ustalic gdzie komentujemy zamieszczane materialy-tzn czy w jednym temacie czy w wielu osobnych-oczywiscie jesli w ogole pojawia sie jakies komentarze Smile
pozdr.
k. napisał(a):jestem absolutnie za -juz zrobil sie koszmarny chaos,
bede sie musial dogadac z filipem co gdzie dajemy, a potem wyslemy poszczegolnym, ktorzy juz wrzucili, zeby wiedzieli gdzie dawac i wyszczegolnimy to przy danym serwerze (np. serwer neostrady - swoje nagrania maja x.y,z; lycos - a,b,c)
k. napisał(a):nawiasem nie wiem czy wszystko musi byc wszedzie
bedziemy dazyc zeby nie bylo Big Grin
k. napisał(a):dobrze by bylo rowniez ustalic gdzie komentujemy zamieszczane materialy-tzn czy w jednym temacie czy w wielu osobnych
z tym moze byc problem bo niektorzy beda chcieli zeby komentarze do ich utworow dalo sie latwo znalezc, a jak zalozymy jeden temt i sie wszytsko rozrosnie to bedzie problem ;/
k. napisał(a):oczywiscie jesli w ogole pojawia sie jakies komentarze Smile

juz sie pojawily Big Grin
1. Proponuje ponumerować serwery. Osoba wrzucająca materiały poinformuje pozostałych na jakim serwerze znajduje się jej utwór.
2. Opinie proponuje tutaj. Zamiast kilku wątków będzie jeden, a osoby zainteresowane i tak będą go śledzić.
3. W razie powtarzających się materiałów nie ma problemu zwyczajnie zostaną usuniętę.
4.
fizol napisał(a):wyszczegolnimy to przy danym serwerze (np. serwer neostrady - swoje nagrania maja x.y,z; lycos - a,b,c)
To równiez jest dobry pomysł. A osoby które jeszcze nei miały poprostu założą sobie folder.
Moim zdaniem lepiej robić tak jak w przypadku wierszy. Ktoś zakłada temat, podaje gdzie nagranie i pod spodem się ocenia. Jak będziecie oceniać w jednym wątku to szybko się pogubicie.
Artur ma racje. potraktowac to trzeba jak wiersze, tyle ze ktos proszacy o opinie podaje serwer i katalog na ktorym jest jego utwor. proste.

pzdr
Witam!

Przyznaję rację wasza propozycja jest lepsza.

Porozumielismy się z Fizolem i podzieliliśmy sie nagraniami.
Osoby, które już wrzuciły coś na serwery mają swoje foldery.

Na ftp'ie pierwszym (numery serwerów są w temacie "Serwery do waszej dyspozycji") czyli tym z neostrady są nagrania: Przemka, k. oraz Phete.

Na drugim ftp'ie są nagrania: Łukasza i Zico, oraz Spaldinga

Na trzecim są nagrania: Tarko

Osoby, które jeszcze nic nie wrzuciły proszone są o zakładanie swoich folderów.
Polecam program Total Comander
No i tak jak proponue Artur proszę informować o nagraniach w nowych tematach.

Pozdrawiam Wink
Stron: 1 2